Formasyon hakkımız var.. Haber içerde :)

kevin_norton

Yeni Üye
Evet haklısın aslında.Ama ne yapabiliriz ki.

merd

Yeni Üye
Lütfen bilen cevap versin.Şimdi benim sınavlar çogaldı ve ben hala Türk dili Edebiyatı bölümünün final sınavına hazırlanmadım.ve vaktim yok.Final sınavına hiç girmesem bütünlemeye girsem final e girmiş gibi bütünlemenin %70'i mi alınacak ?
yani vizenin %30 bütünlemenin %70 i mi oluyor.final i es geçip bütünlemeye girsem birşey olurmu.notlar da bir değişiklik oluyor mu?
bütünleme sınavı da final gibi yani finale girmezsen bütünlemeye girersen final yerine bütünle sınavı geçerli olur ayrıca sen diğer konularda öğretmen oldugunu ya da lisans mezunu olduğunu söylemiştin eğer öyleyse bunu bilmemen imkansız ????

kevin_norton

Yeni Üye
Örgünde bütünleme yok bir de benim örgünde notlarım 80 ve üstü gelirdi..Övünüyormuş gibi olmasın.

kevin_norton

Yeni Üye
Bir de örgün ile aöf not sistemi aynı değil.Ben nerden bilcem ya.Beni sinilendirme bak yine.

merd

Yeni Üye
Örgünde bütünleme yok bir de benim örgünde notlarım 80 ve üstü gelirdi..Övünüyormuş gibi olmasın.
örgünde bütünleme yok mu ? :eek::eek: nasıl yok afganistanda mı okudun sen üniversiteyi ? peki benim geçmiş yıllarda girdiğim sınavlar ehliyet sınavımıydı ? ben senin üniversite mezunu olduğundan şupheliyim her şeyinden belli oluyor

kevin_norton

Yeni Üye
senin işin gücün yok herhalde serseri mayın gibi dolaşıp oraya buraya yorum yazma.Biraz efendi ol kardeşim.seninle ugraşacak vaktimiz yok.yürü git işine.

kevin_norton

Yeni Üye
Ayrıca benim işim ya da okulum seni hiç ilgilendirmez.:eek:Biraz seviyeli ol.İnsanların canını sıkma:D.Hadi bakim abicim.Git dersine çalış güzel kafanı böyle boş işlerle meşgul etme.İçini doldur.Belki ülkene bir faydan dokunurda seni alkışlarız.Ama azimli biri olduğun belli.Hadi iyiçalışmalr.Bir de ortamı germe artık insanların özgür düşünmelerine engel olma.İnsanları ignelemek doğru bir davranış değil. Hocaların sana ögretmedi mi?

merd

Yeni Üye
utanıyormusun lise mezunu olmaktan ne diye yalan söylüyorsun millete üniv mezunuyum diye ?

kevin_norton

Yeni Üye
Atalarımız demiş ya ;lafla etmeli tekrir,tekrirle uslanmayın hakkı kötektir.Bakın kimse üstüne alınmasın ben lafımı ortaya koydum.Sözüm meclisden dışarda.

AYSEM_1687

Yeni Üye
örgünde bütünleme yok mu ? :eek::eek: nasıl yok afganistanda mı okudun sen üniversiteyi ? peki benim geçmiş yıllarda girdiğim sınavlar ehliyet sınavımıydı ? ben senin üniversite mezunu olduğundan şupheliyim her şeyinden belli oluyor
la bak gördün mü bide örgündeyim die hava atıyodun meger ehliyet sınavlarına giriyomuşun leblebi yaa:D:D:D ayyyhhh çok komedisiniz haa:D

kevin_norton

Yeni Üye
Ayrıca benimle ugraşma,ben seni muhatab almıyorum.Çünkü seviyen çok düşük.Sen git kendi seviyendekilerle takıl.Yanlış anlama ama insanların şahıslarına saldırarak elinehiç birşey geçmez.sadece kin ve nefret tohumu ekersin.Senin burada bulunmandan rahatsızda değilim.Herkesin fikrini özgürce söylemesi lazım.Şimdi ben san bir hikaye anlatayım bu konuyu kapatalım;

kevin_norton

Yeni Üye
bağdatta harun reşit halifeyken hırpıt ve pırpıt adında iki tane tembel arkadaş varmış.O kadar tembellermiş ki halk ölmesin diye onları kendi elleriyle beslermiş.Birgün birisi bir armut getiriyor yesinler diye hırpıt diyorki pırpıta armutu al yiyelim.Pırpıt diyor ki armutu alacağım ondan sonra ağzıma götüreceğim sonra çigneyeceğim bu çok zor bir iş ben bunu yapmam diyor.Bakıyorlar açlıktan ölecekler mecburen besliyorlar.

merd

Yeni Üye
la bak gördün mü bide örgündeyim die hava atıyodun meger ehliyet sınavlarına giriyomuşun leblebi yaa:D:D:D ayyyhhh çok komedisiniz haa:D
esprimi yaptın ? yani yok eğer espiri yaptıysan ciddi ol biraz karpuzum görmüyormusun adam bizi dövecek akıllı olalım

kevin_norton

Yeni Üye
ondan sonra bunların lafları dolaşıyor.Bağdatın en tembel iki insanı diye.Harun reşit merak ediyor bunları bir görelim bakalım anlatıldığı kadar çok tembeller mi diye.

AYSEM_1687

Yeni Üye
olum o lafı sen dedin ben demedim sana sormak lazım gerçi sen naptığını da bilmiyonda neyseee eğreti otum:D:D:D

kevin_norton

Yeni Üye
O arada hırpıtla pırpıt susamışlar ineklerin su yalağından su içmeye gidiyorlar.neden yalağa gidiyorlar?çünkü çeşme yukarda ve hırpıtla pırpıt tembelliklerinden içemezler.Evet nerde kalmıştık

merd

Yeni Üye
Ayrıca benimle ugraşma,ben seni muhatab almıyorum.Çünkü seviyen çok düşük.Sen git kendi seviyendekilerle takıl.Yanlış anlama ama insanların şahıslarına saldırarak elinehiç birşey geçmez.sadece kin ve nefret tohumu ekersin.Senin burada bulunmandan rahatsızda değilim.Herkesin fikrini özgürce söylemesi lazım.Şimdi ben san bir hikaye anlatayım bu konuyu kapatalım;
ekmeğe göre köfte koyuyorum demekki ekmek kucuk seviyemi beğenmemen bundan ibarettir.

kevin_norton

Yeni Üye
hırpıtla pırpıt sürünerek dört ayak üstünde yalaga dogru su içmeye gidiyorlar.Harun reşit yanındaki vezirine şunların önüne bir engel koyun bakalım engeli geçebileceklermi diyor.Halife söylendiği gibi tembel olup olmadıklarını anlamak istiyor.

AYSEM_1687

Yeni Üye
şiiii tamam huzuru kaçırmayalım herkes yerini bilsin ve ona göre konuşsun kimsenin kimseyi değerledirmeye hakkı yoktur..:cool:

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,729
Son üye
Dormanfce