ARALIK Celbinde Askere Gidenlere Özel Konudur.

griswold

Yeni Üye
Bende az önce aldığım sonuçlar doğrultusunda mezun oldum gerçi bu benim bitirdiğim 2. üniversite oldu yaş 28 doğma büyüme izmirliyim izmirde yaşıyorum ama kütüğüm aydın kuşadasında burada okuduklarıma göre aralıkta gideceğiz askere bakalım şansımıza neresi düşecek herkese hayırlı teskereler şimdiden.

rugal

Yeni Üye
herkese hayırlı olsun arkadaşlar Aralık celbi için başvuru tarihleri 01 Ağustos-25 Ekim arası telaşeye gerek yok.

whitedream

Yeni Üye
arkadaslar bende mezun oldum 2009 ıktısat mezunu bende askerlık subesının onundeyım belırlenen tarıhte :)

matador44

Yeni Üye
mezun olan arkadaşlara hayırlı olsun diyorum. Benimde tek ders vardı şükürler olsun onuda vermişim aralıkta hep beraber askere hayırlısıyla....

selçukirem

Yeni Üye
ya ben muhasebe denetimden 1soruyla kalmışım itiraz etme hakkım varmı..askere gitmeliyim lütfen yardımcı olun..

sanko86

Yeni Üye
Diploma almadan başvuru yapmayın.Sakata gelirsiniz.Diploma aslını isteyecekler sizden.

rugal

Yeni Üye
arkadaşlar sanırım iki başvuru yapacağız;
1.başvuru mezun olduktan ve diploma elimize geldikten sonra
8 adet fotoğraf
diplomanın aslı ve 3 fotokopisi
2 adet nüfus cüzdan sureti ve aslı
1 adet tecili kaldırmak için hazırlanmış dilekçe

bu şekilde tecil kalkıyor.

2.başvuru ise 1 ağustostan itibaren askere erken sevk için işlemlerden oluşuyor.
yanılıyor muyum herşeyi öğrenip uygulamakta fayda var,2 ayrı başvuru olacak değil mi?cevaplarsanız sevinirim.

sanko86

Yeni Üye
Ben askerlik şubesini aradım.Diplomayı alınca 6 fotoğraf-diploma aslı ve 3 fotokopisi-nüfus cüzdan aslı ve 2 fotokopisini al gel dediler.

Stinger

Yeni Üye
Bende varım arkadaslar mezun oldum agustosta gitmek için ugraştım ama yetişmiyor bosyere 3 ay daha bekliyecegim

ilhanerg

Yeni Üye
bende aralık ta sızlerle beraberım arkadaslar dıplomaları alabılseydık bu ay sonuna kadar agustosa yetısırdı 15 gun ıcın4 ay beklemek sıkacak ınsanı dıplomalar ıcın buro yu arayan olursa haber versın arkadaslar temmuz 5 ten ıtıbaren gelebılır

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz