ARALIK Celbinde Askere Gidenlere Özel Konudur.

brembo3838

Yeni Üye
resmen sıkıntı bastı, sınava hazırlanırken gunler ne kadarda hızlı geçiyordu şimdi hiç öyle değil.

ylmzsngl

Forum Ahalisi
Bölüm:
İşletme
Bende aralıkta gitmek üzere muayenemi yaptırdım. Herşey hazır ama sınıfı geçersem tecil hakkım devam edecekmiş. Bu konuda bilgisi olan varmı?

alprsr

Yeni Üye
hayırlısıyla gidin inş ben tek dersten kalıcam galıba ıns butte verıp nisan celbinde gideriz nasipse

sanko86

Yeni Üye
Gideceklere hayırlı teskereler diliyorum. Muayene olayına gelince başvuru yapınca tekrar muayene için hastane yolunu tutacakmışız haberiniz olsun.

brembo3838

Yeni Üye
yeterki aralıga kabul edilelim hasan, hastanenin yollarına kus gibi ucar muayenemizi oluruz kardesim :)

avakkk

Yeni Üye
hayırlı teskereler herkese bende bu sene büte akalmadan mezun oldum hayırlısıyla ama askerlık şubesinde gttım kısa bı öngörüşme yapmak niyetıyle bana temmuzda dıploma alsam bıle ancak seneye gıdebılcegımı soyledıler ,ben istanbulda otryorum halıcıoğlu askerlık subesıne gıttım ordaki işlem yaptıran mezun olan arkadslarla gorustum gecen sene kasımda basvuru yapanlar sımdı alınıyo nerdeyse o derece yoğunluk mevcut bılmıyorum ne olacak ,sızde durum ne arkadslar bunun bı aslı varmı sşzce

Mustafa147

Yeni Üye
ile göre değişiyo tahminim askere alınma davası,ben afyondayım,istanbulla afyon bir olmaz hani o bakımdan şey ettim,bende Allah nasip ederse aralıkta askerim kankiler :)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz