İnternette ask ? =)

İnternette aşk yaşanır mı?

• Evet neden olmasın ?

Kullanılan: 14 43.8%
  • Hayır yaşanmaz!

Kullanılan: 18 56.3%

• Kullanılan toplam oy
    32
?

.............................

Misafir
bencede internet üzernden aşk olmaz birini görmeden dokunmadan sevemezsiniz yaaa bu sadece hoşlantıdır yada yüzünü begenmektir.yani kimse internette kendini oldugu gibi göstermiyoki erkekler belki başka amaçla yapıyolar bunu ama bizim saf kızlarımız bunun bir kandırmaca oldugunu anlayamıyo yada anlamak istemiyo evli barklı adamların peşine düşüp gidiyolar bumu aşk allah aşkına başkasının yuvasna yıkmamı aşk saçmaaaa ben inamaıyorum sadece başka amaçları net üzerinden kullanma derm buna ben...ama büyük konuşmak istemiyorum ben ne dersem başıma gelir allah korusun:) bak sinirlendim yine haaa
!!

ecrin buraya bayıldım Yani aşık olduğun insan pc açarsan vardır.. Elektrikler kesilince gece saat 12 yi göstermiş gibi büyü bozulur gider :) Cepten görüşüyorsan, şarjın var olana kadar vardır sevgilin :) Şarj bitince büyü yine bozulur aha buraya.çok güzel yamzısıın valla.ama belki uzaklarda biyerde vardır böyle bi aşk :rolleyes:
!!

bencede güven önemli bazı arkadaşlar neden bu kadar tepkilisin bi olaymı yaşadın dye soryuolarda yok bi olay yaşamadım sadece oda benim görüşümdü ben çevremdeki insanlara bile güvenemiyorum int hele hiç güvenmiyorum aşk yaşama anlamında yani.tabi herkesin kendi görüşü yaşayanlarada saygı duyarım
!!

ben inanmıyorum nette tanışıp aşk yaşayanlara onlarınki bi heyecan bi tutuku olur elektrik kesildignde yada net gittiginde o tutku uçup gider işte hepsi bu ha aynı şehirden olurlarsa ona bişey diyemem ama ayrı şehirlerde olupta netten tanışıp görüşüp evlenip mutluyuz dyen biri varsa gelsin alnından öperim:D
!!

tecrübemi bunun tecrübesidemi oluyomuş:)bilemiyorum merve bence aşk için güven gerek bunu nette aramak çok saçma bana göre ama yaşayan varsa gerçekten aşı yaşıyolarsa helal olsun ne deym
!!

herkesin farklı bi görüşü var ben yaşayamam nette yüzünüde fiziginide düşüncelerinide görsem yaşayamam bana ters:)
!!

Olay budur !! :rolleyes:

graal89

♥ Ankaragücü ♥
o zaman nette arkadaşlıkda olmaz.illede güven diosan insan güvenmediği biri ile nasıl arkadaş olabilir?

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
İnternette tanışma ve bu şekilde birliktelik kurmaya toplumumuz henüz hazır değil. bununla beraber maalesef bir çok olumsuz örnek de ön yargı teşkil ediyor. internette tanıştığımız inssaanlar iyi ya da kötü olabilir. normal hayatta olduğu gibi. iyi tanımak izlemek ölçmek gerek. ama bilgi-iletişim çağında yasıyoruz interneti öcü gibi görmek de doğru değil diye düşünüyorum..Kısa vadede uzun yol katedilir de netten, reele gelindiğinde aynı oranda geri tepmeye başlar...

ECRİN90

Özel Üye
Sanırım artık Aşk özel olmaktan cıkıp göreceli bir kavram olma yolunda ilerliyor.. :rolleyes: Yani ''sen görerek aşık olursun, ben yazışarak..'' der gibi bir hava seziyorum.. Teknoloji her şeyi yıkıp geçiyor arkadaşlar.. Çok üzücü bir durum bu bence.. her şeyin elinizin altında olması, tek tıkla her şeyi yapabilmemiz rahatlatıyor tabi.. Tek tıkla aşk .. Bilmiyorum ne kadar doğru..

Hazır-Cevap

Özel Üye
o zaman nette arkadaşlıkda olmaz.illede güven diosan insan güvenmediği biri ile nasıl arkadaş olabilir?
Arkadaş olabilir neden olmasın ki ? O ayrı bir konu bence Onur.
Ben seni ne zamandan beri tanıyorum.Aramızda güven olmasa ark. bu zamana kadar sürmezdi.Arkadaşlık başka aşk başka !
Tabii göreceli kavram.Herkese göre değişir..;)

E

_elmayra_

Misafir
hımm birileri benden mi bahsediyor:rolleyes: yeni gördüm.
onur senle dostluğumuz daim olmadı.bunun netle alakası yok.
Bazı insan türleri vardır.Dünyanın her yerinde görülür bu türler.Gerek reelde gerek sanalda.Aklından kötülük ve sinsilik geçerken ağzı başka konuşur.Ve bu türler genelde prim yapar.

o nedenle sanaldan aşk da olur arkadaşlık da.Yeter ki karşıdaki adam gibi adam olsun;)

Efsunnn

Yeni Üye
aşk başka arkadaşlık başka ;)
bence ikisinde de güven olması lazım. demem o ki farklı değil, arkadaşlık oluyorsa aşkta pekala olur.
insanların nerede tanıştıkları o kadar önemli değil bence önemli olan ömür boyu anlaşabilmeleri. artık görücü üsulüde yok yani gelişen teknolojinin getirdiği bişey normal karşılamak gerekir bence tabi ;)

E

_elmayra_

Misafir
bence ikisinde de güven olması lazım. demem o ki farklı değil, arkadaşlık oluyorsa aşkta pekala olur.
insanların nerede tanıştıkları o kadar önemli değil bence önemli olan ömür boyu anlaşabilmeleri. artık görücü üsulüde yok yani gelişen teknolojinin getirdiği bişey normal karşılamak gerekir bence tabi ;)
işte bu.efsun farkı;)
bence zaten birileri bir konuya aşırı tepkiliyse mutlaka bir gün o tarz birşey yaşamaya mahkumdur.
internetten tanıştıgı biriyle anlaşıp görüşüp evlenen ve mutlu olan bir çok insan var.mutsuz olup kandırılanlar da var.
geçenlerde gazetede rastladıgım bir haber vardı.7 senedir birlikte oldugu sevgilisini öldürüp,cesedini parçalara ayırıp birde üstüne birlikte yemek için arkadaşlarını davet etmiş.internetten tanışmamış bu insanlar.ama hasta ruh bir yerlerde bir şekilde çıkabiliyor insanın karşısına.temkinli davranmakta her zaman yarar var.ama kesin çizgiler insanı başka yanlışlara sürükleyebilir.

pegasus_dna

Forum Editörü
aşkın mekanı yoktur. kalp çarpacaksa her yerde çarpar reel olmuş sanal olmuş. reelde sevgili olanlar birbirlerinin fikirlerini bilmeden çıkarlar dış görünüşe bakarak , çıkma esnasında birbirlerini tanırlar neyden zevk alırlar vs.. sanalda ise ilk önce arkadaş olursun birbirini tanırsın her yönden ve bir sıcaklık hisedersende aşk olabilir.
sanalda herkes doğrucu davut değil yalan dolan diyorlarda reel hayatta da yokmudur yalan... ben çevremde çok görüyorum yalan aşklar reelde tanışıpta ... internetten tanışarakta aşk olur hemde aşkın babası olur...

AYSEM_1687

Yeni Üye
kesinlikle katılıyorum sana canımcım haklısın... aşk bu nerde nasıl bulucagı belli olmaz..

üstteki arkdaşın 'hasta ruh bir yerlerde bir şekilde çıkabiliyor insanın karşısına.temkinli davranmakta her zaman yarar var' sözüne de katılıyorum çok doğru gerçekten! hiç belli olmuyor..

graal89

♥ Ankaragücü ♥
sana katılıyorum ve ülke puanını artırıyorum efsun can:)

Efsunnn

Yeni Üye
işte bu.efsun farkı;)
bence zaten birileri bir konuya aşırı tepkiliyse mutlaka bir gün o tarz birşey yaşamaya mahkumdur.
internetten tanıştıgı biriyle anlaşıp görüşüp evlenen ve mutlu olan bir çok insan var.mutsuz olup kandırılanlar da var.
geçenlerde gazetede rastladıgım bir haber vardı.7 senedir birlikte oldugu sevgilisini öldürüp,cesedini parçalara ayırıp birde üstüne birlikte yemek için arkadaşlarını davet etmiş.internetten tanışmamış bu insanlar.ama hasta ruh bir yerlerde bir şekilde çıkabiliyor insanın karşısına.temkinli davranmakta her zaman yarar var.ama kesin çizgiler insanı başka yanlışlara sürükleyebilir.
;);) teşekkürler durucum
kesinlikle sana katılıyorum hasta ruh her yerde çıkabiliyor Allah korusun öylelerinden ne diyelim :)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO