Aöf Kayıt İşlemleri Soru-Cevap Bölümü

erdemcan

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Merhaba

Aöf İşletme Son Sınıf Öğrencisiym. 2 Yıldır Harç paralarımı yatırıyorum fakat büroya kayıt yenilemek için gitmedim. 2 Yıl kayıt yenilemeyen öğrencilerin kayıtları silinir yazıyor kaydım silinmiş midir? Telefon ile büroya ulaşmaya çalışıyorum fakat ulaşamıyorum.

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
Merhaba

Aöf İşletme Son Sınıf Öğrencisiym. 2 Yıldır Harç paralarımı yatırıyorum fakat büroya kayıt yenilemek için gitmedim. 2 Yıl kayıt yenilemeyen öğrencilerin kayıtları silinir yazıyor kaydım silinmiş midir? Telefon ile büroya ulaşmaya çalışıyorum fakat ulaşamıyorum.

Kaydınız silinmez..Kayıt silme işlemi ancak büroya vereceginiz dilekce ile gercekleşir...Eskiden 2 yıl üst üste kalınca kayıt sılınirdi ama son cıkan yasa ile artık silinmiyor..

CuneytKayabasi

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Merhaba. Acil cevaplarsanız sevinirim. İşletme 4.sınıf öğrencisiyim. Kayıt yenilemeye girdiğimde stratejik yönetim dersi eklenmemiş görünüyor. Bu ders eklenecek mi?? ve 4. sınıftan sadece stratejik yönetim dahil 5 ders görünüyor bu normal mi??

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
Merhaba. Acil cevaplarsanız sevinirim. İşletme 4.sınıf öğrencisiyim. Kayıt yenilemeye girdiğimde stratejik yönetim dersi eklenmemiş görünüyor. Bu ders eklenecek mi?? ve 4. sınıftan sadece stratejik yönetim dahil 5 ders görünüyor bu normal mi??
İşletme 4.sınıf'da 5 ders var...Denetim, Stratejik Yöenetim 1, Serm.Piy.ve Finansal Kurum, İşletmelerde Sosyal Sorumluluk ve Etik ve Uluslararası İşletmecilik...
Staratejik yönetim deri eklenmediyse ekleyin...Toplam 5 ders olması gerekiyor...Alttan dersiniz yoksa...

mbomer

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
hocam bana acil olarak kayıt yenileme için evrak gerekiyormu aöf ye telefonla ulaşamıyorum

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
hocam bana acil olarak kayıt yenileme için evrak gerekiyormu aöf ye telefonla ulaşamıyorum
Kayıt yenileme için evrak gerekmiyor...Ders ekle/sil işleminden sonra harcınızı yatırın ve aof burosuna gidip kitaplarınızı alın ve kimliğinize bandrol yapıstırın...

krum

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
hocam işletme yönetimi 2.sınıf öğrencisiyim. geçen seneden kalan hiç dersim yok. ben seçmeden okul zaten tüm dersleri seçmiş. size sorum şu olacak; listedeki dersler sadece ilk dönemin dersleri olup 2. dönem farklı dersler olacak yoksa yıl boyunca bu derslerin 1.kitabı-2.kitabı mı olacak şimdiden teşekkürler, saygılar

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
hocam işletme yönetimi 2.sınıf öğrencisiyim. geçen seneden kalan hiç dersim yok. ben seçmeden okul zaten tüm dersleri seçmiş. size sorum şu olacak; listedeki dersler sadece ilk dönemin dersleri olup 2. dönem farklı dersler olacak yoksa yıl boyunca bu derslerin 1.kitabı-2.kitabı mı olacak şimdiden teşekkürler, saygılar
Listedeki dersler 1.donem yani guz donemınde alacagınız derslerdir...Guz dönemi kitapları ile bahar dönemi kitapları farklıdır..Eğer dersler birbirinin devamı ise Örn: İngilizce 1, İngilizce 2 diye her donem farklı kitaplar verilir..

I

internette

Misafir
4.sinif ceko

Merhaba 4. sinif ceko bolumu ögrencisiyim tek dersten kalmiştim turkiye ekonomisi simdi kayit yenilemek istedim ama kaldigim ders yerine guz donemi icin turk vergi sistemi dersi cikiyor, ben bu dersimi alicam simdi benim tek kadigim ders turkiye ekonomisiydi yardimci olursaniz sevinirim

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
Merhaba 4. sinif ceko bolumu ögrencisiyim tek dersten kalmiştim turkiye ekonomisi simdi kayit yenilemek istedim ama kaldigim ders yerine guz donemi icin turk vergi sistemi dersi cikiyor, ben bu dersimi alicam simdi benim tek kadigim ders turkiye ekonomisiydi yardimci olursaniz sevinirim
Türkiye Ekonomisi drsi kredili sistemde ikiye bölündü..Güz döneminde Türk Vergi Sistemi, bahar döneminde Türkiye Ekonomisi derslerini alıcaksınız...

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
T

tokuman

Misafir
AÖF Tarih 1. Sınıf öğrencisiyim. Bahar dönemi kaydımı yenilemez isem, gelecek sene güz dönemi başında hem güz hemde geçtiğimiz bahar dönemi kaydının parasını yatırabilir miyim?

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Bahar dönemi kaydınızı yenilemezseniz seneye bahar döneminde bu dönemin derslerini alırsınız. Güzün derslerini güzde, baharın derslerini baharda alabilirsiniz.

ufukcelik

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Ben harcı yatırdım bir dersi eklememişim değiştirme imkanım varmı acaba?

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,735
Son üye
Clamcaseptn