Cola sevenlere duyurulur ?

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
bi arkadaşımın beyninde tümor yapmış kola doktor kızmış baya ne kadar kola içtin sen böyle diye. 2 3 yıldır içmiyorum ben cipsin yanında arada arıyo insan ama alternatif içeceklere yöneliyorum;) İçmeyin şunu yaw:)

ECRİN90

Özel Üye
üzülme cnm :) alıştım benm canım öyle pek çekmez zaten istedigim zmanda suyla karıştırıyorum rakı gibi:D şeker atıyorm dyosunya onun içindeki şeker zaten çok bile bence biraz su koymanı tavsiye ederim....
Ne? Su mu ? :D ıyhhh, şekeri tercih ederim :p
bi arkadaşımın beyninde tümor yapmış kola doktor kızmış baya ne kadar kola içtin sen böyle diye. 2 3 yıldır içmiyorum ben cipsin yanında arada arıyo insan ama alternatif içeceklere yöneliyorum;) İçmeyin şunu yaw:)
kola nasıl bi etki yapmış olabilir ki tümör oluşması için beyinde :( sigaradandır o :):eek:

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
yok ya koladan aşırı içiyoduk ailecek diyo kız bende pek inandırıcı bulmamıştım ama ameliyat oldu sonra. Pek sevmezdim onçün inmedim ayrıntıya nasıl tümör yaptı diye bi merhaba bi geçmiş olsunluk muhabbetimz vardı:) içme sen içme sıcak çikolataya, ayrana, yeşil elmalı sodaya falan yönel ne bilim:)

ECRİN90

Özel Üye
yok ya koladan aşırı içiyoduk ailecek diyo kız bende pek inandırıcı bulmamıştım ama ameliyat oldu sonra. Pek sevmezdim onçün inmedim ayrıntıya nasıl tümör yaptı diye bi merhaba bi geçmiş olsunluk muhabbetimz vardı:) içme sen içme sıcak çikolataya, ayrana, yeşil elmalı sodaya falan yönel ne bilim:)
Evet, kendımı zincirlemem lazım artık :) farkındayım :D

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara