Online Sohbet.

heartqueen

Yeni Üye
inşallah geçersin sınıfı da kendine daha fazla wakit ayırırsın gezer eplenirsin. malum yaz geliyo büte çelışmaktansa deniz kum güneşle wakit geçirirsin.tabi benim içinde geçerli :)

jojo

Yeni Üye
orası garanti;) güneş kum deniz yani:D teşekkür ederim arkadaşım inş. hepimiz geçeriz:) özellikle yazın büte çalışmak bnm için tam bir fiyasko geçen yıldan biliyorum..şuan zaten kapadım kendimi eve 24 saat hummalı çalışma içindeyim bu dersler beni bana bırakmıyor malesef:D sende drumla rnedir nasıl gidiyo?

volkii

Yeni Üye
Sınıfta kalmak kadar kötü birşey yok sımdıden calısmalara baslayın derim. Konulara agırlıktan çok testlerle boğuşun arkadaslar;)

heartqueen

Yeni Üye
orası garanti;) güneş kum deniz yani:D teşekkür ederim arkadaşım inş. hepimiz geçeriz:) özellikle yazın büte çalışmak bnm için tam bir fiyasko geçen yıldan biliyorum..şuan zaten kapadım kendimi eve 24 saat hummalı çalışma içindeyim bu dersler beni bana bırakmıyor malesef:D sende drumla rnedir nasıl gidiyo?

aaamiinnn benim de niyetim büte kalmamak.1.sınıftan beri dooru düzgün tatil yapamadım.inşallah bu sene haziranda bitiririm de bi tatil yaparım. evim denize yürüyerek 5 dk ve ben denize gidemiyorum ne kadar acı verici bi durum anlatamam. ben derslere daha başlayamadım nasıl yetiştiririm bilemiyorum.pazartesi yada en geç salı çalışmaya başlasam ii olur galiba 2 ay kaldı ve 9 ders.AĞLAMAK İSTİYORUM

asi_gözyaşı

Yeni Üye
Benim öğrencilik hayatım karışık aslında ama en basitinden eskiden biyoloji okuyan biri şimdi ise kamu yönetimi 3.sınıf okuyorum aynı zamanda hem öğrenci hemde öğretmenim :)

sizin bölüm ?

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz