Cola sevenlere duyurulur ?

ECRİN90

Özel Üye
Coca-cola ve pepsi'nin ortalama pH degeri 3.4 Bu asidite disleri ve kemikleri eritmek için yeterlidir.

Pepsi veya coca-cola'yi içmeden önce bir düsünün. Dünyada hiç kimsenin tavsiye edemeyecegi karbondioksit içiyorsunuz. Iki yil önce Delhi üniversitesinde "kim daha fazla coca-cola içecek" diye bir yarisma yapildi.

Sekiz sise coca-cola içen kazandi ve herkesin gözü önünde öldü.Çünkü çok fazla karbondioksit almisti ve kaninda yeterli oksijen yoktu. Birisi kirilmis disini bir sise pepsinin içine koydu ve dis 10 günde eridi!!! Disler ve kemikler ölümden sonra en fazla dayanabilen organlarimizdirlar. Bir sise kola içerek midenize ve bagirsaklariniza ne yaptiginizi bir düsünün....

COCA COLA VE PEPSI SEVERLERE - HER SEYI BILDIGINIZI MI DÜSÜNÜYORSUNUZ? AMA DAHASI VAR...

"TUVALETI TEMIZLEMEK IÇIN"

Bir kutu kolayi klozetin içine dökünüz. Bir saat kadar bekleyiniz ve sifonu çekiniz. Koladaki sitrik asit hela taşındaki lekeleri yok edecektir.

"KROM TAMPONLARDAKI PAS LEKELERINI YOK ETMEK IÇIN"

Tamponu coca-colaya batirilmis marlboro folyosuyla iyice ovunuz.

"AKÜ KUTUP BASLARINDAKI ÇAPAGI TEMIZLEMEK IÇIN"

Bir kutu kolayi kutup baslarina dökün ve çapak yok olsun.

"PASLANMIS BIR CIVATAYI SÖKMEK IÇIN"

Coca-colaya batirilmis bir bezi bir kaç dakika pasli civataya uygulayiniz.

"HARIKA BIR JAMBON IÇIN"

Bir kutu kolayi tepsinin içine bosaltin. Jambonu alüminyum folyoya sarip firina sürünüz. Jambon tam olarak pismeden otuz dakika kadar önce folyoyu çikariniz ki harika bir sos için jambonun yagi ile kola karissin.

"ELBISENIZDEKI YAG LEKESINI ÇIKARMAK IÇIN"

Bir kutu kolayi lekeli giyeceklerin üzerine bosaltin Deterjani ekleyin ve her zaman yikadiginiz gibi yikayin. Coca-cola yag lekelerinin yok olmasina yardim edecektir.

COLA ARABALARIN ÖN CAMINDAKI LEKELERI DE YOK EDER. AYRICA BIZ BU MADDEYI IÇERIZ !!!

ECRİN90

Özel Üye
Acayip seviyorum kolayı ya :eek: geçen abim arabanın cantlarını yıkıyodu kolayla gözümün önünde :D nasıl üzüldüm nasıl üzüldüm anlatamam :D

wow

Banned
bıxde ıcıyoruz bunu vay be tesekkurler...

sema@

Yeni Üye
sorma bnde çokkk severimm :D
dershne hocmız vardı tuwalti temzdgni söymişti.
bnde havluma saç boyası geçmişti çıkartamadımm kola aklıma gedi bi havluya döküm bi kndimm içtimm gerckten çıkarttı.:D
içioruzda migdmize napıyo kim blir.
tşkr.cnm

ECRİN90

Özel Üye
aa :eek: gercekten mi? iyi de kola tatlı değil mi nasıl geciriyor :eek: çok ilginçmiş bak bılmıodum :D
Rica ederim ;)

sema@

Yeni Üye
aa :eek: gercekten mi? iyi de kola tatlı değil mi nasıl geciriyor :eek: çok ilginçmiş bak bılmıodum :D
Rica ederim ;)
bide havlumu o hafta annem aldıydı haliyle benim etekler tutuştu tabi smsah geçti ya arkasına önüne düşün artık:D:D:D

hayali

Yeni Üye
bu ne ki. formülünün sır gibi saklandığı kolanın bir böcek türünden yapıldığı gibi söylentiler de yayılmıştı.
Bildiğim kadarıyla böcekler protein yönünden oldukça zengin. coca colanın içinde böcek olmuş olsa, sanırım protein oranı 0 olmayacaktı. aslında coca cola ismini böğürtlene benzeyen bir meyve türünden alıyormuş.
Arkadaşlar size soruyorum. Vücudumuzun devir daim pompası olan kalp, doğumdan ölüme dek durmadan atıyor. tek amacı akciğerlerde alınan oksijenin vücuda dağıtılması. kan ile vücuttan toplanan karbon dioksidin vucut dışına atılması.
Peki, biz ömür boyu o karbondioksidi atmak için nefes nefese yaşarken, neden karbondioksit alıyoruz kola ile.​

hayali

Yeni Üye
bu ne ki. formülünün sır gibi saklandığı kolanın bir böcek türünden yapıldığı gibi söylentiler de yayılmıştı. bildiğim kadarıyla böcekler protein yönünden oldukça zengin. coca colanın içinde böcek olmuş olsa, sanırım protein oranı 0 olmayacaktı. aslında coca cola ismini böğürtlene benzeyen bir meyve türünden alıyormuş.
Arkadaşlar size soruyorum. Vücudumuzun devir daim pompası olan kalp, doğumdan ölüme dek durmadan atıyor. tek amacı akciğerlerde alınan oksijenin vücuda dağıtılması. kan ile vücuttan toplanan karbon dioksidin vucut dışına atılması.
Peki, biz ömür boyu o karbondioksidi atmak için nefes nefese yaşarken, neden karbondioksit alıyoruz kola ile.​

ECRİN90

Özel Üye
hayali çok haklısın ama içersinde kafein oldugu için bir tür bağımlılık yapıyor sanırım :eek: 2 gun içmesem 2. gun 1 lira verip kutu kola alıp içiyorum kendıme gelıorum :D kötü bi alışkanlık oldu vallahi :eek:

hayali

Yeni Üye
hayali çok haklısın ama içersinde kafein oldugu için bir tür bağımlılık yapıyor sanırım :eek: 2 gun içmesem 2. gun 1 lira verip kutu kola alıp içiyorum kendıme gelıorum :D kötü bi alışkanlık oldu vallahi :eek:
önemli başka bir konuya daha değindin. peki içinde neden kafein var. adamlar boşa dünya devi olmuyorlar değil mi :)

ECRİN90

Özel Üye
Türk malı olsun zehir olsa içerim :D dermişim :p yok be o kadar da değil :D

sonsuz_nur

Özel Üye
malesef ecrinin yazdıları dogru ben önce çok içerdim birgün kolanın asiti midemdeki yarayı patlattı zehirlendm ölüyodum 2 yıl önce ogünden beri kola içmiyorm yada suyla karıştırıp asidini biraz yok ettkten sonra içiyorm....

ECRİN90

Özel Üye
malesef ecrinin yazdıları dogru ben önce çok içerdim birgün kolanın asiti midemdeki yarayı patlattı zehirlendm ölüyodum 2 yıl önce ogünden beri kola içmiyorm yada suyla karıştırıp asidini biraz yok ettkten sonra içiyorm....
hadi ya üzüldüm bak :( ben de bi tane kesme şeker atiyorum arada :D asidi foşşşş diye çıkıveriyor :D bi zararı olmaz herlade :eek:

pegasus_dna

Forum Editörü
bende kolasız yapamayanlardanım gece yarısı canım çekiyor...yanına birde cips ,çerez oh .....

pegasus_dna

Forum Editörü
cola turka fabrikası sakarya'da yakın .....yollayım kız sana...ben cola turkayı sevmiyorum ilk çok şakerli yaptılar cola turkayı sonra asidini ayarlayamadılar......,, enerji içecekleri de içiyorum bana yasak aslında fazla hiperaktif oluyorum....
ama ben turka içiorum :D :D ehueheueheu

ECRİN90

Özel Üye
Anaaaam :D ne iyi olurdu yollasan :rolleyes: tadı kötü gelmiyor bana turkanın.. ama bulmak mesele :mad: adım başı coca cola,pepsi..

sonsuz_nur

Özel Üye
üzülme cnm :) alıştım benm canım öyle pek çekmez zaten istedigim zmanda suyla karıştırıyorum rakı gibi:D şeker atıyorm dyosunya onun içindeki şeker zaten çok bile bence biraz su koymanı tavsiye ederim....

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara