:(:(:( çok garip

AYSEM_1687

Yeni Üye
canımcım dikkat et yahu geçmiş olsun bebeeemmm;):D

AYSEM_1687

Yeni Üye
helal kız sana senin gibi dobrası yok dicem de var bi tane daha:D:D

pegasus_dna

Forum Editörü
benim arkdaşlaırmın hepsi dobra sen ol diğer leri olsun, dobra olmayanla işim olmaz datlum

AYSEM_1687

Yeni Üye
iyiki varsnızz kuzularımmm:D sizleri çok seviyom harbiden yaa:)

suhedaa

Yeni Üye
canlarımm benim bende çok seviyorum sizi :DAllaha emanet hepiniz..

pegasus_dna

Forum Editörü
anam bir sevgi seli akıp gidiyo...:D:D:D

AYSEM_1687

Yeni Üye
HE CANIMCIM ALLAH BOZMASIN :D kıskananlar çatlasın ohh ohhh :D:D

suhedaa

Yeni Üye
Allah nazarlardan korusun MAŞALLAH MAŞALLAH :p

suhedaa

Yeni Üye
çok kötüyüm kafayı yemek üzereyim rüyamda ne görsem gerçek oluyo çok yakınımızı kaybettik ameliyat masasından kalkamadı ve ben rüyamda onun öleceğini görmüştüm çok üzülüyorum çok iyi biriydi ölüm ona yakışmadı çıldırmak üzereym ya korkuyorum artık rüyalarımdan Allah ım sen bana yardm et:(:(

AYSEM_1687

Yeni Üye
ayy canım benim..:( allahım szilere uzun ömür versin başınız sağolsun canım..

pegasus_dna

Forum Editörü
başınız sağ olsun canımcım....ameliyat neyden ötürü oluyordu....:(:(:(:) bana böyle oluyordu rüyamda çatışmada oluyorum terörist öldürüyorum yarına şehit haberleri...... tekrardan başınız sağ olsun ölümde bizler için
çok kötüyüm kafayı yemek üzereyim rüyamda ne görsem gerçek oluyo çok yakınımızı kaybettik amaliyat masasından kalkamadı ve ben rüyamda onun öleceğini görmüştüm çok üzülüyorum çok iyi biriydi ölüm ona yakışmadı çıldırmak üzereym ya korkuyorum artık rüyalarımdan Allah ım sen bana yardm et:(:(

suhedaa

Yeni Üye
başınız sağ olsun canımcım....ameliyat neyden ötürü oluyordu....:(:(:(:) bana böyle oluyordu rüyamda çatışmada oluyorum terörist öldürüyorum yarına şehit haberleri...... tekrardan başınız sağ olsun ölümde bizler için
sağol yağmurum dostlar sağolsun..kalpten ameliyat oluyordu bundan öncede yine bir çok operasyon geçirmişti ama bunu geçemedi malesef..
gerçekten çok kötü birşey rüya görmekten korkuyorum artık off

pegasus_dna

Forum Editörü
şuanda dibe vurdum hiç ama hiç keyfim uzun sürede hiçbirşey keyfimi yerini getiremez...espirisiz duramayan ben :(:(:( çok mutsuzum içim acıyor canım yanıyor:(:(:( hiçbirşeyden tad alamıyorum....dersler umrumda değil :(:(:):):)

suhedaa

Yeni Üye
şuanda dibe vurdum hiç ama hiç keyfim uzun sürede hiçbirşey keyfimi yerini getiremez...espirisiz duramayan ben :(:(:( çok mutsuzum içim acıyor canım yanıyor:(:(:( hiçbirşeyden tad alamıyorum....dersler umrumda değil :(:(:):):)
canm benm biliyorsn her zaman yanındayım unutma sakın olur mu moral vermek istiyorum ama bende çok kötü durumdayım off ama ders çalış dersler önemli tmm tatlım Allah yardımcımız olsn tatlım inş içinde bulunduğumuz sıkıntılardan tez zamanda kurtuluruz:eek:

pegasus_dna

Forum Editörü
allahın izniyle atlatcaz... biraz daha iyiym duygusala bağlandım sağlıklı düşnme fırsatım olmadı ben kendim ve sevdikleirm için güçlü olmalıyım zaten duruşumda öledir anlık duygusallığın içine girdim ....saol birtanem betülüm saol

suhedaa

Yeni Üye
allahın izniyle atlatcaz... biraz daha iyiym duygusala bağlandım sağlıklı düşnme fırsatım olmadı ben kendim ve sevdikleirm için güçlü olmalıyım zaten duruşumda öledir anlık duygusallığın içine girdim ....saol birtanem betülüm saol
sende sağol yağmurum olur öyle arada insana hepimiz insanız sonuçta çok takma derslere odaklan;)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,724
Son üye
Glassdfl