Aöf Kredili Sistem Ders Geçme - Sınıf Geçme

acikogrenci

Yeni Üye
Bölüm:
Sağlık Kurumları
Merhaba,2 dersten ff aldım,2 dersim de cc altı.Bu durumda seneye güz döneminde bu dersleri tekrar mı alırım yoksa bu sene düzeltme şansım var mı?

mliks

Yeni Üye
cc altı olanları bahar donemınde duzelteblırsın ama ff olanları seneye tekrar alıcaksın

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
ders

iyi günler ben 4. sınıf işletme öğrencisiyim geçensene talihsiz bi şekilde uluslararasından kaldım bu sene kredili sisteme geçiş yaptılar uluslararasının yanında bi ders daha verdiler ikisinide vermiş durumdayım bahar döneminde bana haksız yere ders vercekler mi bilginiz varmıdır.

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
Merhaba ben notlarımı size yazsam geçip kaldıgımıda bılmıyorum yardımcı olurmusunuz??

Temel bilgi tek. : 40 CD ?
Sos. : 35 DC ?
Hukukn tmel kv. : 35 FF Başarısız
İletişim bil. : 55 CB Başarılı
İngilizce : 30 DD ?
Psikolojye grıs : 35 CD ?
Sosyal hizmet uyg. : 70 BB Başarılı
Sos. Gris : 30 CD ?

Bunlar nasıl olacak??
Kaldım sanırım geçme şansım var mı?

Not Aralığı – Harf Notu – Not Değeri

84 – 100__AA__4,00 (GEÇTİ)

77 – 83___AB__3,70 (GEÇTİ)

71 – 76___BA__3,30 (GEÇTİ)

66 – 70___BB__3,00 (GEÇTİ)

61 – 65___BC__2,70 (GEÇTİ)

56 – 60___CB__2,30 (GEÇTİ)

50 – 55___CC__2,00 (GEÇTİ)

46 – 49___CD__1,70 (ORTALAMAYA GÖRE)(UYARI)

40 – 45___DC__1,30 (ORTALAMAYA GÖRE)(UYARI)

33 – 39___DD__1,00 (ORTALAMAYA GÖRE)(UYARI)

0 – 32____FF__0,00 (KALDI)

ff dersı tekrar gormek zorundasın ortalaman 2.00 ustundeyse dıgerlerıden gectınn

anaftafobia

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Arkadaşlar açık öğretimin tam olarak açılamadığı bi durum var, şimdi güz döneminde ortalamam 2,45 olsun ve dd , dc gibi derslerim olduğunu varsayalım, bu derslerden geçmişmi olurum yoksa bahar dönemi ile güz dönemi not ortalamasınamı bakılır, yani bahar döneminde ortalamam 1,2 geldi diyelim o zaman güz dönemindeki dd , dc aldığım derslerden kalmışmı olurum? yoksa güz döneminde ortalamam 2 nin üzerinde diye onlardan geçmişmi olurum? videolarını izledim böyle bir örnek yok, verdikleri örnek güz döneminde 2 nin altında almış bir öğrenci bahar döneminde genel ortalamayı 2 ye yükseltiyo ve derslerden geçiyor.

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
Lütfen yardım

ortalamam 1.010 şuanki dc dd olan derslerimden geçtim mi kaldım mı yani şimdiki ortalamam mı önemli yoksa 2. dönem sonunda ki gelicek ortalamam mı önemli sadece 1 dersten cc aldım

hakanof

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
önemli bir sorum olacak lütfen yardımmm.

herkes farklı bişey söylüyor kafam karıştı.şimdi ben bu yıl dikey gecişle işl.3 sınıf kayıt oldum 9 dersin 8 ini geçtim fakat hukuka giriş dersinden ff aldım kaldım.genel not ortalamam 2.48 seneye 4.sınıftan hem üst derslerini alıp alttanda hukuka giriş dersini alamam mı? yoksa 1 ders için 1 dönem mi uzayacak ? lütfen bilenler cevaplasın.Teşekkürler.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
önemli bir sorum olacak lütfen yardımmm.

herkes farklı bişey söylüyor kafam karıştı.şimdi ben bu yıl dikey gecişle işl.3 sınıf kayıt oldum 9 dersin 8 ini geçtim fakat hukuka giriş dersinden ff aldım kaldım.genel not ortalamam 2.48 seneye 4.sınıftan hem üst derslerini alıp alttanda hukuka giriş dersini alamam mı? yoksa 1 ders için 1 dönem mi uzayacak ? lütfen bilenler cevaplasın.Teşekkürler.
4.sınıf dersleri ile birlikte kaldığınız derside alacaksınız.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Merhaba ben notlarımı size yazsam geçip kaldıgımıda bılmıyorum yardımcı olurmusunuz??

Temel bilgi tek. : 40 CD ?
Sos. : 35 DC ?
Hukukn tmel kv. : 35 FF Başarısız
İletişim bil. : 55 CB Başarılı
İngilizce : 30 DD ?
Psikolojye grıs : 35 CD ?
Sosyal hizmet uyg. : 70 BB Başarılı
Sos. Gris : 30 CD ?

Bunlar nasıl olacak??
Kaldım sanırım geçme şansım var mı?
BB ve CB aldığınız derslerdne geçtiniz. FF aldığını derslerden kesij olarka kaldınız. CD DC DD aldığınız derslerden geçmek için Bahar dönemi sonunda Genel not ortalamanızı 2.0'ın üzerine çıkarmalısınız. Çıkaramazsanız bu derslerden de kalırsınız.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
ortalamam 1.010 şuanki dc dd olan derslerimden geçtim mi kaldım mı yani şimdiki ortalamam mı önemli yoksa 2. dönem sonunda ki gelicek ortalamam mı önemli sadece 1 dersten cc aldım
bahar dönemi sonunda Genel Not Ortalamanızı 2.0'ın üzerine çıkaramazsanız kaldınız demektir.

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
mrb bnm sınav sonuçlarım şöyle (kamu yön. 3.sınıftayım) genel not ort. 2 üzeri geçtimmi yani güz dönemi derslerinden yoksa bahar dönemindemi belli olacak yani bahar dönemi genel ort. 2 ve üzeri olamazsa güzdende CD ile DD arası 2 dersten kalıyor muyum bilenlf yanıtlar mı durum başarılı ne anlama geliyor Başarı Notu ve Harf Notu: SOSYAL BİLİMLERDE ARAŞTIRMA YÖNTEMLERİ 40,00 CD - SOSYAL POLİTİKA 54,50 BC - HALKLA İLİŞKİLER 56,50 CB - KAMU PERSONEL HUKUKU 32,00 DD - İNGİLİZCE 1 81,50 AA - KENTLEŞME VE KONUT POLİTİKALARI 45,00 CB - DEVLET BÜTÇESİ 52,00 CB
Dönem Not Ort 1,77 Genel Not Ort.
GÜZ DÖNEMİ
2,29
Durum Başarılı

omark

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
Merhabalar. Ben kamu 4. sınıftayım. sadece geçen yıldan 2 dersim kaldı ve sistem değişti. Bu sistemde bu dönem için bana yine iki ders verildi ve sınav sonucu "başarılı". Benim 2. dönemde de tekrar sınava girmem gerekecek mi yani yeni ders verilecek mi. Umarım anlatabilmişimdir.

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
mrb bnm sınav sonuçlarım şöyle (kamu yön. 3.sınıftayım) genel not ort. 2 üzeri geçtimmi yani güz dönemi derslerinden yoksa bahar dönemindemi belli olacak yani bahar dönemi genel ort. 2 ve üzeri olamazsa güzdende CD ile DD arası 2 dersten kalıyor muyum bilenlf yanıtlar mı durum başarılı ne anlama geliyor Başarı Notu ve Harf Notu: SOSYAL BİLİMLERDE ARAŞTIRMA YÖNTEMLERİ 40,00 CD - SOSYAL POLİTİKA 54,50 BC - HALKLA İLİŞKİLER 56,50 CB - KAMU PERSONEL HUKUKU 32,00 DD - İNGİLİZCE 1 81,50 AA - KENTLEŞME VE KONUT POLİTİKALARI 45,00 CB - DEVLET BÜTÇESİ 52,00 CB
GÜZ DÖNEMİ
2,29
Durum Başarılı
ff dersiniz olmadıgı için geçersinz ki ortalamanız 2 nin üstünde zaten.Güz döneminden geçmişsiniz.
Güz dönemi ve bahar dönemi birbirini baglamaz.Güz döneminde kalan dersleri gelecek yılın güz döenminde verirsiniz.Bahar döneminde kayıt yeniletip devam edebilirsiniz.başarılar:)

vdf

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme Yönetimi
Merhabalar 1.sınıf okuyorum işletme yönetimi bu yıl hangi derslerden kurs almamı tavsiye edersiniz zorlanacağım ders olarak şimdiden teşekkur ederim.

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
teşekkürler cevap için ama 2.sınıftan 2 derstten sorumluyum atatürk ilkeleri ve yönetim bilimi bunlar ff sınava girmedim bunlardan 3. sınıftan geçeyim sonra bunlara çlışırm diye o halde 3. sınıf cd dd olan iki dersten geçemedim mi genel ort. 2 üzeri olsada 2. sınıftaki dersi ff not var diye seneye cd dd olanları tekrar alcam anlaşılan öylemi notlarımın hepsi şöyle 2.sınıftan 2 dersten sorumluyum ama sınava girmedim onlardan: SOSYAL BİLİMLERDE ARAŞTIRMA YÖNTEMLERİ 40,00 CD - SOSYAL POLİTİKA 54,50 BC - HALKLA İLİŞKİLER 56,50 CB - KAMU PERSONEL HUKUKU 32,00 DD - İNGİLİZCE 1 81,50 AA - KENTLEŞME VE KONUT POLİTİKALARI 45,00 CB - DEVLET BÜTÇESİ 52,00 CB - YÖNETİM BİLİMİ 1 Sınava Girmedi FF - ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ 1 Sınava Girmedi FF
GÜZ DÖNEMİ
2,29
Durum Başarılı

maym

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
GÜZ DÖNEMİ
2,29
Durum Başarılı
ff dersin yok bahar dönemi 2.00 üstüne çıkar

raptiye

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
ben bu dönem 9 ders seçtim normalde 1 oturumda 2 sınav oluyordu.. şimdi herhangi bi oturumda 3 derstenmi sınava gircem.. cevaplarsanız sevinirim teşekkürler

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara