Açıköğretim Türk Dili ve Edebiyatı Lisans Programı

ismailçelik

Yeni Üye
arkdaşalr kaç puan almak gerekir edebiyetı açıktan okumak içinn acabaa bilen varsa yazabilir miii şimdiden tşkk

mavi kral

Yeni Üye
türk dili ve edebiyatı aöf kalkmadı mı arkadaşlar ygs 140 barajı saçmalık

mavi kral

Yeni Üye
açıklamaya göre bu yıl aöf türk dili ve edebiyatı bölümü kalktı

44duygu79

Yeni Üye
neden her dersin açıköğretimi varda ,edebiyatın olmasın size hiç mi hiç katılmıyorum.....

kevin_norton

Yeni Üye
açıklamaya göre bu yıl aöf türk dili ve edebiyatı bölümü kalktı
Bu bölümün kalktıgını mı söylüyorsun ? Nereden ögrendiniz bunu ? Bizi de bilgilendirirseniz sevinirim. Yoksa uydurma olmasın.Açıklamaya göre diyorsunuz. Açıklamas nerede yapıldı ? Açıklamanın tam metnini buraya ekler misin ? İstersen formdaki benim yazılarıma bak. Cevaplarımı elimde geldiğince resmi sitelerden vermeye çalışıyorum. Özellikle
http://www.anadolu.edu.tr/ sitesinden yararlanıyorum. Hatta adım gibi bildiğim şeyleri bile resmi sayfalarından kopyalayıp buraya eklemeye çalışıyorum.

DAMLA^^

Yeni Üye
yabancı dil nasıl seçmeli oluyor ben anlamadım biraz açıklarmısınız umarım düşündüğüm şekildir ben örgün üniv.okurken öyleydi seçmeli dersler varı burdaki sistem nasıl bilmiyorum tam olarak..[/B istediğimiz i seçiyorduk inşallah öyleydi.r ..

kevin_norton

Yeni Üye
yabancı dil nasıl seçmeli oluyor ben anlamadım biraz açıklarmısınız umarım düşündüğüm şekildir ben örgün üniv.okurken öyleydi seçmeli dersler varı burdaki sistem nasıl bilmiyorum tam olarak..[/B istediğimiz i seçiyorduk inşallah öyleydi.r ..
Yabancı dil Seçmeli Olacak, değil mi?

Seçmeli derken.Türk dili ve edebiyatı bölümüne kayıt olmuştunuz ya.ozaman size yabancı dilinizin ne oldugunu sordular.orada ne yazmıştınız.işte o dili 3. sınıfta ögreneceksiniz.ama sadece üç tane dil var.Sadece 3. sınıfta yabancı dil dersi var.İngilizce ,Fransızca,Almanca
bu üç dilden birisi.

3. Sınıf

Dil Dersleri :
03216/A (Alm)Almanca 4+0 6,
03216/F (Fra)Fransızca 4+0 6,
03216/İ (İng)İngilizce 4+0 6,

esengul1985

Yeni Üye
kevin_norton:Notların için tebrıkler, bilgilendırmen için teşekkürler, bu yıl kayıt yaptıracagım.

DAMLA^^

Yeni Üye
Seçmeli derken.Türk dili ve edebiyatı bölümüne kayıt olmuştunuz ya.ozaman size yabancı dilinizin ne oldugunu sordular.orada ne yazmıştınız.işte o dili 3. sınıfta ögreneceksiniz.ama sadece üç tane dil var.Sadece 3. sınıfta yabancı dil dersi var.İngilizce ,Fransızca,Almanca
bu üç dilden birisi.

3. Sınıf

Dil Dersleri :
03216/A (Alm)Almanca 4+0 6,
03216/F (Fra)Fransızca 4+0 6,
03216/İ (İng)İngilizce 4+0 6,

bilgilendirdiğiniz için tşk.ler ..tabi benim için hayal kırıklığı oldu..aslında ben üniv.4.dönem yabancı dil gördüm benim muaf olmam gerekmiyor mu aöf muaf dersler var bu şekilde muafmıyız acaba tam bilmiyorum nasıl olduğunu..neyse hayırlısı inşallah..

kevin_norton

Yeni Üye
muaf olabilmen için anadolu üniversitesinde okumuş olman gerk.onun dışında örgünde hangi bölümde okursan oku derslerden muaf olamazsın.

senda

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar ben bir şeyi merak ediyorum
bu bölüme girmek için gerekli koşullar nelerdir?bir de bu bölümde okul önc.öğt. olduğu gibi staj var mı?

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
2010 Lys Tercih Klavuzunda Türk Dili ve Edebiyatı Kontenjanlı oldu. Kontenjan Limiti ise 10000 ( Onbin ) kişi staj gerekliligi yok

siinemm

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
Ben bu sene edebiyat bölümüne yeni kayıt oldum ve bu kitapların verimli olmadığını düşünüyorum yardımcı kitap olarak hangi yayını önerirsiniz doğru yere mi yazdım bilmiyorum ama lütfen yardımcı olur musunuz ?

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Edebiyat bölümü için Murat açıköğretimin yardımcı yayınlarını, onu bulamazsanız ilkumutun oda olmazsa deneyimin yayınlarını öneririm.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz