Aöf Kredili Sistem Ders Ekle/Sil Videolu Anlatım

Anilgs

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
İşletme 4 yıllıkta kaydım var.İlk sene 3 dersten kalmıştım ve üst sınıfa geçememiştim.BU sene genel işletme ve iktisada girişi verdim.Sadece genel muhasebe kaldı.Ben şimdi 2.sınıf dersleriyle genel muhasebe 1 i alıcam dimi ?

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
İşletme 4 yıllıkta kaydım var.İlk sene 3 dersten kalmıştım ve üst sınıfa geçememiştim.BU sene genel işletme ve iktisada girişi verdim.Sadece genel muhasebe kaldı.Ben şimdi 2.sınıf dersleriyle genel muhasebe 1 i alıcam dimi ?
Evet...Kaldıgınız ders ve 2.sınıf dersleriyle birlikte 45 krediyi gecmeyecek şekilde ders alabilirsiniz...

Cassiopeia

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Ben işletme 4. sınıf öğrencisiyim.bana atanan dersler ULUSLARARASI İŞLETMECİLİK - TÜRK DİLİ 1 - İŞLETMELERDE SOSYAL SORUMLULUK VE ETİK - DENETİM - SERMAYE PİYASALARI VE FİNANSAL KURUMLAR - STRATEJİK YÖNETİM 1 toplamda 6 ders ve 26 kredi.Nasıl olcak bu:s 30 kredi olması gerekmiyomu.üstelik eklencek dersde yok

murat_89 89

Yeni Üye
Ders Kodu Ders Adı Kredi Ara Sınav N. Dönem Sonu N. Başarı Notu Harf Notu
KYT401U ÇEVRE SORUNLARI VE POLİTİKALARI 5,00 - - 0,00
MLY403U MALİYE POLİTİKASI 1 5,00 - - 0,00
TÜR201U TÜRK DİLİ 1 3,00 - - 0,00
HUK403U TÜRK İDARE TARİHİ 5,00 - - 0,00
SOS319U TÜRKİYE'NİN TOPLUMSAL YAPISI 4,00 - - 0,00

4.sınıf kamu yönetımı nasıl olacak bu iş anlamadım arkadaşlar ders ekle sil felan da yok ????

Cassiopeia

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Bendede aynen eklncek ders yok ve kredi 26.üstelik 7 ders deniyodu 6 ders var:s

ulucugur

Yeni Üye
UU

Bende 4. sınıfa yeni geçtim. 2010 intibak ile geçmiştim aofye İngilizce 3'ü almak zorunlu olacak deniyordu fakat derslerime eklememişler onu. nedendir acep?

gulcegs

Yeni Üye
Bölüm:
Bankacılık ve Sigortacılık
merhaba arkadaşlar 1.sınıf bankacılık ve sigortacılık okuyorum fakültenin atadığı dersler dışında ders seçebiliyor muyum???Birde kredi 30 mu 45 midir yardımcı olursanız sevinirim...
2012-2013 Güz Döneminde Alacağınız Dersler

Ders Kodu Ders Adı Yarıyıl Ders Kredisi
BSİ101U BANKACILIK VE SİGORTACILIĞA GİRİŞ 1. Yarıyıl 3,0
HUK101U HUKUKUN TEMEL KAVRAMLARI 1. Yarıyıl 4,0
İKT101U İKTİSADA GİRİŞ 1. Yarıyıl 4,0
MUH101U GENEL MUHASEBE 1. Yarıyıl 4,0
TİC101U DIŞ TİCARET İŞLEMLERİ 1. Yarıyıl 4,0
BSİ203U HAYAT SİGORTALARI VE BİREYSEL EMEKLİLİK SİSTEMİ 3. Yarıyıl 3,0 Sil
TÜR201U TÜRK DİLİ 1 3. Yarıyıl 3,0 Sil
MLY201U TÜRK VERGİ SİSTEMİ 3. Yarıyıl 5,0 Sil

Ekranda gördüğüm budur doğru mu ilerliyorum acaba??

prenses19

Yeni Üye
Ben işletme 4. sınıf öğrencisiyim.bana atanan dersler ULUSLARARASI İŞLETMECİLİK - TÜRK DİLİ 1 - İŞLETMELERDE SOSYAL SORUMLULUK VE ETİK - DENETİM - SERMAYE PİYASALARI VE FİNANSAL KURUMLAR - STRATEJİK YÖNETİM 1 toplamda 6 ders ve 26 kredi.Nasıl olcak bu:s 30 kredi olması gerekmiyomu.üstelik eklencek dersde yok
bende de aynı şekilde yazıyor ingilizcelerden muaf tutmuşlar bizi bi de tvsden sanırım bu yüzden 30un altında kalmış olabilir diye düşündüm.

mercanas

Yeni Üye
Bölüm:
Yerel yönetimler
selam ekle-sil açıldı görünce şok oldum benim bölümüm yerel yönetimler1.sınıf kaldığım derslerden hariç(intibak listesindeki yerine alacağım dersler de hariç) 4 ders daha eklemişler benim matematik/hukuk atatürk ilke inkilapları dersim yoktu.Şimdi hem intibak listesindeki kaldığım derslerin yerine gelen dersleri, hemde bu 4 dersi da ha mı alacam? ben bu bölümü matematik olmadığı içn seçmiştim. ne olacak anlamadım kime sormamız lazım? ne yapacağız lütfen yardım edin bir cevap

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
selam ekle-sil açıldı görünce şok oldum benim bölümüm yerel yönetimler1.sınıf kaldığım derslerden hariç(intibak listesindeki yerine alacağım dersler de hariç) 4 ders daha eklemişler benim matematik/hukuk atatürk ilke inkilapları dersim yoktu.Şimdi hem intibak listesindeki kaldığım derslerin yerine gelen dersleri, hemde bu 4 dersi da ha mı alacam? ben bu bölümü matematik olmadığı içn seçmiştim. ne olacak anlamadım kime sormamız lazım? ne yapacağız lütfen yardım edin bir cevap
Siz hangi bölüm kaçıncı sınıftasınız ?

brl53

Yeni Üye
selam arkadaslar ben ıktısat 4 sınıf ogrencısıyım veıktısat tarıhınden kaldım sımdı aöf sıstesıne baktım iktısat 401u avrupabırlıgı dıye bısey yazıyoo 5 kredı yazıyoo....sımdı sorum ders ekle kaldır dıye bı secenek cıkmadı neden...ve bolum bıtırmek ıcın 45 kredı dıyorlar bana 5 kredı vermısler neden...ve ıcak ayında budersı gecersem bıtırebılrım mıyım guz donemınde...kafamda delı sorularrr

byahmet

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Büyük ihtimal alttan tek dersiniz olduğu için o ders otomatik olarak seçili geliyordur ve onla birlikte 4 sınıf derslerinizde seçilmiştir.Eğer başka ders yoksa seçilicek orda belirtilen ücreti bankaya yatırdığınızda ders kaydınız tamamlanacaktır.Bu sene bitirebiliceksiniz okulu.

derhak

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
2012-2013 güz dönemi dersleri

merhaba,benim listemde;
1-uluslararası işletmecilik
2-maliyet muhasebesi
3-finansal yönetim
4-iktisada giriş
5-genel muhasebe 1

6-işletmelerde sosyal sorumluluk ve etik dersleri var,
toplam 27 kredi oluyormuş, ancak 7.yarıyıl danda 3ders görünüyor, ben bunların hepsini aldığım zaman ve tabi geçersem:)4.sınıfın ilk dönemine ders kalmıyor, o halde ben 4.sınıfa geçince bana odöneme ait farklı derslermi verecekler,yoksa ben üstten 8.yarıyılın derslerinimi alacağım,bu şartlarda okulun yarıyılda bitmesi kaçınılmaz değilmi? yani erken bitiremeyeceksem ben bu dersleri üstten alıp neden stres yapayım,lütfen yardımcı olurmusunuz,şimdiden çok teşekkür ederim..​

byahmet

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Merhaba,

Zaten şuanda 4.sınıfın güz dönemi derslerini alıyorsunuz krediniz yetiyorsa 7.yarılyıldan kalan derslerinizide alın.Eğer bahar dönemindeki derslerinde hepsini alabilirseniz bu sene mezu olabilirsiniz.Aksi takdirde okulunuz 1 sene daha uzayacaktır.

aysegul_74

Yeni Üye
işletme 4. sınıfım alttan dersim yok daha önceki önlisans programında türk dili dersini aldım ve geçtim forumlarda okuduğum kadarıyla birçok öğrencide yok bu ders ve 5 dersle 4. sınıfa devam edecekler neden bende 6 ders gözüküyor ing muaf tutulup türk dilinden neden muaf olamıyorum ki ben bir terslik yokmu bunda?

byahmet

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Merhaba,

Normalde Türk Dilinden muaf olmanız lazım.Sistem tam oturmadığı için sorun olabilir yarını bekleyin düzelmezse okulu ararsınız.

prenses19

Yeni Üye
sisteme girmeye çalışıyorum ekle sil için hata veriyor sayfa... bir bende mi sorun var arkadaşlar yoksa yoğunluktan mı??

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz