2010 ağustos-kısa dönem "kader arkadaşları topluluğu dayanışması" :)

Spanc

Yeni Üye
....

Diplomamı almadım fakat ögleden sonra büroya gitsem ordan evrakları tamamlayıp şubeye gitsem ağustosta kesin askerim öylemi arkadaşlar?
Fakat çokta kararsız kaldım hep aralık diye şartlandırdığım için...

Ayrıca mezun olup askere gidecek olan arkadaşlarımı tebrik ediyorum ve Allah yardımcıları olsun diliyorum askerde.

nomvethe61

Yeni Üye
butun işlemleri tamamladım bitti sükürler olsun ki şubedeki adam haftaya gell ögren dedi ins bi aksilik olmazsa bi ilki basarıp agustosta askeriz.

virano

Yeni Üye
Diplomamı almadım fakat ögleden sonra büroya gitsem ordan evrakları tamamlayıp şubeye gitsem ağustosta kesin askerim öylemi arkadaşlar?
Fakat çokta kararsız kaldım hep aralık diye şartlandırdığım için...

Ayrıca mezun olup askere gidecek olan arkadaşlarımı tebrik ediyorum ve Allah yardımcıları olsun diliyorum askerde.
al bir kararsız daha bende diyordum tekmiyim acaba kararsız kalan ama son 5 saat zaman daraldı :) aralıkmı ağustosmu kritik saatler :D

Spanc

Yeni Üye
...

al bir kararsız daha bende diyordum tekmiyim acaba kararsız kalan ama son 5 saat zaman daraldı :) aralıkmı ağustosmu kritik saatler :D

Valla dostum çok kararsız kaldım bildiğin gibi değil zaten birazdan aöf büroya gidicem diplomayı almaya yetiştirebilirmiyim orası birle muallakta hala karar veremedim sanırım aralık olacak vereceğim karar. Kararsızlıkta şundan kaynaklanıyor bütün işimi gücü aralık ayına göre ayarladım bir takım şeyler var. Ani dönüş yapmak ağustos için bilemiyorum. Bir taraftanda aralıkta giderken ağustosta gitseydim şimdi bitmişti demekte var :)

virano

Yeni Üye
aynı ben ya ben diplomayı aldım hatta fotokokpi bile çektirdm resim falan ama şubeye gidesim yok yetişilir diye düşünüyorum bende o şekil plan yaptım ama hayat işte hiç beklenmedik durumlar çıkabiliyor karşına kim derdi diplomanın erken geleceğini askerlikte çok büyük dert işte aradan çıkması lazım tatile gitmiyoruz sonuçta hava sıcak olur cart olur curt olur gibi ama kararsızlık çok kötü işte

Spanc

Yeni Üye
...

Valla birinin başı sıcak birinin sonu sıcak farketmiyor sıcağı soguguda göreceğiz. ben gider diplomayı almaya bakıcam artık kararımı vericem birşekilde.

nomvethe61

Yeni Üye
arkadaslar unbutmayın ki en kötü karar bile kararsızlıktan iyidir.düne kadar bende kararsızdım ama gece kafamı yastıga koydum ve dusundumm.sabah uyanır uyanmazda solugu şubede aldım.cok rahatladımm iyiki de bozmusum tecili.inss agustosta alırlar artık.

Spanc

Yeni Üye
..

Öğleden sonra diplomamı aldım ama fotoğraf işleri vs. uzun sürdü 15:50 de şubedeydim fakat 16:00 ya kadar muayne olmam gerekiyormuş o yüzden yetiştiremedim. Kararsızdım sonra kesin kararla ağustos olsun istedim ama olmadı kasıma kaldım.

cembey77

Yeni Üye
Arkadaşlar işlemleri yaptıkta, randevu verdiler sevk işlemleri için,sevk işleminde ne yapılacak ,muayene falan yapacaklarmı askeri doktor vs. yada öyle bir muayene oalcakmı ...

Axaraylim.68

Yeni Üye
Arkadaşlar işlemleri yaptıkta, randevu verdiler sevk işlemleri için,sevk işleminde ne yapılacak ,muayene falan yapacaklarmı askeri doktor vs. yada öyle bir muayene oalcakmı ...
randevu bize vermediler her şube farklı işliyor olabilir bize temmuzun 30una kadar diploma nufus cüzdanı vs belgelerle gelin dediler..
tekrardan muayne olmayacağız sadece yedek subaylık sınavı için belgeleri düzenleyip verecekler

cemil3000

Yeni Üye
ben gitigimde 30 haziranda beni başka bi ile sevkettiler.sonra baska bı kurumdan doktorun bakmasını ıstedıler dedıklerı bugun öglen hazırladım ama bundada benım işlemı yapan memur gelmemiş işe.şimdi ben bu yoklama işini yarım bıraksam ne olur.insana çile cektiriyorlar.cezası felan var mı bu işin

Axaraylim.68

Yeni Üye
hayır yarım bırakamazsın muayne kaçağı olursun en kısa sürede tamamlamanı öneririm anladığım kadarıyla seni dün yani 30 haziranda muayne doktoru başka bir askeri hastaneye sevk etmiş bugün öğlen hazırladım dediğine göre hastenede elverişli olarak kağıdına yazılmış 30 haziranda yetiştiremedin bugün gittiğinde memur gelmemiş.. işlemlerin yetişmediği için seni kasım celbinde alırlar büyük ihtimal.. birazdaha acık yazarsan cemil kardeş bildiğimiz ölçüde sana yardımcı oluruz.

sabri55

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme Yönetimi
sevgili arkadaşlar "335.dönem yedek sub. aday adayları (ağustos)"
bu başlıkta yeni konu açtım sınav sonuçlarımız belli olunca ordan düştüğümüz yerleri "kısa-uzun" farketmez paylaşalım çünkü aynı yerlere illaki düşeriz. orda herkezin birilerine ihtiyacı olacaktır nebilim yabancılık, zorluk çekmeyiz eğer bu düşünceye sahipseniz yeni konu başlığı altından paylaşıma bekliyorum hepinizi.

kral_5858

Yeni Üye
Askere gidecek olanların yolu açık olsun kardeşlerim.... KPSS elimi koluma bağladı ona göre bir yol çizecem o yüzden agustos celbine gitmek istemedim hayrlısı artık Baba mesleği olan Polisliğe son bir adım kpss senide yıkıcam ulyennnnn geliyor kral 2010 pomem az kaldı......2010 İşletme fakültesi mezunu...Herkese hayırlı tezkereler :)

Spanc

Yeni Üye
Dün bütün işlemlerimi tamamladım heralde bursada kasım celpi için ilk dilekçe veren benimdir :) Muayene vs. herşey bitti kasımın ilk haftası gelin dediler.
Ağustosa yetişemedim malesef. Ağustosta askere gidecek arkadaşların Allah yardımcısı olsun.

cemil3000

Yeni Üye
hayır yarım bırakamazsın muayne kaçağı olursun en kısa sürede tamamlamanı öneririm anladığım kadarıyla seni dün yani 30 haziranda muayne doktoru başka bir askeri hastaneye sevk etmiş bugün öğlen hazırladım dediğine göre hastenede elverişli olarak kağıdına yazılmış 30 haziranda yetiştiremedin bugün gittiğinde memur gelmemiş.. işlemlerin yetişmediği için seni kasım celbinde alırlar büyük ihtimal.. birazdaha acık yazarsan cemil kardeş bildiğimiz ölçüde sana yardımcı oluruz.
bana sehrimde bi yere daha gonderdiler bilmemne tabipleri odası dıye.neyse oraya da gittim.en son evraklı verecektım bana sevk kagıdımı vereceklerdı askerı hastane için tabi memur gelmedigi için dün veremedim ve baska bi memurla atıştım biraz.resmen dalga gecıyorlar insanla.sen nıye hastaneye gitmek ıstedın felan fılan dıye.bende askere gıtmek ıstıyorum hastaneyı sız cıkardınız dedım.ve ben bu işlemı tamamlamayacam dedım herneye mal olursa olsun dedım cıktım bi daha da gitmedim gitmeyecemde.gelsinler yakalasınlar götursunler umrumda degıl

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,737
Son üye
ChessManInvow