Sit£mizin £nl£ri =)))

gözen

Özel Üye
Gözen ilgin için sağ..
Önceki mesajları oku benim hakkımda yazılanları..
Sonra da bu mesajlara istinaden benim yazdığım cevapları oku.
Hepsi de teşekkür içeriyor, bi tanesi hariç..
Beni sevmeyenlere teşekkür ediyorum işte.
Ama sana teşekkür etmicem, çünkü sen sevmediğini söylememişsin, söyle sana da edeyim.

arkadaşım niye böyle iğneli ithamlarda bulunuyorsunuz..
ben ne seni nede diğer arkadaşları tanırım..
tanıdığım da sizlerin kendinizi tanıttığı kadardır..
anlatmak istediğim birbirimiz kırmanın alemi yok..
herkes kötü söz söyleyebilir ..
lütfen seviyeyi düşürmeyelim..
rica ediyorum arkadaşlar..

UZMANN

Özel Üye
noluyo burda arkadaslar...en küçügünüz 2o yasında...cocuk gibi benim en sevmedigim bilmem şu benim gıcık oldugum şu...kimse kim...kendine sakla onu...gıcık aldıgın adamlada muhattap olma olur biter...buraya yazarak tartısma ortamı saglayarak bir yere varılmaz...Milletin derdi basından aşkın zaten bütler yaklastı oturun bütlere çalısın birbirinizi köstekleyeceginize...Sınıfını gecenler sorular hazırlayın birbirimize yarım edelim bu nedir böyle ilkokul 2 cagındaki hareketler yaptıgınız...Seviyemizi düşürmeyelim lütfen arkadaslar...Kimse üstüne alınmak için özel efor sarfetmesin...Anlayan anladı yazdıklarımı....
Teşekkür ederim By~Sonkez...Yapana değil, yaptırana bakmak lazım, bi de yapılana bakmak lazım.
Yapan : xxx
Yaptıran : xxx
Yapılan : Teşekkür etmek..
Herkese saygılar.

Hazır-Cevap

Özel Üye
Herkesin düşüncesi farklı.Kimsenin düşüncesini başkalarına kanıtlayamazsın.Herkes yine bildiğini düsünecektir.Bu konuda yeteri kadar söylemek istediklerimi dile getirdim.(saygı çercevesinde)Bütler için ben zaten elimden geldiği kadar yardımcı oluyorum ama burda ama realde...Herkese başarılar.

sonsuz_nur

Özel Üye
ya arkadaşlar tartışma uzamasın şu haklı şu haksızda demiyorum ama uzmanada hep birden saldırmısssınız birbirimizi kırmadan eglenelim şurda lüttfen herkese söylüyorum tmm dosta yazışalım

UZMANN

Özel Üye
ya arkadaşlar tartışma uzamasın şu haklı şu haksızda demiyorum ama uzmanada hep birden saldırmısssınız birbirimizi kırmadan eglenelim şurda lüttfen herkese söylüyorum tmm dosta yazışalım
Ben alıştım ve teşekkür ediyorum hepsine görüyosun :)
Ama bak şu da var, hepsinin değil sadece 1 tanesinin benim yüzümden canı bayağı yanmış, güzel körüklüyor hepsini ve kendini biliyor o kişi :)
Gülüyorum yaa başka ne yapayım ki:)

sonsuz_nur

Özel Üye
:D:D:D
İnanmıyorum,aslında şaşırmadım birkaç kişiden de duymuştum,arkadaşlar avatarlarıma dikkat edin...:p
ewet avatarında bugün dikkatimi çekti aslında daha önce sizin kendimizi tanıtalım köşesinde yazınızı okumuştumda bayan oldugunuzu yine çıkaramamıştım demk dikkat etmek gerekiyomuş

rainbow

Özel Üye
arkadaşlar ,ne üzerinize tartıştığnızı bile anlamadım ama
bu konuyu açarken bana bile gelicek her türlü eleştirilere açık olarak yazdım,
görüyorum ki sevilen kadar sevilmeyenler de var..olabilir ama karşıdaki kişiyi kırmadan ,incitmeden yazarsak iyi olacak..konu çok başka yerlere gitmiş ...gerçekten çok kırdınız beni..

Uzman ; arkadaşım sende eleştirilere açık bir insan olarak görünüyorsun ama
ne yazıkki üslubun çok kırıcı..neyse bu konuyu daha fazla uzatmamanız taraftarıyım ;eğer ki uzatmaya devam ederseniz konuyu kapatıcam...
İsteyen herkes £nl£rini yazsın yeter...başka mevzuları kendi aranızda çözün ...saygılar....

By_tr

Özel Üye
ben en olarak neyim nasıl izlenim bıraktım sizde acaba?
güzeldi bu bak tebrikler vahide :p

asıl konumuza dönelim arkadaşlar yoksa kapanması daha hayırlı olur bu konunun

beni en şaşırtanlar son 2 sayfaya sığmayan tartışmalarıyla ismini zikredemicem arkadaşalr
lütfen aslınıza dönün bu siz olamazsınız

asterıx

Yeni Üye
Bu zamana kadar seyirci kaldım sanırım konuya müdahale etmem gerekiyor.

Dağılınnn ulemm :mad: :D:D

Şaka bir yana da konuyu çok fazla uzattığınızın farkındasınızdır umarım.
Burası yüzlerce insanın fikirlerini düşüncelerini paylaştığı bir platform. Her insanın sizinle ya da benimle aynı fikre sahip olmasını beklemek yanlış olur. Eleştiri yapmak kişinin en doğal hakkı olduğu gibi engellenemez bir durumdur. Aynı zamanda eleştirilen düşünce ve/veya kişi, eleştirildiği için tepkisiz kalmayacağı gibi kendini savunması da gayet normal bir durumdur. İnsanlar birbirlerini sevmek zorunda değildirler ama toplumsal yaşamın getirisi olarak birbirleriyle saygı kuralları çerçevesince yaşamak zorundadırlar.
Ben bu durumun bir yanlış anlaşılmadan kaynaklandığını düşünüyorum. Eminim de öyledir yoksa sizin gibi gayet zeki aklı başında arkadaşlarımın biribirlerini rencide edici sözler kullanmayacağı kanaatindeyim. Bizim kültürümüzün temelini hoş görü oluşturmaktadır sizlerden ricam lütfen bu kültürü benimseyelim. Biz hoş görülü olmayı benimsedikçe bütün sorunların ortadan kalkacağına inanıyorum. Eminim sizde böyle düşünüyorsunuzdur, o zaman biraz daha sabır.. :)

rainbow

Özel Üye
Dağılınnn ulemm

€n dağıtıcı asterix..:cool::D
€n saf v€ €n içten ;;;
By_Sonkez

BURCU

Çok Özel Üye
tmm arkadaslar yeter bu kadar lütfen artık o konuyla ılgılı tek bır laf yazanın mesajlarını direk sılıyorum... Hıc yakısmıyor, hepiniz aklı basında ınsanlarsınız... ve ne geregı var...

sonsuz_nur

Özel Üye
güzeldi bu bak tebrikler vahide :p

asıl konumuza dönelim arkadaşlar yoksa kapanması daha hayırlı olur bu konunun

beni en şaşırtanlar son 2 sayfaya sığmayan tartışmalarıyla ismini zikredemicem arkadaşalr
lütfen aslınıza dönün bu siz olamazsınız
ben yine ne oldugumu anlamadım??:confused::D:D

sonsuz_nur

Özel Üye
ben ortalıgı karıştırmayı severim zaten bir polemikte benim yüzümden çıksın ne olcak beni kırdıgınıza degmez :D:D

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,737
Son üye
ChessManInvow