uluslar arası ilişkiler öğrencileri

zekiari44

Yeni Üye
mrb arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza bende uluslararsı ilişkiler tercih etttim umarım hayırlısı olur yalnız size bir sorum olacak biz belirli yerlerde derslere girebiliyormuşuz akademik danışmanlık olan yerlerde bu bilgi doğru mu? bide bizim bölüm yeni acaba bizde görebilirmiyiz?
hoşgeldin nurum:) evet doğru duymuşsun zaten her derside vermiyorlar akedemik danışmanlık olan yerde genel matematik ve iktisat var bulunduğum ilde bize yarayacak

unforgiven_fb

Yeni Üye
ya akademik danışmanlık olan yer nasıl oluyor???... yani mesela ben marmara üniversitesi iktisad ve genel matematik derslerine girebilecekmiyim yada başka üniversitede....

SPEEDY85

Yeni Üye
Selam arkadaşlar
bende aynı bölümü tercih ettim ve kaydımıda yaptırdım
bizim dersler aöf'te görülen en ağır dersler olacak sanırım
ve nasipse ilk mezunları biz olacağız 4 sene sonra:p

zekiari44

Yeni Üye
ya akademik danışmanlık olan yer nasıl oluyor???... yani mesela ben marmara üniversitesi iktisad ve genel matematik derslerine girebilecekmiyim yada başka üniversitede....
hangi ildeysen oranın açık öğretim bürosuna bi sor tam bilmiyorum nerede nasıl danışmanlık veriyorlar verdikleri klavuzdada yaması lazım

zekiari44

Yeni Üye
Selam arkadaşlar
bende aynı bölümü tercih ettim ve kaydımıda yaptırdım
bizim dersler aöf'te görülen en ağır dersler olacak sanırım
ve nasipse ilk mezunları biz olacağız 4 sene sonra:p
işşallah evet dersler biraz zor ezber üzerine matematik hariç

unforgiven_fb

Yeni Üye
evet arkadaşlar dersler zor ki ne zor kalın kalın hukuk kitapları ama birçok meslek alanımız var bankada,müfettişlik,kaymakamlık,vali,diplomat,gazeteci vs vs

zekiari44

Yeni Üye
evet arkadaşlar dersler zor ki ne zor kalın kalın hukuk kitapları ama birçok meslek alanımız var bankada,müfettişlik,kaymakamlık,vali,diplomat,gazeteci vs vs
bu dediğin yerlerde çalışabiliyoruz yani okulu bitirdikten sonra tabi bu dediklerinin sınavı cartu curtuda var heralde:)

_nurum_

Yeni Üye
teşekürler arkadaşım sağol

_nurum_

Yeni Üye
ben de öle duydum marmara üniversitesinde iktisad ve matematik derslerine girilebiliyormuş ocakta başlıyormuş galiba dersler ama bizim bölüm yeni açıldı belki bizim derslerden bir kaçını daha koyarlar inşallah zaten öle bişi varsa hemen giderim:)

zekiari44

Yeni Üye
ben de öle duydum marmara üniversitesinde iktisad ve matematik derslerine girilebiliyormuş ocakta başlıyormuş galiba dersler ama bizim bölüm yeni açıldı belki bizim derslerden bir kaçını daha koyarlar inşallah zaten öle bişi varsa hemen giderim:)
keşke koysalar

fifix77

Yeni Üye
slm arkadaşlar bende siteyi yeni gördüm bende uai yalnız dersler nezaman başlıyor bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim ...

fifix77

Yeni Üye
..................................

_nurum_

Yeni Üye
arkadaşlar size bişey sormak istiyorum ben ders çalışmaya başladım fakat bazı derslerin videolarını indiremedim mesela uygarlık tarihi genel matematik hukuk gibi.sonra eöğrenme portalına girdim ordan çalışırım diye tc kimlik nomu giriyorum tc kmlik nonuzu kontrol edin diyo en azından şu videoları nerden indirebilirim yardımcı olursanız sevinirim...

zekiari44

Yeni Üye
arkadaşlar size bişey sormak istiyorum ben ders çalışmaya başladım fakat bazı derslerin videolarını indiremedim mesela uygarlık tarihi genel matematik hukuk gibi.sonra eöğrenme portalına girdim ordan çalışırım diye tc kimlik nomu giriyorum tc kmlik nonuzu kontrol edin diyo en azından şu videoları nerden indirebilirim yardımcı olursanız sevinirim...
kayıtlar bittikten sonra indirebilirsin uyarıda yazıyo dikkat etmemişsin:)

zekiari44

Yeni Üye
bende yeni katıldım dayanamadım böyle şen olsun formumuz hadi beyler!!! hanımlar!!!!
muhabbet ortamı yapalım bu formu saygılar arkadaşlar.......
diyorsunda facede bi grup açtım kimse gelmedi işler kesat anlayacağın:)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz