Soru ve Sorunlarınızı Burda Paylaşın

LisbethSalender

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
arkadaslar lütfen yardım edın bana..ben güz donemi kaydını kacırdım.aof burosundakı gorevlı ancak bahar donemınde kayıt yaptırabılırsın dedı.subatta sanırım.ama aof sıtesınde 20 aralık kayıt yenıleme son yazıyor.anlayamadım bu ısı..bır acıklık getırebılırsenız sevınırımm :(

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
arkadaslar lütfen yardım edın bana..ben güz donemi kaydını kacırdım.aof burosundakı gorevlı ancak bahar donemınde kayıt yaptırabılırsın dedı.subatta sanırım.ama aof sıtesınde 20 aralık kayıt yenıleme son yazıyor.anlayamadım bu ısı..bır acıklık getırebılırsenız sevınırımm :(
Şu an süren kayıt yenilemeler Yıllık sistem öğrencileri için geçerli. Siz kedili sistemde okuyorsunuz. kredili sistem Bahar dönemi kayıt yenileme tarihleri 13-24 Şubat tır. Bu tarihlerde öncelikle ogrenci.anadolu.edu.tr adresinden ders seçim işlemi yaapcak, sonrasında harç ücretini bankaya yatıracaksınız.

BilgeC

Yeni Üye
Admin arkadaşım bir sorum olacak ben 1.sınıftan osmanlıca giriş dersi ile osmanlıca grameri ve eski türk edebiyatı derslerini alıyorum. 2. sınıfta verememiştim osmanlıca giriş dersini şuan yine 2. sınıf okumaktayım.ben bu 13-24 şubat bahar dönemi kayıt yenilemeyi yapmak zorunda mıyım ayrıca benim ders seçme hakkım var mı yok diyebiliyorum. bir de bu 2.dönem kayıt ücretini diğer yıl başında kayıt yaptırırkenki ile birlikte versem olur mu ?

BilgeC

Yeni Üye
ve bu derslerin 2. sınıf 1. dönemki ders kitapları haricinde 2. dönem ders kitapları ayrı olarak veriliyormu yoksa elimizde olanlaramı sadece çalışıyoruz. 2. sınıf eski türk edebiyatı dersinin kitabı 1 tanemi onda konu dağılımı biraz garipte..

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Admin arkadaşım bir sorum olacak ben 1.sınıftan osmanlıca giriş dersi ile osmanlıca grameri ve eski türk edebiyatı derslerini alıyorum. 2. sınıfta verememiştim osmanlıca giriş dersini şuan yine 2. sınıf okumaktayım.ben bu 13-24 şubat bahar dönemi kayıt yenilemeyi yapmak zorunda mıyım ayrıca benim ders seçme hakkım var mı yok diyebiliyorum. bir de bu 2.dönem kayıt ücretini diğer yıl başında kayıt yaptırırkenki ile birlikte versem olur mu ?
Bilge C alttan dersin varsa bu dönemde alman gereken üstten ders alamıyorsun. Eğer bu dönem görmen gereken dersin varsa kayıt yenilemezsen 13-24 şubat arasında dersleri alamazsın, yani bu dönemin dersleri seneye bahar dönemine kalır. Dolayısı ile okulu 1 yıl uzatmış olursun.

kayit.anadolu.edu.tr adresine girip burdan hangi dersleri alabildiğini kontrol eebilirsin. Burda görünmezse ogrenci.anadolu.edu.tr adresine gir, login olduktan sonra diğer işlemler için tıklayın yazısına tıkla ordada login ol açılan sayfadan hangi dersleri okuyacağını görebilirsin.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
ve bu derslerin 2. sınıf 1. dönemki ders kitapları haricinde 2. dönem ders kitapları ayrı olarak veriliyormu yoksa elimizde olanlaramı sadece çalışıyoruz. 2. sınıf eski türk edebiyatı dersinin kitabı 1 tanemi onda konu dağılımı biraz garipte..
Kredili sistemde 1. dönem ile 2. dönem ders kitaplarının çoğu değişiktir ve ayrı ayrı olarak verilir. Kayıt yenilettikten sonra büroya uğrayıp ne zaman alabileceğini öğrenebilirsin.

BilgeC

Yeni Üye
Teşekkür ederim admin işlemi tamamladım aynı derslerin 2. bölümünü alıyormuşum ancak.işlem sonunda dediki 217.41 tl yi vakıfbanka ödeyerek kayıt yenile işlemini tammalayınız.1 hafta önce bulunmuş olduğum ilin aöf bürosunu aradım dedim seneye yeni yılın başında ödesem bu ücreti diğeriyle birlikte olurmu dedim olur demişti.Şimdi bu bahar döneminin kayıt ücretini ben bankaya yatırmassam diğer yılın başında yatırırsam kaydım yenilenmemişmi olur?

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Teşekkür ederim admin işlemi tamamladım aynı derslerin 2. bölümünü alıyormuşum ancak.işlem sonunda dediki 217.41 tl yi vakıfbanka ödeyerek kayıt yenile işlemini tammalayınız.1 hafta önce bulunmuş olduğum ilin aöf bürosunu aradım dedim seneye yeni yılın başında ödesem bu ücreti diğeriyle birlikte olurmu dedim olur demişti.Şimdi bu bahar döneminin kayıt ücretini ben bankaya yatırmassam diğer yılın başında yatırırsam kaydım yenilenmemişmi olur?
Hayır 13-24 Şubat tarihleri içinde yatırmazsan Bahar döneminde kaydın yenilenmez. Sınavlara giremezsin, öğrencilik haklarından yararlanamazsın.

BilgeC

Yeni Üye
Hayır 13-24 Şubat tarihleri içinde yatırmazsan Bahar döneminde kaydın yenilenmez. Sınavlara giremezsin, öğrencilik haklarından yararlanamazsın.

Teşşekkürler admin bugün yatırdım niye bana açık öğretim bürosundaki kadın sene başında da yatırsanız bişey olmaz dediyse onun sözünün üstüne kalsaydım sana sormasaydım şimdi sınıfta kalmış gibi olurdum çok fena çok tşkler..

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Genelde büroda çalışanlar bilgisizler bu yüzden sadece onların sözünede inanmamak gerkeli. Araştırma yapmalı. Bir seneni kurtardım senin, hadi yine iyisin :)

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
bahar dönemi kıtaplari farklımı

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
bu konuda acıl bılgı istıyorum

asah

GOLD Üye