myo den açıköğretim 4 yıllığa tamamlama

babafener

Yeni Üye
Bölüm:
Listede Yok
1-ben 2 yıllık bilgisayar programcılığı son sınıfdayım bölüm bittikten sonra bölümü hangi açıköğretim bölümleriyle 4 yıllığa tamamlayabilirim
2-yada bilgisayar programcılığı üzerinden açıköğretimden başka bölümlerin 3 ve 4 sınıfını bitirebilir miyim?

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
1-ben 2 yıllık bilgisayar programcılığı son sınıfdayım bölüm bittikten sonra bölümü hangi açıköğretim bölümleriyle 4 yıllığa tamamlayabilirim
2-yada bilgisayar programcılığı üzerinden açıköğretimden başka bölümlerin 3 ve 4 sınıfını bitirebilir miyim?
MYO mezunları, İşletme, İktisat, Kamu Yönetimi, Maliye, Çalışma Ekonomisi, Uluslararası İlişkiler, Sosyoloji,
Konaklama Hizmetleri gibi 4 yıllık lisans programlarının 3.sınıfına dikey geçiş kapsamında direk kayıt hakkı bulunmaktadır.
Detaylar ektekı lınkten bulabılırsınız. http://www.aofdestek.net/aof.bilgileri/40930-acikogretim.dikey.gecis.html

babafener

Yeni Üye
Bölüm:
Listede Yok
linkteki sayfada ayrıntılı bilgi yok ki ayrıntılı bilgiyi nerde bulabilirimm....

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Bundan daha ayrıntılı bilgi bulamazsınız maalesef ....

ufukc

Yeni Üye
Bölüm:
MEZUN
merhabalar ben dışticaret bölümü mezunuyum açıköğretim 3.sınıf işletme okumayı düşünüyorum eğer 3.sınıfı okursam dgs sınavına girme hakkım kaybolurmu bunu sormak istedim. veya dgs yi kazanırsam aynı anda açıköğretim 3.sınıf okuyabilirmiyim şimdiden teşekkürler

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz