Sit£mizin £nl£ri =)))

BURCU

Çok Özel Üye
üyeler elestirilsin diye acilmis bir konu degil bu arkadaslar.... bi kac cümle dikkatimi cekti konu icerisinde.... Biraz daha saygili olalim lütfen...

Hazır-Cevap

Özel Üye
üyeler elestirilsin diye acilmis bir konu degil bu arkadaslar.... bi kac cümle dikkatimi cekti konu icerisinde.... Biraz daha saygili olalim lütfen...
Burcu Hanım enler köşesi olduğu için düşüncelerimi dile getirdim.Ayrıca burada kimseye saygısızlık yaptığımı düşünmüyorum...Bazı konu başlıklarında da hakaret ve insanları küçük gören cümlelere denk gelmissinizdir.Bunlarda saygısızlık olmuyor mu?

BURCU

Çok Özel Üye
peki ben ortaya yazdim sen bir saygisizlik yapmadiysan neden üzerine alindin... neden bahsettigimi nerden analadin??? Ayrica ben kötü birsey söylemedim sadece yazdim...

Hazır-Cevap

Özel Üye
peki ben ortaya yazdim sen bir saygisizlik yapmadiysan neden üzerine alindin... neden bahsettigimi nerden analadin??? Ayrica ben kötü birsey söylemedim sadece yazdim...
Eleştiri yapan ben ve birkaç ark.bunları siz saygısızlık olarak algıladınız.Bu yüzden yorumlarımı dile getirdim.Kötü birşey söylemediğinizi söylüyorsunuz fakat söylediğiniz kelime saygılı olalım.Burada ben her konuda düşüncelerimi dile getirirken kimseyi kıracak veya saygı çerçevesini aşacak kelimeler sarfetmiyorum.Eğer kırdığım insan olursa zaten ben bunun farkında olurum ve özürümü dile getiririm.Eleştirmek dozunda olursa bence saygısızlık değildir.

BURCU

Çok Özel Üye
Karsindaki kisiyle diyologunu ben bilemem... biraz daha saygili olalim derken sagsizizlik yaptiniz diye birsey söylemedim... her konun altindada emege saygi diye yazilir... neyse daha fazla uzamasin bu konu senin icin sorun yoksa o zaman sorun yok... ben bunlara dikkat etmek zorundayim... bu konusulan sende olsan yine ayni sekilde davranirdim... ben konularinizi bilemem ama bana aciklik getirirseniz olaylara daha genis bakabilirim...

graal89

♥ Ankaragücü ♥
burcan hemen ortalığı karıştırmışın hee ortada bi problem yok ben sana geniş bi zmanda açıklamayı yaparım tamam dostum tartışma uzamasın...

BURCU

Çok Özel Üye
Aciklama yapilirsa sevinirim... ayrica ben ortaligi karistirmam karistirilan ortaligi toparlarim onur... Bilmedigim bisey varsa ayrica belirtiniz bana...

MatmazeL

Özel Üye
burcan hemen ortalığı karıştırmışın hee ortada bi problem yok ben sana geniş bi zmanda açıklamayı yaparım tamam dostum tartışma uzamasın...
Burcan hemen ortaLığı karıştırmışsın demişsin hangı hakLa bunu söyleyebılıyosun Onur ? Biz sana değer verdıkçe sen saygıyı ortadan kaldrdın.Bukadarı yeter onur..!Bugune kadar hep dikkat ettim sana.. Ağzına geleni pat pat söyLüyosun hiç çekınme falan yok.Tabi ben seni anLıyorum ilgilendıgın şeyler değiştikçe tavırlarında değişiyor. Burda yönetici olan herkes sadece görevını yapıyor ve görevın yanında üyelerle de arkadaş oluyo bunu çok iyi biliyosun ama en ufacık birşeyde demedıgın laf kalmıyor..Neyseee misafir olarak gezerken dayanamadım girdim düşüncelerimi payLaştım..Bi insanı kaybetmek çok kolay onemlı olan kazanabılmek.. Bundan sonrada bu forumda sadece misafırım..Herkes bildiği gibi devam etsın..YoLunuz açık olsun..

Hazır-Cevap

Özel Üye
Karsindaki kisiyle diyologunu ben bilemem... biraz daha saygili olalim derken sagsizizlik yaptiniz diye birsey söylemedim... her konun altindada emege saygi diye yazilir... neyse daha fazla uzamasin bu konu senin icin sorun yoksa o zaman sorun yok... ben bunlara dikkat etmek zorundayim... bu konusulan sende olsan yine ayni sekilde davranirdim... ben konularinizi bilemem ama bana aciklik getirirseniz olaylara daha genis bakabilirim...
Burcu Hanım benimde bir sorunum yok,iyi aksamlar.

BURCU

Çok Özel Üye
Hayir eger bir sorununuz varsa rahatlikla belirtebilirsiniz arkadaslar... olur olur rahatsiz oldugunuz durumlar veya kisiler ama bunlara aciklama yapilmadigi sürece yanlis anlasilabilir... hani bir laf vardir disardan bakildigi gibi degildir... anlatmaya calistigim bu... ben uyardigim zaman bana bir pm atip olayi ve bu olayaa neden olan seyleri anlatsaydiniz bu kadar uzamazdi ve ben neden böyle yazdiginizi daha iyi anlamis olurdum. haksizsam haksizsin diyebilirsiniz.bi insan hakkinda bunlari yaziyorsaniz elbette bi nedeni vardir, ve tabiki buda forumla ilgilidir..

güldeste

Yeni Üye
valla bende anlamdım gözencim.ama onurda şuçlu pozisyonda sanırım bide bana kavgacısın der.ortalığı karıştırmışın onur:D:D:Dyanlış anlaşılmalar var sanırım

en kavgacı=ONUR:D:D:D...

graal89

♥ Ankaragücü ♥
Burcan hemen ortaLığı karıştırmışsın demişsin hangı hakLa bunu söyleyebılıyosun Onur ? Biz sana değer verdıkçe sen saygıyı ortadan kaldrdın.Bukadarı yeter onur..!Bugune kadar hep dikkat ettim sana.. Ağzına geleni pat pat söyLüyosun hiç çekınme falan yok.Tabi ben seni anLıyorum ilgilendıgın şeyler değiştikçe tavırlarında değişiyor. Burda yönetici olan herkes sadece görevını yapıyor ve görevın yanında üyelerle de arkadaş oluyo bunu çok iyi biliyosun ama en ufacık birşeyde demedıgın laf kalmıyor..Neyseee misafir olarak gezerken dayanamadım girdim düşüncelerimi payLaştım..Bi insanı kaybetmek çok kolay onemlı olan kazanabılmek.. Bundan sonrada bu forumda sadece misafırım..Herkes bildiği gibi devam etsın..YoLunuz açık olsun..
valla sen benim dediklerimi yanlış anlamışın ipek.Bence burda bi saygısızlık söz konusu deil benim Burcu Abla ya karşı bi saygısızlığım hiçbir zaman olmadı olmazda.ben şunu anladım sen çok alıngan bir insansın ve senle tartışmaya girmiyeceğim çünkü her lafa alınabiliyosun.Bu sitede saygıyı ortadan kaldırdığımı düşünüyosan saygı duyuyorum bu düşüncene ve daha fazla saygısızlık etmek istemiyorum kimseye karşı.Burcu Abla ve İpek Hanım sizlere yaptığım saygısızlıktan dolayı çok özürdiliyorum.Bundan sonrada siteye girmeyeceğim hepinize başarılar diliyorum......

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz