Aöf Sınavlarda Test Çözümleri için Olduka İşinize Yarayacak İpuçları

A

Ahmet ERATİK

Misafir
açık öğretime aftan yararlanıp girdim bu bilgiler için hepinize teşekkür ediyorum.İnşallah başarıyla sınavımızı tamamlarız her gün en az 3 saat kitapları okuyorum.Allah hepinize zihin açıklığı versin.

polat_22

Yeni Üye
çokk teşekkür ederim paylaşım ve fikirleriniz için.bütün arkadaşara sıvada başarılar.allah yardımcımız olsun.......:)

nigar unutulmaz

Yeni Üye
Sorularda o kadar tuzak kurucu kelime varki bazen ayırt etmek güç oluyor.Aslında ders kitapları haricinde çeşitli kitaplarda okusak bilgi dağarcığımızı dahada genişletsek ve bundan dolayıda okuduğumuz herşeyi gerçekten anlayabilsek.okuma alışkanlığı insanın beyin hücrelerinin tam anlamıyla çalışması demek.bol bol diğer çeşitli bilgiler okuyalım.Umarım ne demek istediğimi anlamışınızdır.:D İYİ ÇALIŞMALAR:p

sahraay

Yeni Üye
bunların çoğunu genelde uyguluyordum,ama eksiklerim vardı tamamlamış oldum...çok teşekürler..

blue_eye

Yeni Üye
bu 16 ipucu için sagol.eminim çok işimize yarayacaktır.bana çok mantıklı geldi.çok teşekkürler.emeginize saglık.:):)

blue_eye

Yeni Üye
bazen de çok uzun sorular çıkıyor,böyle durumlarda da önce cevap şıklarını okuyup soruyu sonra okuyunca cevap şıkları akılda kalıyor zaman kaybıda olmuyor..bu da pratik yöntem..bana kolaylık saglıyor:)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz