gerçek seveni nasıl anlarız

E

_elmayra_

Misafir
ben ümidimi hiç yitirmedim..ama kederli bir ümit oldu benimkisi..esaret altında yaşayan bir mahkumun özgürlük hayali gibi..

teşekkür ederim kızlar;)

nanina

Yeni Üye
neden çirkin insanları sevmiyorsun. Dünyanın en çirkiniyle evlenmek istermiydin mesal senin boyun 1.80 120 cm biriyle evlenir misin hem de çok çirkin .

Şair demiş gerçi sizin söylediklerinize yakın birşey;
'' Güzelligin beş para etmez şu bende ki aşk olmasa.''
önemli olan insanın çirkinlği güzelliqi falan deql önemli olan insann kalbi qüzel olup kalpsz bri olcqna çirkn olsn da kalbi olsn daha iyidr yaa :D:D:D

E

_elmayra_

Misafir
neden çirkin insanları sevmiyorsun. Dünyanın en çirkiniyle evlenmek istermiydin mesal senin boyun 1.80 120 cm biriyle evlenir misin hem de çok çirkin .

ben çirkin insanları sevmiyorum gibi bişey yazmadım.Görsellik önemlidir benim için.Bahsettiğin tipteki biri ile evleneceğimi sanmıyorum.

kevin_norton

Yeni Üye
önemli olan insanın çirkinlği güzelliqi falan deql önemli olan insann kalbi qüzel olup kalpsz bri olcqna çirkn olsn da kalbi olsn daha iyidr yaa :D:D:D
.Kusura bakma ama yanılıyorsun.Fazla hayalperest olmak iyi değil. Gerçekler acımasızdır. Kalpsiz kimse yok.herkeste var. ama bu kalp seni unuturmu olmalı.seni unutmuyorsa seviyor demem ki.

nanina

Yeni Üye
ben çirkin insanları sevmiyorum gibi bişey yazmadım.Görsellik önemlidir benim için.Bahsettiğin tipteki biri ile evleneceğimi sanmıyorum.
arkadasm elbet ewlencqn insan yanına yakışmalı bu konuda haklısnı ama bi insanın kalbi yoksa dünyanın en yakışıklı adamı olsn bunu mu isterdn yoksa kalbi war seni de sewiyo ama birazck çirkn hangsni seçerdn tatlım :):)

eebru

Özel Üye

:) ya şimdi inanmıycaksın ama bak ben güzellik çirkinlik önemsemem gerçekten ne bilim sevim sevilim yeter demişimdir..
ya seçtiğim kişiler yanıma hiç yakıştrlmadı hiç beğenilmedi ama aşk insanın gözünü kör ediyo işte..
o dediğin şekilde kişiler hayatımda oldu olmadı diil..

nanina

Yeni Üye
:) ya şimdi inanmıycaksın ama bak ben güzellik çirkinlik önemsemem gerçekten ne bilim sevim sevilim yeter demişimdir..
ya seçtiğim kişiler yanıma hiç yakıştrlmadı hiç beğenilmedi ama aşk insanın gözünü kör ediyo işte..
o dediğin şekilde kişiler hayatımda oldu olmadı diil..
aynen arkadsm bn inanyrm :D:D bnde sennle aynı dsnyrm bnmde hayatmda oldu :):)

eebru

Özel Üye
:) :) ay çok şükür beni analayan çıktı böle dediğimde hadi ordan olurmu öle şey diolar ama oluyo işte
ya bişey diyimmi şöyle bişey varkii sevgilim ya da eşim dediğin kişide az yanına yakışmalı ya yüzüne baktığında şöle gözün gönlün açılmalı dimi :D :D

kevin_norton

Yeni Üye
:) :) ay çok şükür beni analayan çıktı böle dediğimde hadi ordan olurmu öle şey diolar ama oluyo işte
ya bişey diyimmi şöyle bişey varkii sevgilim ya da eşim dediğin kişide az yanına yakışmalı ya yüzüne baktığında şöle gözün gönlün açılmalı dimi :D :D

yüzüne baktığında şöle gözün gönlün açılmalı dimi :D :D. işte ben de tam bunu diyecektim.Hay aklınla çok yaşa e mi?

E

_elmayra_

Misafir
arkadasm elbet ewlencqn insan yanına yakışmalı bu konuda haklısnı ama bi insanın kalbi yoksa dünyanın en yakışıklı adamı olsn bunu mu isterdn yoksa kalbi war seni de sewiyo ama birazck çirkn hangsni seçerdn tatlım :):)
çok yakışıklı biri değil hayalim.ama yanına yakışmalı dediğin gibi.Güzellik çikinlik göreceli bir kavram.Bazılarının beğenmediği biri bana yakışıklı gelebilir.

Diğer arkadaş sen 1.80 boyundasın ama evleneceğin kişi 1.20 boyunda gibi bir örnek verdi.Benim için olması imkansız birşey bu.
Bunu başaranlar olabilir ama ben hem parasal hem fiziksel hem de ruhsal anlamda ortalama bırını isterım ki ileride problemler çıkmasın;)

eebru

Özel Üye
senle aynı kafadanz ya bnde böyle dsnym cnm yaa brzck yanına da yakısmalı :D:D
:D:D:D yanii bi resim fln çektiriosun sen gayet hoş ama yanında bir garip duruo :S :D:D snra bi ortama giriosun sevgilim şu die tanıtıosun ardından kenara çekip nerden buldun bunu die laflar fln
haksızmıyım?? :D :) :)

nanina

Yeni Üye
çok yakışıklı biri değil hayalim.ama yanına yakışmalı dediğin gibi.Güzellik çikinlik göreceli bir kavram.Bazılarının beğenmediği biri bana yakışıklı gelebilir.

Diğer arkadaş sen 1.80 boyundasın ama evleneceğin kişi 1.20 boyunda gibi bir örnek verdi.Benim için olması imkansız birşey bu.
Bunu başaranlar olabilir ama ben hem parasal hem fiziksel hem de ruhsal anlamda ortalama bırını isterım ki ileride problemler çıkmasın;)
haklısın yanına yakışmalı mantıklı dsnmk de lzm :D:D

eebru

Özel Üye

öylesini kim istemez ki :D

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,738
Son üye
Rigidqpp