bütünlemede soru dağılımı

MsT_gs

Yeni Üye
arkadaşlar bütünlemede cıkmışş sorularıı nereden bulucamm benn acaba yardımcı olabilirmisiniz... 1.sınıf kamu yönetimi ;)

zeynep-zehra

Yeni Üye
galiba muhasebeden yine kalcam nasıl geçebilirim zaman daraldı yardıma ihtiyacım var iğrenç bi ders çok karışık artık yetiştitebileceğimi sanmıyorum ama yinede önerilerinizi bekliyorum teşekkürler

imqossibLe

Yeni Üye
sen yapARSIN

sen yine tek derse kafayı takmışın ya benim gibi yeni baslayanlar ne yapıcak bence umutsuzluga düşme basarı cisimde degilde ruhta ara inan kendine ve yap...:cool:

zeynep-zehra

Yeni Üye
arkadaşım tek ders değil iki ders muhasebe ve iktisat. iktisat çalıştıktan sonra başarabileceğin bi ders ama muhasebe çok karışık ben resmen muhasebeyi salladım iktisada çalışıyorum ikisinden de kalmak yerine birinden geçerim seneye kalsın istemezdim ama kalıcak gibi görünüyo.

jojo

Yeni Üye
arkadaşım tek ders değil iki ders muhasebe ve iktisat. iktisat çalıştıktan sonra başarabileceğin bi ders ama muhasebe çok karışık ben resmen muhasebeyi salladım iktisada çalışıyorum ikisinden de kalmak yerine birinden geçerim seneye kalsın istemezdim ama kalıcak gibi görünüyo.
benımde vizelerde muh. 43 tü finalde 63 almısım. yanı gectım bende sen gıbı dusunuodm cok karısık gecemem dıe ben hep mantıgımla yaptım snvda ve gectım gecmıs yıl sorularına bakarakta pekiştirmeye calıstım sana tavsıyem korkma gecerım de ugras cabala mantıgınla yapmaya calıs yanı.bak göreceksin gecersin bu dersten

zeynep-zehra

Yeni Üye
arkadaşlar bütünlemede cıkmışş sorularıı nereden bulucamm benn acaba yardımcı olabilirmisiniz... 1.sınıf kamu yönetimi ;)
anadolu üniversitesinin e- öğrenme portalında oturum aç orda var fakülte seçiminde sınav sorularını tıkla bölüm seçiminde yılı ders seçiminde bütünlemeyi tıkla tüm yılların soruları var ordan öğrene bilirsin umarım anlatabilmişimdir

yesayd43167

Yeni Üye
ARKADAŞLAR merhaba

bana soru dağılımları lazım , (sermaye piyasası,iş ve sosyal güv hukuku ve stratejik yönetim)

kimde vardır

ragut

Banned
Iktisat Dersleri En Kolay Derslerden Biri O Derside Geçemeyen Arkadaşlar Niye Okuyorlar Anlmıyorum Hele Matematikten Vizede Sordukları Sorular Ilkokul çocuğu Bile Yapar Başka Birşey Demiyorum Lise Okumuşlarsa Arkadaşlar Matematikten Geçerler

sblasln

Yeni Üye
arkadaşlar ben formda yeni üyeyim geçmiş yıllarda çıkmış 3. sınıf işletme soruları nasıl bulabilirim.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,730
Son üye
Seriesvtk