Online Sohbet.

asi_gözyaşı

Yeni Üye
ben özel bir kurumda iktisat ve istatistik öğretmenlği yapmaya başladım bu sene gerçi şimdilik satjiyerim ama yinede çok güzel birşey..
hayırlı olsun bakalım daha yolun başındasın kurs desteği falan alıyormsun...

MatmazeL

Özel Üye
Eed güselmiş gerçekten :)
Teşekkür ederim saoLun..
Kurs deilde özel ders alıorum bi abimden sayısaL dersLerden.. :):)

asi_gözyaşı

Yeni Üye
hım bu sene sayısal ders olrak verilecek tek ders matematik diğer sayısal dersden kasır iktisat ve birazda muhasebe gerçi tam sayısal değil hesaplar ile ilgili ama rakamlar çoğunlukta olunca oda sayısala kaçıyor ama bu dersler için normal birinden yardım alamsın ki bende özel ders vermeye başladım ama bir kaç kulvarda olunca bana zaman kalamdı o yuzden şimdilik askıya aldım sana bu dersleri veren kişini bu konularda bilgi sahibi olması on şart biliyorsun değilmi matemmatik tamam ama diğerlerinde tamamen bu işin ehli birinden yardım alaman gerek

asi_gözyaşı

Yeni Üye
rica ederim ne demek aöf de en buyuk sorun aslında bir üst sınıfa geçen herkes herşeyi biliyorum sanıyor halbuki olay bukadar basit değil gerçekten olay çok farklı geçemk başka bir olay konuları bilmek uzmanlaşmak çok farklı şeyler...diğer derslerdende yazarak özet çıkrarak ve bol bol soru çözerek hazırlanmanı tavsiye ederim...

asi_gözyaşı

Yeni Üye
önemli değil ne demek ...biliyorsun ki yolun uzun ama emin ol bu yolla başladıysan sonuna geldğinde bir çok şeyin nasıl ve ne şekilde geçtiğinin farkına bile varamayacaksın o yuzden şimdiden yolun sonunda seni bekleyen güzeliklerinin hayalini kurar ve umut edersen belki yıllar sonra burdan bu gunleri mazi olrak konuşuyor oluruz...zaman göreceli bir kavramdır şimdilik yazdıklarım bir ufak tebesum bırakabilir yuzunde ama o gun geldiğinde gerçeklerin getirdiği şakınlıkla karışık bir tebesumun olmasıda olası ihtimlaer arasında değil mi sence?

MatmazeL

Özel Üye
önemli değil ne demek ...biliyorsun ki yolun uzun ama emin ol bu yolla başladıysan sonuna geldğinde bir çok şeyin nasıl ve ne şekilde geçtiğinin farkına bile varamayacaksın o yuzden şimdiden yolun sonunda seni bekleyen güzeliklerinin hayalini kurar ve umut edersen belki yıllar sonra burdan bu gunleri mazi olrak konuşuyor oluruz...zaman göreceli bir kavramdır şimdilik yazdıklarım bir ufak tebesum bırakabilir yuzunde ama o gun geldiğinde gerçeklerin getirdiği şakınlıkla karışık bir tebesumun olmasıda olası ihtimlaer arasında değil mi sence?
Eed mesela Kaymakamlık sınavına gircegım günü hayaL edıorum sürekLi :) Çok zaman varken biLe mutlu olmama yetıo..
Dogru ihtimaller arasında saoLun :)

asi_gözyaşı

Yeni Üye
neyse artık bana musade bu gecelik bukadar sohbet yeter yarın erken kalakmam gerekli kendinize iyi bakın görüşmek dileğiyle iyi geceler size...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,735
Son üye
Clamcaseptn