Formasyon hakkımız var.. Haber içerde :)

kevin_norton

Yeni Üye
Neden kapatılsın ki,anlayamadım.sebeb ne.Ortada kapatılması için bir şey mi var.Normal bir aöf lisans programı.Bunda büyütülecek ne var ki.Ya kafaya takmayın sizden daha mı önemli.Çok düşünmeyin hıkkadan gidersiniz benden söylemesi.Selamlar...Sağlık ve esenlikle kalın..sevgilerimle.

ECRİN90

Özel Üye
Neden kapatılsın ki,anlayamadım.sebeb ne.Ortada kapatılması için bir şey mi var.Normal bir aöf lisans programı.Bunda büyütülecek ne var ki.Ya kafaya takmayın sizden daha mı önemli.Çok düşünmeyin hıkkadan gidersiniz benden söylemesi.Selamlar...Sağlık ve esenlikle kalın..sevgilerimle.
sebep örgundekılerın baskısı.. aöf den eğitimci olunamayacagı iddiası..

merd

Yeni Üye
bugün sabah ilk önce çeşit illerdeki aöf burolarına son olarak anadolu üniversitesine telefon açtım sordum nedir bu mesele aöf öğretmen yetiştirmeye ya da bilim adamı yetiştirmeye mi başladı diye sordum kendileri bile güldü bana verilen cevap okul bitince formasyon alınacağını genel not ortalaması en az 3.20 (4 üzerinden)olması gerektiğini not kontenjanlı oldugunu yani en yüksek not ortalamasından başlanıp öğrenci alınacağını kpssde de 2.öncelikli olunacağını söylediler.Selametle...

AYSEM_1687

Yeni Üye
la sen hala bizimle ne uğraşıyon allasen... bizim derdimiz seni aldı ne iş??

merd

Yeni Üye
la sen hala bizimle ne uğraşıyon allasen... bizim derdimiz seni aldı ne iş??
he laaa sizin derdiniz beni almıştır kurban sende dilci olacaksın öyle mi yazdıgın yazıyı yerim ben senin

konu formasyonla ilgili değil mi ? ben de onunla ilgili yorum yaptım sana ne oluyor ?

AYSEM_1687

Yeni Üye
bizimle ilgili bi konu yani aö de okuyanlarla seni ilgilendirmiyor örgüncüü

merd

Yeni Üye
4 yıl sonunda genel ortamalanız sizin anlayacağınız şekliyle 81 olması lazım yani her yıl vize ve finalde çoğu dersten 90 almanız lazım ki diploma notunuz 81 olsa bile o kadar mezun 50 yılda anca alır formasyonu çünkü kontenjanlıymış yani formasyona kabul edileceğiniz de şupheli hadi size iyi oyunlar 2.öncelikli formasyonsuz edebiyatçılar Gidin o eğitim anlamında her şey denk diyen dekanınıza selamlarımı söyleyin iyi düdüklemişler sizi hahhaahah

AYSEM_1687

Yeni Üye
olum gurur yok mu la sende kovuyoruz hala konuşuyosun yürü git egolarını başka yerde tatmin et..

AYSEM_1687

Yeni Üye
benim tatmine ihtiyacım yok tamam mı ama sen yorumlarda bulunmazsan sevindirirsin beni leblebi:D:D

suhedaa

Yeni Üye
bugün sabah ilk önce çeşit illerdeki aöf burolarına son olarak anadolu üniversitesine telefon açtım sordum nedir bu mesele aöf öğretmen yetiştirmeye ya da bilim adamı yetiştirmeye mi başladı diye sordum kendileri bile güldü bana verilen cevap okul bitince formasyon alınacağını genel not ortalaması en az 3.20 (4 üzerinden)olması gerektiğini not kontenjanlı oldugunu yani en yüksek not ortalamasından başlanıp öğrenci alınacağını kpssde de 2.öncelikli olunacağını söylediler.Selametle...
ben de sorduğumda nedense kmse böyle birşey demiyo kimsenin senin bu yalanlarına inanacağını sanma ayrıca sınava az kaldı senin gibi bir fitneci ancak insanların moralini bozmak için böyle şeyleri ortaya atar ama emin ol ki kimse senin bu oyunların a gelmeyecektir şekerim daha sağlamlarıyla gel...:D:D:D

bazzyy

Yeni Üye
senin karnın ne kadar ağrımış böyle....ağrı kesici lazım diyeceğim ama maalesef faydası olmaz.....sen ve senin gibiler KUDURUN.....

AYSEM_1687

Yeni Üye
:D:D:D:D:D::D helal be yürüyünnn bırakmayın şuna meydanı boş buldu atıp tutuyo geri:D

suhedaa

Yeni Üye
kimsenin ona ve onun gibilere pabuç bırakacağı yok:D:D:D

kevin_norton

Yeni Üye
relax arkadaşlar.Herşey olacağına varır.Bir de şey var bırakın 4 yıllık aöf lisans programlarını,2 yıllık programlara bile iş var 2 yıllık aöf önlisans bitiren ingiltere de okumaya gidiyor.Bir anlaşma yaptı Anadolu üniversitesi önlisanını alan aynı bölümün 4 yıllığını ingilterede okuyacak.Bir de şey var ortalaması 80 ve üstü olan örgün eğitime geçecek bunlar kesin resmi yazı.Yökle anlaşma yapıldı.Degerli bilim adamları diyorku başarılı ögrenciler nerde olursa olsun örgüne alacagız.Bunun bir milat,dönüm noktası olduğu.saygılarımla.

kevin_norton

Yeni Üye
Birde ben birşey sormak istiyorum bu aöf fakültesinde önceden okuyan bir kardeş var mı ona sorayım.mesala 1-2 yıl okuyan.Ancak onlar bilir.

kevin_norton

Yeni Üye
Lütfen bilen cevap versin.Şimdi benim sınavlar çogaldı ve ben hala Türk dili Edebiyatı bölümünün final sınavına hazırlanmadım.ve vaktim yok.Final sınavına hiç girmesem bütünlemeye girsem final e girmiş gibi bütünlemenin %70'i mi alınacak ?
yani vizenin %30 bütünlemenin %70 i mi oluyor.final i es geçip bütünlemeye girsem birşey olurmu.notlar da bir değişiklik oluyor mu?

merd

Yeni Üye
senin karnın ne kadar ağrımış böyle....ağrı kesici lazım diyeceğim ama maalesef faydası olmaz.....sen ve senin gibiler KUDURUN.....
ben öğrenci ya da örgün öğrencisi değilim şu dekanınıza bi mail atın eğitim anlamında denk olan şey ne diye bi sorun ? 18 19 yasındaki gençleri kandırıp sonrada böyle yok 100 alırsan uzaya alacaz yok 80 alırsan örgüne yok formasyon okul bitince şu şartları sağlarsa alacak demelerinin hesabını sorun bu şartları neden dersler başlamadan önce söylemediler de lgs sınavına az bir süre kala ötmeye başladılar ? amaçları ne bunların kandırıyorlar sizi siz en başta kpss de 2.öncelikli olacağınızı bilseydiniz bu bölüme kayıt yaptırırmıydınız ya da formasyon için böyle bin dereden su getirteceklerini bilseydiniz ? oyun oynuyorlar madem böyle önemli ve okuması da o kadar zor bölümleri açtınız örgündeki haklarıda aynen vermeleri lazım mecburlar

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,730
Son üye
Seriesvtk