Açıköğretim Sorular ve Cevaplar ( Aklınıza Takılanlar ve Cevapları )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Bugün girdiğim 2 sınav pek kötü geçmedi 2 sindende geçebilirim gibime geliyor. Yarın kinede çalışmaya başlayacam birazdan sanırım onuda geçebilirim. Hem geçemesem bile 4. sınıfa geçtikten sonra alttan alabilirim sanırım? Dediğinize göre problem olmaz değil mi?
Evet alttan alabilirsiniz. Sınavlarda başarılar dilerim.

esergokdere

Yeni Üye
Cevap için teşekkürler.

Arkadaşım 2 yıllık üniversite mezunudur. Dikey geçiş ile 4 yıllık üniversiteyi tamamlamayı düşünüyor.
Hem dikey geçiş yapıp 3. ten başlayıp hemde aynı anda 2 yıllık ayrı bir açık öğretim okuyabiliyor mudur?

fuataltan

Yeni Üye
Admin bey Aöf'e kayıt olduktan sonra kaç gün sonra öğrenci belgesi alabilirim.?

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Cevap için teşekkürler.

Arkadaşım 2 yıllık üniversite mezunudur. Dikey geçiş ile 4 yıllık üniversiteyi tamamlamayı düşünüyor.
Hem dikey geçiş yapıp 3. ten başlayıp hemde aynı anda 2 yıllık ayrı bir açık öğretim okuyabiliyor mudur?
Atatürk Üniversitesi 2 yıllık açıköğretim bölümlerinde okuyabilir.

memorte

Yeni Üye
Bölüm:
Uluslararası İlişkiler
Arkadaşlarhalkla ilişkiler ön lisans mezunuyum. Uluslar arası ilişkiler 3. Sınıfa kayıt yaptırmak istiyorum. Ders listesinde 5-6-7-8 inci dönemlerde yabancı dil görünüyor.yabancı dilden muafmıyım Yoksa her dönem yabancı dil dersi alacakmıyım.cevap verirseniz sevinirim. Kimseden net bilgi alamadım.

nathanfake

Yeni Üye
genel muhasebe,iş güvenliği hukuku,maliyet muhasebesi ve türk vergi sisteminden kalıyorum...kredili sisteme göre benim durumum nedir ? 4.sınıfa geçebiliyormuyum

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
???

Kamu yönetimi 4.sınıf öğrencisiyim,alttan dersim kalmadı,bu yıl kac dersten sorumluyum bide bu zamana kadar cıkmıs sorular ve yardımcı kitap sayesinde gectim,şimdi bu yıl için yardımcı kitap olucakmı cıkmıs sorulardan soru gelirmi,yardımcı olursanız cok sevinirim...

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
merhabalar.. ben 2.üniversite 4yıllık işletme 2.sınıfa geçtim bu sene kayıt yenileme ne zaman? bir de işletme 2.sınıf bitirdiğimde önlisans diploması alma durumum var mı işletme 2 yıllık diplomasına sahip olabilir miyim?

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
Yeni sistem

Uluslararası İlişkiler 2.sınıf öğrencisiyim, Açıköğretim eski sisteme göre 2.sınıf dersim olan "Uluslararası İlişkilere Giriş" dersim geçilecek olan Kredili Sistem ders listesinde 1.Sınıf dersi olarak gözüküyor.Bütünleme sınavımda bu dersi eğer verememiş olduğum takdirde yeni sisteme göre 1.sınıfta olan bu 2.sınıftaki dersim yüzünden 3.sınıfa geçemiyecekmiyim yoksa 2.sınıf dersi olduğu için devam edip 3.sınıfa kayıt yaptırabilecekmiyiz..?? Bu konuda bilginiz varmı.. ?

sesligemi

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
Herkese merhaba.. biliyorum sorulardan bunaldınız ama bende soru soracağım :utandım kamu yönetimi 4. sınıfa geçtim bu sene kamu yönetimi 7.dönem ders listesinde Türk Vergi Sistemi var ben bu dersi zaten bu sene gördüm ve başarılı oldum o kadar emeğim boşa mı gitti şimdi? bu dersi yine mi alacağım ?

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
4.sınıf

arkadaşlar facebookta bu sayfayı gördüm ve acil yanıt beklediğim soru ve yanıtları var

4. sınıfı bitirdiğimi sanıyordum ama kamu yönetimi bölümü maliya politikası dersinden kaldım eskilerden olsa bu dersi verene kadar uğraşacaktım ... şimdi ne olacak fazlaca dersmi alacağım??? ne olacak merak ediyorum

sesligemi

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
tek dersten kaldıysan sadece kaldığın dersi alırsın..

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Arkadaşlarhalkla ilişkiler ön lisans mezunuyum. Uluslar arası ilişkiler 3. Sınıfa kayıt yaptırmak istiyorum. Ders listesinde 5-6-7-8 inci dönemlerde yabancı dil görünüyor.yabancı dilden muafmıyım Yoksa her dönem yabancı dil dersi alacakmıyım.cevap verirseniz sevinirim. Kimseden net bilgi alamadım.
Daha önce Anadolu Üniversitesinden almış ve başarmış olduüğunuz Yabancı dil dersinden muaf olursunuz.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
genel muhasebe,iş güvenliği hukuku,maliyet muhasebesi ve türk vergi sisteminden kalıyorum...kredili sisteme göre benim durumum nedir ? 4.sınıfa geçebiliyormuyum
2.sınıftan dersiniz yoksa 4.sınıf derslerini alabilirsiniz. İntibak dersinizden kalsanızda 4.sınıf derslerini alabilirsiniz.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Kamu yönetimi 4.sınıf öğrencisiyim,alttan dersim kalmadı,bu yıl kac dersten sorumluyum bide bu zamana kadar cıkmıs sorular ve yardımcı kitap sayesinde gectim,şimdi bu yıl için yardımcı kitap olucakmı cıkmıs sorulardan soru gelirmi,yardımcı olursanız cok sevinirim...
Kamu yÖnetimi 4.sıınfta sorumşlu olduğunuz dersler. Bu yıl yardımcı kitapların yasaklanacağı belirtildi evet. Çıkmış sorulardan gelirmi bence gelir ama belli de olmaz.

7 KYT401U ÇEVRE SORUNLARI VE POLİTİKALARI
7 MLY403U MALİYE POLİTİKASI I
7 HUK403U TÜRK İDARE TARİHİ
7 MLY201U TÜRK VERGİ SİSTEMİ
7 SOS319U TÜRKİYE'NİN TOPLUMSAL YAPISI
7 ALM-FRA-ING 401U ALMANCA III-FRANSIZCA III-İNGİLİZCE III
7 TÜR201U TÜRK DİLİ I
8 İKT406U AVRUPA BİRLİĞİ VE TÜRKİYE İLİŞKİLERİ
8 İŞL402U İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ
8 KYT402U KAMU YÖNETİMİNDE ÇAĞDAŞ YAKLAŞIMLAR
8 MLY404U MALİYE POLİTİKASI II
8 İKT402U TÜRKİYE EKONOMİSİ
8 ALM-FRA-ING 402U ALMANCA IV-FRANSIZCA IV-İNGİLİZCE IV
8 TÜR202U TÜRK DİLİ II

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
merhabalar.. ben 2.üniversite 4yıllık işletme 2.sınıfa geçtim bu sene kayıt yenileme ne zaman? bir de işletme 2.sınıf bitirdiğimde önlisans diploması alma durumum var mı işletme 2 yıllık diplomasına sahip olabilir miyim?
Kayıt yenilemeler 22 Ekim Pazartesi ile 16 Kasım Cuma günü arasında yapılacaktır. Evet 2.sınıfın sonunda, 1. ve 2.sınıf tüm dersleri geçtiyseniz kayıt sildirip önlisans diploması alıp, lisans tamamlama ile tekrar 3.sınfa kayıt olabilirsiniz.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Uluslararası İlişkiler 2.sınıf öğrencisiyim, Açıköğretim eski sisteme göre 2.sınıf dersim olan "Uluslararası İlişkilere Giriş" dersim geçilecek olan Kredili Sistem ders listesinde 1.Sınıf dersi olarak gözüküyor.Bütünleme sınavımda bu dersi eğer verememiş olduğum takdirde yeni sisteme göre 1.sınıfta olan bu 2.sınıftaki dersim yüzünden 3.sınıfa geçemiyecekmiyim yoksa 2.sınıf dersi olduğu için devam edip 3.sınıfa kayıt yaptırabilecekmiyiz..?? Bu konuda bilginiz varmı.. ?
Maalesef karmaşık bir durum, ne olacağı konusunda bir şey diyemeyeceğim.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Herkese merhaba.. biliyorum sorulardan bunaldınız ama bende soru soracağım :utandım kamu yönetimi 4. sınıfa geçtim bu sene kamu yönetimi 7.dönem ders listesinde Türk Vergi Sistemi var ben bu dersi zaten bu sene gördüm ve başarılı oldum o kadar emeğim boşa mı gitti şimdi? bu dersi yine mi alacağım ?
Aöf de görüp başarılı olduğunuz derslerden muaf olacaksınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,741
Son üye
Vitamixuxt