Erkekler Kadınlardan Daha Cok Konusuyormus BABABABA

güldeste

Yeni Üye
yok canım erkeklerin fazla konuştuğu filan yok siz benim anneyi görmediniz.kadın sabah 7 de bi başlar konuşmaya gece yatana kadar:d hatta babamın dediğine göre sabah a kadarda yatakta konuşuyomuş.kadınları bilmem ama benim anne sinirlenirse harbiden çoktanda çok konuşuyo:)

tabi tabi öyledir mutlaka:):):)...yoksa sen kadını deli ettiğinden değildir yani

volkii

Yeni Üye
Konuyu tamamen bayanlar devam ettırdıgıne göre tez gerçektende yerini bulmuş. Aksini iddia etmeyelım artık geveze bayanlar sizi :p :D

meleeek

Yeni Üye
bu araştırmayı iyiki yapmışlar gerçekler gün yüzüne çıkmış erkekler gerçektende bayanlardan çok konuşuyor çevremdeki erkekler hep öyle vallahi

sonsuz_nur

Özel Üye
benim bi arkadaşım vardı hiç susmazdı dedikodu falan hep ondaydı dersaneye giderken kim kimle çıkıyo hep ondan haver alırdık erkekler böyle işlere bayanlardan daha yatkın :D:D

volkii

Yeni Üye
vahidem masaLLah senınde hıc susmaya nıyetın yok arkadasını gecersın sen bence haha :p

güldeste

Yeni Üye
vahide susmuyoda sen susuyon mu volki:):):)....
sen hala konıuyu uzatıyon amacın farklı senin bizi deli etmeye çalışıyon ama yemezler...kadınlar erkeklerden daha çok konuşuyosa demekki konuşacak güzel paylaşımları vardır.

sonsuz_nur

Özel Üye
vahide susmuyoda sen susuyon mu volki:):):)....
sen hala konıuyu uzatıyon amacın farklı senin bizi deli etmeye çalışıyon ama yemezler...kadınlar erkeklerden daha çok konuşuyosa demekki konuşacak güzel paylaşımları vardır.
güldeste arkadaşım çok saol beni savunmussun volki kardeş sende mi çok konuşuyon ne niye üstüne alındın?

sonsuz_nur

Özel Üye
hem ben çok konuşmuyorum demedimki ben ayrıyım konuşmazsam bi anormallik var zaten bende ama erkelkerde var benim kadar konuşan hatta daha çok konuşan sırf çok konuşsalar dedikodu bile yapıyolar :D

UZMANN

Özel Üye
Bazen karşımdaki kızı susturmak için ne derse, tamam! evet! haklısın! diyorum sonra kendi kendine susuyor :D
Tavsiye ederim volkii :D
Kız milleti = çene illeti :D

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,733
Son üye