Erkekler Kadınlardan Daha Cok Konusuyormus BABABABA

sinem73

Yeni Üye
eşlerinin devamlı bakımlı makyajlı olmasını istiyorlar ama iş paraya geldimi vay efendim ne kadar çok para harcıyorsun süsüne falan.bu erkekleri anlamak çok zor.ne dediklerini ne istediklerini kendileri bile bilmiyorlar

weeping eyes

Özel Üye
sen sus volky almıssın yıne süper modu ne cok cekmıssınız kadınlardan konusmaya hakkınız yok kadınlar olmasa sız yoksunuz makyaj elbise süs dıyorsunuz onlar olmayıncada gozunuz makyajlı suslulerde oluyo napsın kadınlar hepsı sızın yuzunuzden

eee doğal bi güzellik olmayınca vurursunuz makyajın süsün gözüne :D:D:D
hiçbir erkek makyaj yapan kadını beğenmez doğal güzellliği ister yapay güzelliği değil:p:p

_nilüfer_

Özel Üye
dıyorsun ama cogu erkek bu şekılde düşünmüyor siz kendınize bıle itiraf edemiyorsunuz ama süslü makyajlı kadınları daha cok begendıgınız bır gercek ama her laftada dogal guzellıkten bahsedıyorsunuz gercekten anlamak cok zorrr bu arada butun kadınlar guzeldır gibi klasık bır cumleyle noktalıyorum

sinem73

Yeni Üye
istersek otuzbin cevap veririz.erkeklerin cevap vermemesi az konuştuğu anlamına gelmez.haksızlarda ondan konuşamıyorlar ya da yazmıyorlar....

derya90

Yeni Üye
hangi erkek çok konusuyorum derki kabullenirlermi sizce bence acık farkla erkekler daha cok konusuo

volkii

Yeni Üye
Şurdanda anlayabılırızkı en cok cvp verenlerde bayanlar :D demekkı bayanlar daha cok konusuyor. ehehe

A

asli ceylan

Misafir
eğer yazıyı okuduysanız arkadaşlar erkeklerin çevreyi etkilemek için çok konuştuklarını söylüyor.bi etrafınıza bakın isterseniz.ama 2li ilişkilerde bayan daha çok konuşur erkek anlayıncaya kadar anlatmaya çalışır.kadınlar konuşur çnkü duygularını ifade etme konusunda cesaretlidirler.neyse o kadr da önemli değil kimin çok konuştuğu.zaten cinsiyete göre ayrım yapılacak bi konu değil bu.insanın kendisini anlatması ile ilgili.halen daha olaylara kadın erkek ayrımı olarak baktığımız sürece kadınlar erkekleri,erkekler kadınları suçlar.önemli olan insan olarak bakabilmek karşındakini öyle değerlendirebilmek.

imqossibLe

Yeni Üye
evet öyle yalnız kaldın gibi gibi volkan.bak biz kızlara nasıl savunuyoruz kendimizi
kusura bakmayın kızlar bı kız olarak söylemeden gecemicem bu konunn dgrulugu var verilen cvblara göre bayanlar cogunluğu gösterıo eee kabul edelim konusuyoruz:D:D

volkii

Yeni Üye
evet öyle yalnız kaldın gibi gibi volkan.bak biz kızlara nasıl savunuyoruz kendimizi
kusura bakmayın kızlar bı kız olarak söylemeden gecemicem bu konunn dgrulugu var verilen cvblara göre bayanlar cogunluğu gösterıo eee kabul edelim konusuyoruz:D:D

İşte bnm demek istedgimde buydu kadınlar erkeklerden daha cok konusur. konumuzda buydu :D

Kanıtlamıs bulunmaktayız.

güldeste

Yeni Üye
sonuna kadar katılıyorum erkekler daha çok konuşuyor.hele dedikodu olarak kadını öne sürüyolar ama bence erkekler kadınlar hakkında bile dedikodu yapmaya bayılıyollar...bakmayın şuç bizim üzerimize kaldı.bu düşüncede gençmişten gelme bişey...işin özü erkekler daha kötü:D:D:D

graal89

♥ Ankaragücü ♥
yok canım erkeklerin fazla konuştuğu filan yok siz benim anneyi görmediniz.kadın sabah 7 de bi başlar konuşmaya gece yatana kadar:d hatta babamın dediğine göre sabah a kadarda yatakta konuşuyomuş.kadınları bilmem ama benim anne sinirlenirse harbiden çoktanda çok konuşuyo:)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,733
Son üye
Sightmrg