2010 ağustos-kısa dönem "kader arkadaşları topluluğu dayanışması" :)

cemil3000

Yeni Üye
bugun dayanamadım tekrardan gittim kısa bi konusma sonunda benım dedıgıme geldiler.1 2 hafta sonra gidip istedigim an işlemlere devam edecem.yorum yazan arkadaslara tesekkurler

virano

Yeni Üye
vala son gün gittim 4 gibi şubeye kararsız kararsız duruyrdum kimsede yoktu tek tük işte hatta astsubay vardı birtane şakalaştık onla istersen hemen alalım bak 10 dakikan var dedi :D dedim kararsız kaldım aralık gelirsn falan dedi neyse 5-10 dk öyle oyalandım son bir hışımla karar verip gittim bu seferde saat 4.40 sistem kapanmış:D ordaki asker kısmet değilmiş dedi bende hafif tebessüm ne sevinç ne üzüntü arası trajikomik bir durum :) velhasıl aralığa kaldık bu arada askere giden arkadasım zabri olmak üzere tüm arkadaslara kolay gelsin diyorum ..

sabri55

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme Yönetimi
vala son gün gittim 4 gibi şubeye kararsız kararsız duruyrdum kimsede yoktu tek tük işte hatta astsubay vardı birtane şakalaştık onla istersen hemen alalım bak 10 dakikan var dedi :D dedim kararsız kaldım aralık gelirsn falan dedi neyse 5-10 dk öyle oyalandım son bir hışımla karar verip gittim bu seferde saat 4.40 sistem kapanmış:D ordaki asker kısmet değilmiş dedi bende hafif tebessüm ne sevinç ne üzüntü arası trajikomik bir durum :) velhasıl aralığa kaldık bu arada askere giden arkadasım zabri olmak üzere tüm arkadaslara kolay gelsin diyorum ..
saolasın vıro kardeş hayırlısı olsun üzüldüm ama aynı dönem olurduk negüzel belkı aynı yere bıle duserdık neyse artuk deneyimlerimizi burdan paylaşıcaz :) takip et baride aralıkta zorluk çekmezsin :D

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz