Online Sohbet.

Sero1

Yeni Üye
sohbeti boşverin dertleşek :) ben bitmiş bi durumda okula devam etsem mi etmesem mi diye girecem ara sınavlarına geçen yıldan mat.hukuk. bu yıldan 7 ders bu derslerin üçü dehşet istatistik muh. uyg. iktisad teorisi bu okulu bitirmek hayal gibi

kardelen^^

Yeni Üye
inş hepsini verirsin uç dehset dersten her sene muhakkak oluyo;) napcaz bu derslerle boyle allah yardımcımız olsun ne diyelim;););)

heartqueen

Yeni Üye
takmayın arkadaşlar okulu. rahat olun. hem bütünlemeye kalmamış,sınıfta kalmamış bir öğrenci ne kadar makbuldür? bu vazgeçilemez bir durumdur :)

heartqueen

Yeni Üye
her şekilde bitiyo nasıl olsa. 4. sınıfa nasıl geldim ne zaman geldim farkında bile değilim.bitiyo bitiyo emin olun.

heartqueen

Yeni Üye
evet 1. sınıftan beri aofteyim jojo. en çok 2. sınıfta zorlandım.bu sene nolcak bilmiyorum. bakalım. herkesin ilgi alanları farklı olduğundan herkesin zorlandığı yer farklıdır. ben en çok muhasebede zorlanıyorum mesela. onun dışında herşey kolay yeterki muhasebe olmasın

jojo

Yeni Üye
deme yaa:( bende 2.sınıfımda ben kendimce teori oluşturdum ve 2.sınıf daha kolay olur die umuyordum..

heartqueen

Yeni Üye
diyorum ya herkes ayrıdır. ben her sınıfta muhasebe ve hukukta çok kastım.hala 3.sınıftan maliyet muh. drsim var. yalnız çevremdeki aöflülere dikkat ettim genelde 2. sınıfta ya kalınır ya kıl payı yırtılır. moral bozmak değil amacım yanlış anlama. sayısalla sorunun yoksa sende geçersin.sözel dersleri çok kolay çünkü

jojo

Yeni Üye
hmm anladım..napalım başa geldi çekecez zaten son senem biraz ta sıkam dişimi barii:D senin sayısalın ii diye bılıodum muh. verememen hayret!!

heartqueen

Yeni Üye
sayısalım ii zaten sorun da orda.muhasebe sayısal değil bana göre. mantık denen şey çok farklı. düz mantık iktisatta,istatistikte hatta finansal yönetimde bile işe yarar 60-70 le geçebilecek kadar.ama muhasebede asla.mantığımla olması gereken şeyler hep zıt. yada ben sevemedim bi türlü fazla büyütüyorum :) ama sayısala dayalı olsa sorun çıkmazdı

jojo

Yeni Üye
hmm anladım ne diyim allah yardımcın olsun:) bende inkilaptan tırsıyom hukuğu severdim ben.. zevkliydi hiç problemım olmadı geçtim hukuktan..keşke tarih olcağına hukuk olsaydı..sende görmüşündür inkilap tarihini nasıl zor mu oluo sınavda soruları?

heartqueen

Yeni Üye
yok ya zor değildi.lisedeki inklp tarihiyle aynı. çok fazla detay çıkmıyo ya da bende çıkmadı.. yardımcı kitap kullanıyosan eğer, ordan konu anlatımından sadece 1 kez okuyup ünite ssorularını çözmen yeterli.zorlanacağını sanmam.

jojo

Yeni Üye
ben konu çalışmıyorum direkt soru çözüyorum:D 15 üniteyi bide okusam bayılırım herelde:)

heartqueen

Yeni Üye
hahahah o da iiymiş. en güseli walla.O zaman aklında olsun istediğin gibi not alamazsan finallere benim dediğim gibi yaparsın. ben bbunu nie düşünemedim ki

jojo

Yeni Üye
kesinlikle öyle yapacağım:) önce şu kendi teorimi uygulayım yani soru bazında çalışmayı kastediyom.. eğer teorim çürürse finalde bomba gibi çalışarak okuyarak hazırlanırım:D:D

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz