İnternette ask ? =)

İnternette aşk yaşanır mı?

• Evet neden olmasın ?

Kullanılan: 14 43.8%
  • Hayır yaşanmaz!

Kullanılan: 18 56.3%

• Kullanılan toplam oy
    32

merveg

Özel Üye
ben inanmıyorum nette tanışıp aşk yaşayanlara onlarınki bi heyecan bi tutuku olur elektrik kesildignde yada net gittiginde o tutku uçup gider işte hepsi bu ha aynı şehirden olurlarsa ona bişey diyemem ama ayrı şehirlerde olupta netten tanışıp görüşüp evlenip mutluyuz dyen biri varsa gelsin alnından öperim:D
bence çok ön yargılısın.aşk sevdiğinin yüzüne bakmak onun yanında olmak ve ona dokunmak değildir ki... aşk o yanında yokken onu onunlaymış gibi yaşamaktır.nerde, ne şekilde tanıştığın önemli değildir.bu konuyu anlaman için bence bu duyguyu yaşaman gerekiyor.

graal89

♥ Ankaragücü ♥
bence çok ön yargılısın.aşk sevdiğinin yüzüne bakmak onun yanında olmak ve ona dokunmak değildir ki... aşk o yanında yokken onu onunlaymış gibi yaşamaktır.nerde, ne şekilde tanıştığın önemli değildir.bu konuyu anlaman için bence bu duyguyu yaşaman gerekiyor.
kesinlikle sana katılıyorum merveg çok ön yargılısın vahide...

sonsuz_nur

Özel Üye
tecrübemi bunun tecrübesidemi oluyomuş:)bilemiyorum merve bence aşk için güven gerek bunu nette aramak çok saçma bana göre ama yaşayan varsa gerçekten aşı yaşıyolarsa helal olsun ne deym

graal89

♥ Ankaragücü ♥
Yaşamadığın için önyargılısın vahide umarım böle bişey yaşarsın o zaman daha iyi anlarsın demek isterim ama demiyorum:)

merveg

Özel Üye
tecrübemi bunun tecrübesidemi oluyomuş:)bilemiyorum merve bence aşk için güven gerek bunu nette aramak çok saçma bana göre ama yaşayan varsa gerçekten aşı yaşıyolarsa helal olsun ne deym
bi insana güvenmek için önemli olan BENCE yüz yüze olmak değil,inançtır.karakter meselesidir.bi insanın karakteri bozuksa, içinde Allah korkusu yoksa her an yüz yüze olsak kaç yazar.o zaten yapacağını yapar.diğer yandan karşındaki insan gibi insansa da isterser yılda 2 defa gör yüzünü ondan sana zarar gelmez.burada önemli olan niyettir ahlaktır dürüstlüktür kişiliktir.

sonsuz_nur

Özel Üye
bi insana güvenmek için önemli olan BENCE yüz yüze olmak değil,inançtır.karakter meselesidir.bi insanın karakteri bozuksa, içinde Allah korkusu yoksa her an yüz yüze olsak kaç yazar.o zaten yapacağını yapar.diğer yandan karşındaki insan gibi insansa da isterser yılda 2 defa gör yüzünü ondan sana zarar gelmez.burada önemli olan niyettir ahlaktır dürüstlüktür kişiliktir.
haklısın ama ben aşkımı nette aramıyorum aramadımda hep böyle önyargılı oldugum için zin vermedim kimseyle böyle netten bişeyler yaşamaya:rolleyes:

sonsuz_nur

Özel Üye
zaten ondan korktugum için diger düşüncelerimi söylemiyorum ben ne desem başıma gelir o yuzden sessiz kalıyorum :)

merveg

Özel Üye
haklısın ama ben aşkımı nette aramıyorum aramadımda hep böyle önyargılı oldugum için zin vermedim kimseyle böyle netten bişeyler yaşamaya:rolleyes:

insan her zaman planladıklanı yaşamaz ki...bazen sürüklenir.kendin bile kendine şaşırırsın bazen.başkaları için eleştirdiğin"hayır, olmaz, asla"dediğin şeyleri bile yaşayabiliyor insan.hem hayat biz plan yaparken başımıza gelenler değilmidir....

merveg

Özel Üye
valla ben duygularıma hakim olabiliyorum sürüklenmeye izin vermedm hiç:)

hayatta inşeAllah hiçbir zaman pişman olduğun kararlar vermezsin vahide.ama bence duygudan önce düşünce meselesi.duygu daha sonra gelişmeli.nette konuştuğun kişinin önce düşüncelerini öğrenirsin fiziğini değil.onu düşünceleriyle değerlendirirsin önce.

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
mausu olmaza tıklattım ama oladabilir. int. araç olarak kullanılabilir sadece ama aşk yaşamakla ayırmak gerek

sonsuz_nur

Özel Üye
herkesin farklı bi görüşü var ben yaşayamam nette yüzünüde fiziginide düşüncelerinide görsem yaşayamam bana ters:)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz