Sit£mizin £nl£ri =)))

güzelim

Yeni Üye
valla sen benim dediklerimi yanlış anlamışın ipek.Bence burda bi saygısızlık söz konusu deil benim Burcu Abla ya karşı bi saygısızlığım hiçbir zaman olmadı olmazda.ben şunu anladım sen çok alıngan bir insansın ve senle tartışmaya girmiyeceğim çünkü her lafa alınabiliyosun.Bu sitede saygıyı ortadan kaldırdığımı düşünüyosan saygı duyuyorum bu düşüncene ve daha fazla saygısızlık etmek istemiyorum kimseye karşı.Burcu Abla ve İpek Hanım sizlere yaptığım saygısızlıktan dolayı çok özürdiliyorum.Bundan sonrada siteye girmeyeceğim hepinize başarılar diliyorum......
haydaaaa !! bu lafı çok kişiden duyuyorum bu aralar neden siteden ayrılıyorsun neden boyle yapıyorsunuz arkladslar çözülmiycek sorun yoktur hepımız aklı başnda ınsanlarız ( sitede kımseyle tanışmamış olsamda herkezı cok sevıyorum :) )

rainbow

Özel Üye
:eek:Sitemizin enleri dedik ama...arkadaşlar arasında herhalde bir yanlış anlama söz konusu olmuş..okuyunca çok üzüldüm ...en kısa zamanda çözülmesi dileğiyle...

gözen

Özel Üye
bencede hemşom bu ne ya arkadaşlar ..
aöf liyiz dedik bağlıyık dedik..ama böylede olun demedik arkadaşlar..
tartışma ortamına katılmak istemiyorum ama en kısa zamanda çözülsün bu sorun arkadaşlar..
herkes kızdığında ne bu siteye girmem falan ..çok ayıp arkadaşlar..
biz burda aöf ailesiyiz..dertlerimiz sıkıntılarımız paylaşıyoruz ve paylaşmayada devam edeceğiz..
böyle hissedenler burdadırlar..yanımızdadırlar..
hissetmeyenler zaten hiç aramıza girmemiştir..

By_tr

Özel Üye
bencede hemşom bu ne ya arkadaşlar ..
aöf liyiz dedik bağlıyık dedik..ama böylede olun demedik arkadaşlar..
tartışma ortamına katılmak istemiyorum ama en kısa zamanda çözülsün bu sorun arkadaşlar..
herkes kızdığında ne bu siteye girmem falan ..çok ayıp arkadaşlar..
biz burda aöf ailesiyiz..dertlerimiz sıkıntılarımız paylaşıyoruz ve paylaşmayada devam edeceğiz..
böyle hissedenler burdadırlar..yanımızdadırlar..
hissetmeyenler zaten hiç aramıza girmemiştir..
tabrikler sude harfiyyen katılıyorum üzülerek temaşa ediyorum olanları

BURCU

Çok Özel Üye
haydaaaa !! bu lafı çok kişiden duyuyorum bu aralar neden siteden ayrılıyorsun neden boyle yapıyorsunuz arkladslar çözülmiycek sorun yoktur hepımız aklı başnda ınsanlarız ( sitede kımseyle tanışmamış olsamda herkezı cok sevıyorum :) )
oLMASI GEREKENDE BU BENCE TEBRIK EDERIM SENI :) böyle en ufak bır nedenden dolayı sıteye gelmeyecegım dıyen zaten bu sıteye hıc gelmemıstır... bız burda bı aıleyız... uzun zamandan berı burda bırlıkteyız ve yenı yenı kısıler aramıza katılıyor.. ve bız yenı arkadaslara sıtemızdekı arkadaslıgı böyle mı gösterıyoruz arkadaslar soruyorum sızlere ???

güzelim

Yeni Üye
oLMASI GEREKENDE BU BENCE TEBRIK EDERIM SENI :) böyle en ufak bır nedenden dolayı sıteye gelmeyecegım dıyen zaten bu sıteye hıc gelmemıstır... bız burda bı aıleyız... uzun zamandan berı burda bırlıkteyız ve yenı yenı kısıler aramıza katılıyor.. ve bız yenı arkadaslara sıtemızdekı arkadaslıgı böyle mı gösterıyoruz arkadaslar soruyorum sızlere ???
tsk. ederım burcucum :D bencede bazı kıişiler yüzünden bu yapılmaz öyle olsaydı bende ayrılırdım aranızdan

UZMANN

Özel Üye
Kimseyle tanışmamış olsan dahi mi ??
Tanımak istemediklerin var sanırım :D
Önemi kalmadı zaten, ya göründüğün gibi ol ya da olduğun gibi görün..
Kimseye hayatını olduğundan farklı lanse etme!

UZMANN

Özel Üye
En kaale almadığım : güzelim
Beni en çok şaşırtan : güzelim
Gerçek hayatı ile sitedeki lafları en uyuşmayan : güzelim
Benden en çok nefret eden : güzelim
Yavaş yavaş uyuz olmaya başladığım : güzelim
Sitede realdeki resmini yayınlamak istediğim tek isim : güzelim

Bunun dışında beni sevmeyen herkesi içtenlikle kutluyorum, zaten zaman zaman kendini bile sevmeyen bir adamım ben..
hazırcevap,gral.. sizler de sağ olun..
Bir söz vardır ya amann yanlış anlamayın:

HERKESİN DERDİ BEN OLMUŞUM, DEMEK Kİ ZAMANINDA İYİ KOYMUŞUM!!!
Nette çok dolaşan bi söz ve tam da kullanılacak yeriydi sanırım..

gözen

Özel Üye
arkadaşlar lütfen sözlerimize dikkat edelim..
çıkan sorun zaten bunun yüzünden çıkmmıştı..
birbirimize karşı biraz daha ılımlı olamlım..
rainbow isimli arkadaşımız bu oyunu açarken birbirimize hakaret edelim diye açmadı arkadaşlar..
sözlerimizi biraz daha itinalı söyleyelim..

UZMANN

Özel Üye
Ayrıca ben avatarıma bazıları gibi çakma resimler koymuyorum, koyduğum tüm resimler bizzat bana ait, sen daha iyi biliyosun bunu bayan çokbilmiş.
Şu an avatarımda bulunan gözler bile bana ait, önceki avatar resmim de bana ait idi...
Avatarına koyduğun resmi, resimdeki bizzat benim diye tanıtmak mı dürüstlük?
Senin o olmadığını çocuk bile anlar.
Ben netten resim bulup koymam, realden de farklı davranmam..
Şu an avatardaki gözlerin de bana ait olmadığını iddia eden kişi, resmin tamamını gösterdiğimde nasıl mahcup olduğunu kendisi anlatsın!
Bakalım cevap yazabilecek kadar cesur musun ?
Bu laflar sahibini biliyor.

Hazır-Cevap

Özel Üye
Yazmış olduğum cümleler tespitler insanın açık ve net olarak kişiliği gösteriyor.Ben saygımı bozmuyorum...Hakaret ederek insanlara ağır ithamlarda bulunarak bunları yazmak çok yanlış...

gözen

Özel Üye
herkes kendine yakışanı yapıyor hazır cevap..
sadece kendine yakışanı yakıştırdığını..

UZMANN

Özel Üye
arkadaşlar lütfen sözlerimize dikkat edelim..
çıkan sorun zaten bunun yüzünden çıkmmıştı..
birbirimize karşı biraz daha ılımlı olamlım..
rainbow isimli arkadaşımız bu oyunu açarken birbirimize hakaret edelim diye açmadı arkadaşlar..
sözlerimizi biraz daha itinalı söyleyelim..
Gözen ilgin için sağ..
Önceki mesajları oku benim hakkımda yazılanları..
Sonra da bu mesajlara istinaden benim yazdığım cevapları oku.
Hepsi de teşekkür içeriyor, bi tanesi hariç..
Beni sevmeyenlere teşekkür ediyorum işte.
Ama sana teşekkür etmicem, çünkü sen sevmediğini söylememişsin, söyle sana da edeyim.

Hazır-Cevap

Özel Üye
UZMANN bu konusmaların zaten bu yazıları yazmaya sebep oldu.Neyi paylaşamıyorsun anlamıyorum.Sürekli ağır ithamlar,burada ben sadece seninle bu denli tartışmanın içinde oldum.Bilseydim zaten hiç bulaşmazdım.Birkaç gündür de bu konu bu kadar uzamazdı..

UZMANN

Özel Üye
Yazmış olduğum cümleler tespitler insanın açık ve net olarak kişiliği gösteriyor.Ben saygımı bozmuyorum...Hakaret ederek insanlara ağır ithamlarda bulunarak bunları yazmak çok yanlış...
Hazırcevap sana da teşekkür ettim bak, saygımı bozdum mu ?
Yukarısını oku görürsün ama ben bi daha teşekkür ederim.

Sonkez

Özel Üye
noluyo burda arkadaslar...en küçügünüz 2o yasında...cocuk gibi benim en sevmedigim bilmem şu benim gıcık oldugum şu...kimse kim...kendine sakla onu...gıcık aldıgın adamlada muhattap olma olur biter...buraya yazarak tartısma ortamı saglayarak bir yere varılmaz...Milletin derdi basından aşkın zaten bütler yaklastı oturun bütlere çalısın birbirinizi köstekleyeceginize...Sınıfını gecenler sorular hazırlayın birbirimize yarım edelim bu nedir böyle ilkokul 2 cagındaki hareketler yaptıgınız...Seviyemizi düşürmeyelim lütfen arkadaslar...Kimse üstüne alınmak için özel efor sarfetmesin...Anlayan anladı yazdıklarımı....

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,736
Son üye
DonNem