ARALIK Celbinde Askere Gidenlere Özel Konudur.

brembo3838

Yeni Üye
evet ilçe askerlik şubesinden öyle dediler bağlı bulunduğum ildeki askerlik şubesi ise(telefonla aradım) 15 temmuzdan sonra gelirsin dedi olacak iş değil alay mı ediyorlar napıyorlar bilemiyorum,kafalarına göre tarih söylüyorlar sanırım.
bencede kafalarına göre takılıyolar. biz hemen halledip, işimize gücümüze bakalım dedikçe tarih sürekli uzuyo hadi hayırlısı

rugal

Yeni Üye
bencede kafalarına göre takılıyolar. biz hemen halledip, işimize gücümüze bakalım dedikçe tarih sürekli uzuyo hadi hayırlısı
sanırım olay şu aralık celbi erken sevk için başvurular 01 ağustos-25 ekim olduğu için ileri tarihe atıyorlar şimdi askerlik kararı aldırsakta erken sevk için ağustosta bir daha gideceğiz tabi ön muayene de olacak yani askerlik kararı+erken sevk(buna postayla bağlı bulunduğun şubeye yollayacağın dilekçe de dahil sanırım)+ön muayene hepsi birarada olsun uğraşmayalım gibi birşey heralde.anlamadım başka giden arkadaş varsa burdan bilgilendirsin bizi.

sanko86

Yeni Üye
Benimde işlemlerim bitti askerlik durum belgesini aldım.Tecilimi bozdurmak istiyorum aralıkta gitmek istiyorum diye dilekçeye yazdırıp imzalattılar.askerlik durum belgesinde aralık 2009 yazıyor celb olarak şimdi bana ekimin ilk haftası ara dediler erken sevk kabul olmuşmu olmamışmı diye

brembo3838

Yeni Üye
bende bugün kayseri şubeye gittim. hiç bi işlem yapamıyoruz haftaya gelin dediler hayret bişe ya.

gelincik14

Yeni Üye
Askere gidecek olanlara şimdiden hayırlı tezkereler insallah Rabbim bu kutsal görevden alnınızın akıyla dönmeyi nasip etsin keske bende gitsemm yaa:( askere gitmek herkese nasip olmazz

sanko86

Yeni Üye
Askere gidecek olanlara şimdiden hayırlı tezkereler insallah Rabbim bu kutsal görevden alnınızın akıyla dönmeyi nasip etsin keske bende gitsemm yaa:( askere gitmek herkese nasip olmazz
Teşekkürler.

Allah söyletti derler ya bende başlığa Aralıkta askere gidecekler diye yazmışım.Sanki kesin gibi:)

ofaruksev

Yeni Üye
Benimde işlemlerim bitti askerlik durum belgesini aldım.Tecilimi bozdurmak istiyorum aralıkta gitmek istiyorum diye dilekçeye yazdırıp imzalattılar.askerlik durum belgesinde aralık 2009 yazıyor celb olarak şimdi bana ekimin ilk haftası ara dediler erken sevk kabul olmuşmu olmamışmı diye
selam arkadaşlar. bende aranıza yeni katıldım.banada sana dedikleri gibi dediler. ama muhtemelen 1 aralık yazıyor. nisana kalma durumu varmı diye sordum.olabilir dediler...

ruam

Yeni Üye
arkadaşlar pazartesi günü askerlik şubesine saat 10:00 gibi gittim 11:30 da işim bitti.Asalın sitesinde yazılanları götürdüm.Benden sadece diploma aslı ve 4 tane fotokopisini ve kimlik aslı ve 3 tane fotokopsini istediler.Muayenemi falan oldum 3 kez inip çıktım en alt kattan en üst kata...Sonuda şubedeki memur kadın kasımda gel sevk kağıdını al aralıkta askersin dedi. :D

iceberg05

Yeni Üye
ark. ben de büt lerde geçersem mezunum ve aralık ayına yetişiyorum muayne süresi ekim 31 kadar sürüyormuş yani mezun olursam bende sizlerdenim :D

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz