Aöf Kredili Sistem Ders Ekle/Sil Videolu Anlatım

murat_89 89

Yeni Üye
Ayca Hanım değilim ama bildiklerimi aktarayım size..

Güz döneminde kaldıgınız dersi bir sonraki güz döneminde alabilirsiniz...Bahar döneminde alamazsınız....Bütünleme sınavı su anda akademik takvimde yok....
İlerleyen zamanlarda ne olur şimdiden birşey söylemek dogru olmaz...Gecen sene de bütünleme sınavı yoktu, fakat daha sonradan alınan kararla bütünleme sınavı yapıldı...

Genel Not Ortalamanızı 2.00'nin üzerinde tutun ve ff alamamaya calısın...
Teşekkürler

KARADEN

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Bu imkanı sunduğunuz için teşekürler tamam harcı yatırdım bilmeden hata yaptım fakültenen yazı banageç geldi ders ekle sil olmuyor ben 4 yıllık okulun 2 sınıfını bitirip ayrılacaktım 2 derism vardı 1tic. Huk. 2 ikt. Teor,idi ben yeni sistemde bunları verip ayrılmak istiyorum ama acık öğ. Br derki 3sınıf derslerini vermeniz veya imtahanlara girmenizgerekmektedir yoksa pualarınız düşer kafam karıştı yani ben sisteme göre 2ders alabilrimiyim dersi nerede calışacağım int.yok kitap yok anlaşıldı ben mezun olamıyorum bumudur neolur bana fikir verirmisiniz 3 sınıfın derslerini almadan kaldığım dersleri verebilirmiyim yada eskişehir e gidip ilgililere anlatyımmı

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
Bu imkanı sunduğunuz için teşekürler tamam harcı yatırdım bilmeden hata yaptım fakültenen yazı banageç geldi ders ekle sil olmuyor ben 4 yıllık okulun 2 sınıfını bitirip ayrılacaktım 2 derism vardı 1tic. Huk. 2 ikt. Teor,idi ben yeni sistemde bunları verip ayrılmak istiyorum ama acık öğ. Br derki 3sınıf derslerini vermeniz veya imtahanlara girmeniz gerekmektedir yoksa pualarınız düşer kafam karıştı yani ben sisteme göre 2ders alabilrimiyim dersi nerede calışacağım int.yok kitap yok anlaşıldı ben mezun olamıyorum bumudur neolur bana fikir verirmisiniz 3 sınıfın derslerini almadan kaldığım dersleri verebilirmiyim yada eskişehir e gidip ilgililere anlatyımmı

İlla üst sınıftan ders alacaksınzı diye bir kaide bulunmamaktadır. 14-15-16 kasımda ders ekle/sil yapıp 3.sınıf derslerini silebilirsiniz.

KARADEN

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
CEVABINIZ İÇİN COKTEŞEKKÜR EDERİM ACIK ÖĞRETİM BİROSU (bursa) KESİNLİLE SİLİNMEZ SİZİN KAYDINIZ OLMUŞ 2.SINIF 3.SINIF DERSLERİNİ GÖRECEKSİNİZ 13,14,15,16 TARİHLERİNDE UYULABİLİRİM BAŞİNIZI AĞRIITTIM ÖZÜR DERS KİTAP VEYA ACIK ÖĞRT. İNT. DERS BULAMIOYORUM YAYINA EKLENMEDİMİ GÜN COK AZ KALDI ONUN İÇİN TEŞEKKURLER

morgu

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
YARDIMM!! az önce büroyu aradım kapatmışlar sanırım açan olmadı. ben 2. sınıf öğrencisiyim 1.sınıftan 1 dersim var 2.sınıftan 2 dersım var göründüğüne göre fakat ben 2.sınıf derslerinden ekleyemiyorum ekranda da görünmüyor sadece 3 ders var. resmi koymaya çalışacağım pek anlamıyorum olur inşallah. bilgi verirseniz sevinirim yarın son gün kayıt yenilemenin harç yatırıcam o yüzden resmi koymaya çalışıcam. http://g1211.hizliresim.com/13/d/fvjuk.jpg

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
YARDIMM!! az önce büroyu aradım kapatmışlar sanırım açan olmadı. ben 2. sınıf öğrencisiyim 1.sınıftan 1 dersim var 2.sınıftan 2 dersım var göründüğüne göre fakat ben 2.sınıf derslerinden ekleyemiyorum ekranda da görünmüyor sadece 3 ders var. resmi koymaya çalışacağım pek anlamıyorum olur inşallah. bilgi verirseniz sevinirim yarın son gün kayıt yenilemenin harç yatırıcam o yüzden resmi koymaya çalışıcam. http://g1211.hizliresim.com/13/d/fvjuk.jpg

Ekleyebileceğiniz ders görünmüyor. resimde görünenleri okul zaten size atamış yana alacağınzı dersler onlar. 1.sınıftan dersiniz olduğu için 3.sınıftan ders alamıyorsunuz. Bu yüzden bu dönem sadece 3 ders alacaksınız

morgu

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
çok sıkıntı yapmıştım bi an çok teşekkür ederim.birde kayıt yenilemeyi ayın 13 'üne kadar diyorlar 13 de dahil mi? yarın yatırabilir miyim? harç ücretini.diğer bir sorum ise gene iki sınavın ara ve yılsonu sınavının sonuç ortalaması mı alınacak? güz döneminde dersleri versem hepsini, geçmiş mi olcam? şimdiden çok ve çok teşekkür ederim.

murat_89 89

Yeni Üye
e-ögrenmede oturum açmak için bürodan şifre mı alıyoruz ücret alıyorlarmı her şey beklenır bunlardan :))

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
çok sıkıntı yapmıştım bi an çok teşekkür ederim. Birde kayıt yenilemeyi ayın 13 'üne kadar diyorlar 13 de dahil mi? yarın yatırabilir miyim? harç ücretini.diğer bir sorum ise gene iki sınavın ara ve yılsonu sınavının sonuç ortalaması mı alınacak? güz döneminde dersleri versem hepsini, geçmiş mi olcam? şimdiden çok ve çok teşekkür ederim.
Kayıt yenileme son gün 16 kasım dır, Mazeret göstermeden 16 kasıma kadar kaydınızı yeniletebilirsiniz. Ara sınavın %30 + Dönem sonu sınavının %70i alınacak. Güz dönemi derslerindne geçmiş olacaksınız. Mart ayında kayıt yenileyip Bahar dönemi derslerini alacaksınız.

selasela

Yeni Üye
Bölüm:
İktisat
merhaba,

ekle/sil işlemini kayıt yenıleme tarıhlerı arasındamı yapıyoruz sıstem suan işlem vermıyorda

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
evet ole kayıt yenıleme tarıhlerı arasında yapılacak

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
BEN 3.SINIFA GEÇİŞ YAPMIŞTIM BENM EKLE -SİL SİSTEMİNE GİRMEME İZİN VERMİYOR
2012-2013 öğretim yılında yeni kayıt yaptıran öğrenciler ders ekle-sil işlemi yapamazlar. Kayıt yenileme bedelini bankaya yatırarak kaydınızı yeniletebilirsiniz.

BU UYARIYI VERİYOR ZATEN DERS EKLEMİCEKTİM İYİ OLDU AMA BANDROL YAPIŞTIRTMAK GEREKİYORMU YİNE ?

ARKADAŞLAER KATKI PAYI KALKMAMIŞMIYDI ?

taylan58

Yeni Üye
dersleri sectim kayıt oldum herkese basarılar öncelikle ...Benim sorum kitaplar bürolara gelmeye basladımı acaba ??

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz