Aöf Sınavlarda Test Çözümleri için Olduka İşinize Yarayacak İpuçları

murat29

Yeni Üye
Hayatım boyunca sınavlara girerim,şu sınav heyecanı nedir öğrenemedim gitti.Bu duygu nasıl yaşanır neye benzerki?Niye heyecan yapılır?Çok tuhaf gelir bana hep bu cümle.insan sınav oluyorum diye heyecanlanırmı yahu:rolleyes:

blue_eye

Yeni Üye
Hayatım boyunca sınavlara girerim,şu sınav heyecanı nedir öğrenemedim gitti.Bu duygu nasıl yaşanır neye benzerki?Niye heyecan yapılır?Çok tuhaf gelir bana hep bu cümle.insan sınav oluyorum diye heyecanlanırmı yahu:rolleyes:
bende heyecanlanmayanlardanım..sadece merak ederim çalıştığım bilgiğim konular olsa diye..

cemolalim

Yeni Üye
valla bende heycanlanmıyorum..tek heycanlandığım sınav öss idi..belki tek olduğu için sıkıntı veriodur bilmiorum..ama bu sınavlarda olmuo öle bişey..ama sıkıntı oluo..ikisini ayırmak lazım...

gonca46

Yeni Üye
çok tşk ederim dikkat edecem ne zaman iki şık arasında kalsam hep yanlış olanı seçiyorum:(

biricikbirsen

Yeni Üye
sitenize yeni üye oldum yani anlayacağınız çok yeniyim, son sınıftayım ve bitirmek istiyorum önerilerinizi deneyeceğim emekleriniz için çok ama çok teşekkürler;):)

yasindinler

Yeni Üye
tek kelime ile süper herkesin hepsini olmasada bir kısmını bildiğine eminim ancak uygulamaya gelince hepimiz unutuyoruz, simdi daha dikkatli olacam

ROSEŞAH

Özel Üye
hakikaten de işe yarar tiyolar, ellerine emeğine sağlık,sınavlarda işe yarayacağına inanıyorum. çok teşekkür ederim bu faydalı paylaşımların için sağol :D

Hatice ÇETİNKAYA

Yeni Üye
Allah razı olsun. Gerçekten hepimizin çok ihtiyaç duyduğu bilgiler bunlar... Umarım sınavlarda hepimiz başarılı oluruz. Şimdiden hepimize başarılar diliyorum. :D

delimavi061

Yeni Üye
çok işime yarayacağına eminim özelliklede bu cevapları işaretleme konusu öss den beri izlediğim bir yol çok işe yarıyor sona bırakmak çok yanlış !!!

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,724
Son üye
Glassdfl