Adalet Önlisans Programı

Linsey

Özel Üye
ya arkadaşlar bişi sorcam adalet aöf önlisans bölümü bittikten sonra dgs ile hukuk fakültesine geçiş yapılıyor ya acaba o da açık öğretim mi yoksa örgün öğretim mi?cevaplarınızı bekliyom çok acil!!!:confused:
Örgün Öğretim;)

sessizlik__

Yeni Üye
mrb arkadaşlar ben bu bölüme yeni kayıt olucam oyuzden merak ettigim çok şey var
1stajı oluyormu?
2kursu varmı yokmu?
3kitaplarını nerden temin edebiliyoruz
şimdiden tşkler

aciyagulmek

Yeni Üye
arkadaşlar ben bu sene aöf adalet bölümünü kazandım.ben ek yerleştirmede başka bir bölüm tercih etmek istiyorum böylr bir hakkım varmi acaba.yardımcı olu n cvp yazarsanız memnun olurum.bir türlü net bir onuç alamadım

hilal58

Yeni Üye
arkadaslar bu bölüm yeni biliyoruz ama hiç bir yerde çıkmıs sorularına ben rast gelmedim eger paylasırsanız çok tsk ederim

Esma ŞAHİN

Yeni Üye
Ya arkadaşlar bişi sorcam ben iktisad örgün öğrenim öğrencisiyim diplomamı kayıt yaparken üniversiteye vermiştim tasdikli fotokopisi de bende yok ama açık öğretime kaydolacam bunun için de tasdikli diploma gerek ben şimdi ne yapabilirim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler cvbınızı bekliyorum:confused::(:)

ganjusi

Yeni Üye
Slm ben denızlı pamukkalede oturuyorum adalet bölümü cıktı bu sene eskişehirde okuma sansım var mı?orada öğrenci için apart yerler var mı ve haftada kac gün ders görülüyor cok rıca edıyorum lutfen.

Cix

Yeni Üye
Merhaba...

Bu yıl ki çalışmalarım adalet örgün öğretime girebilme üzerineydi. Fakat daha sonra adalet açık öğretim açılınca gelecek yıl 4 yıllık istediğim fakülteye girişte puanımın düşmemesi için açık öğretimden adalet önlisans tericihi yaptım. Aynı zamanda bi yıl daha dershaneye giderek ÖSS'ye hazırlanacağım. Bu süreçte hem adaletin ilk yılını hakkı ile geçmek hemde gelecek yıl ki öss sınavına çalışmaya zaman ayırmam gerekiyor.

Adalet önlisans okuyan öğrencilere açık öğretim bürolarından verilen kitapların haricin de önerebileceğiniz başka kitaplar var mı?

rainbow

Özel Üye
arkadaşlar ben bu sene aöf adalet bölümünü kazandım.ben ek yerleştirmede başka bir bölüm tercih etmek istiyorum böylr bir hakkım varmi acaba.yardımcı olu n cvp yazarsanız memnun olurum.bir türlü net bir onuç alamadım

Yerleştirildikten sonra bir daha tercih yapamazsınızz..
rica ederiz..

tanakya

Yeni Üye
anayasa hukuku dersi soru cevaplarını bilen varsa verebilirmi

yavuzturk

Yeni Üye
Merhaba...

Bu yıl ki çalışmalarım adalet örgün öğretime girebilme üzerineydi. Fakat daha sonra adalet açık öğretim açılınca gelecek yıl 4 yıllık istediğim fakülteye girişte puanımın düşmemesi için açık öğretimden adalet önlisans tericihi yaptım. Aynı zamanda bi yıl daha dershaneye giderek ÖSS'ye hazırlanacağım. Bu süreçte hem adaletin ilk yılını hakkı ile geçmek hemde gelecek yıl ki öss sınavına çalışmaya zaman ayırmam gerekiyor.

Adalet önlisans okuyan öğrencilere açık öğretim bürolarından verilen kitapların haricin de önerebileceğiniz başka kitaplar var mı?
Murat yayınlarının kitapları var iyi diyolar.

adalet aöf

Yeni Üye
arkadaşlar bende bu yıl adalet bölümünü kayıt yaptırıyorum kitapları kayıt yaptırdığımızda bürodanmı veriyorlar yoksa bankaya ayrı para yatırıpmı alıyoruz

Adalet bölümü zor bi bölümmü?bn 1.snftaym ama pek bi bilgm yok!egr biliniz varsa paylaşn lütfen

adalet aöf

Yeni Üye
inş zor değildir bende 1.sınıfım çünkü zaman ayırmamız lazım ama sınavlar için gerçekden çalışmak lazım ozaman başarırız inş

aofadalet.com

Yeni Üye
www.aofadalet.com

arkadaşlar notlar burda var yardımcı kitaplarla falan uğraşmayın adamlar kesinlikle idda ediyorlar cevap anahtarı niteliğinde bi kitapçık 9 eylülden bi kaç fırlama bı işi çözmüş ilgilenin derim.

carıbbean

Yeni Üye
mrb arkadaşlar bende bu sene açıkögretimden adalet yazdım.çok zor oldugunu söylüyolarr.yukarda bahsedilen kitaptan alan oldumu?yeni gördümde...

esra=oslem

Yeni Üye
adalet bölümüne yeni kayıt yaptırdım ve soruları bulamıorum yardımcı olursanız cooook sevinirim

rainbow

Özel Üye
adalet bölümüne yeni kayıt yaptırdım ve soruları bulamıorum yardımcı olursanız cooook sevinirim

BURADAN tc kimlik numaranız ile giriş yaparak sınav soruları başlığı içerisinde istediğiniz yılın ve dersin sorularını bulabilirsiniz.

adalet aöf

Yeni Üye
arkadaşlar bu bahsedilen kitapçıkdan alan varmı nasıl?

busra01

Yeni Üye
arkadaşlar ing. derside var onları nasıl görecez yoksa bulunduğumuz illerde dersler olcak mı cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar..

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz