Aöf Kredili Sistem Ders Geçme - Sınıf Geçme

apix

Yeni Üye
Bölüm:
Muhasebe Programı
Merhaba arkadaşlar ders geçme konusunda bir kaç sorum olacak, yardımcı olabilecek arkadaş varsa, çok memlun olurum.
Aöf işletme 1 sınıf öğrencisiyim;
biliyorsunuz 7 ders var, ben 2 tanesini veremedim, ilk sınavlarda zaten veremedim bundan sonra o 2 dersi vermem imkansız...

Temel bilgi teknolojileri1 95
Hukukun temel kavramları 45
İşletme ilkeleri 35
Genel muhasebe 50
Davranış bilimleri 60
bu notları yorumlarmısınız.
Bu notlar Güz Dönemine Ait...
Diğer bir sorum ben matematik ve iktisat'ı vermedim, şöyle sınavlara girdim fakat çok kötü notlar geldi, acaba şöyle olabilirmi ben mat ve iktisat'ı vermeden bir üst sınıftan ders alabilirmiyim ilerde'de bu dersleri vermeden mezun olabilirmiyim.
Son 1 soru, 1 yıl iki bölümden oluşuyor, güz ve bahar sanırım.
Güz döneminde zaten mat ile iktisat'ı veremedim, bahar döneminde ders seçiliyor mu ? Seçiliyorsa bahar döneminde seçmesem birşey olur mu mat ve iktisat'ı (zaten geçemicem en azından harç ödemim dedim) ilginiz ve alakanızdan dolayı teşekkür ederim arkadaşlar.yardımlarınızı bekliyorum...

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
1 cı sınıfa yenı kayıt yaptırdıysan ekle sıl yapmıyorsun yanı bahar donemınde AOF nın atadagı derslerı almak zorundasın. guz donemınde kaldıgın derslerı 2. sınıf guz donemınde zorunlu olarak alıyosun ders lerı vermeden mezun olamazsın.

BULS

Yeni Üye
Bölüm:
Okul Öncesi Öğretmenliği
iyi günler ben okul öncesi öğretmenliği 4. sınıf öğrencisiym notlarım ;
vize final
rehberlik 55 70
anne baba eğitimi 45 65
davraniş öğrenme
sorunu olan 75 45
çocukların eğitimi
ruh sağlığı 75 70
mesleki gelişim 45 75
materyal tasarımı 70 35
bekliorm finallerden materyal tasarımından korkuyorm ortalamadan geçermiyin yardımcı olursanız çok sevinirm

apix

Yeni Üye
Bölüm:
Muhasebe Programı
Merhaba asah kardeşim, seni yormuşum baya :) diğer sayfalarda, öncelikle ilgin ve alakandan dolayı teşekkür ederim, değerli kardeşim o zaman ben 5 dersi verip kalan 2 dersi veremediğim için bir üst sınıftan ders alamiyacakmıyım...kalan 2 ders yüzünden 2 sınıfta 7 ders alamicakmıyım...eğer öyleyse kredili sistemin ne faydası var onu anlamadım.tekrar teşekkür ederim.

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
iyi günler ben okul öncesi öğretmenliği 4. sınıf öğrencisiym notlarım ;
vize final
rehberlik 55 70
anne baba eğitimi 45 65
davraniş öğrenme
sorunu olan 75 45
çocukların eğitimi
ruh sağlığı 75 70
mesleki gelişim 45 75
materyal tasarımı 70 35
bekliorm finallerden materyal tasarımından korkuyorm ortalamadan geçermiyin yardımcı olursanız çok sevinirm
can egrısını tam olarak bılmek mumkun degıl ancak bana ortalama ıle gecersın gıbı gorunuyoo

poissy

Yeni Üye
Bölüm:
Bankacılık ve Sigortacılık
Admin merhaba, benimde kafama takılan ve kimsenin net söylemediği bir durum var 2 senelik bankacılık ve sigortacılık öğrencisiyim ilk seneden matematik dersinden kaldığımdan 3 yılımdayım bu sene güz döneminde bana matematik yerine dış ticaret işlemleri geldi sınav sonucum BA olarak açıklandı şimdi ben mezun muyum yoksa bahar dönemine de girecek miyim geçtiğim halde çözemedim :(

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
4.sınıf öğrencileri ne yapacak?

Merhabalar
öncelikle durumu şöyle açıklayayım. Bu sorundan bütün 4 sınıf öğrencileri muzdarip.
Dış ticaret bölümünden 3.sınıfta uluslararası ilişkileri bölümüne geçtim.şimdi 4çsınıfta kredili sisteme bizde dahil edildik.peki şu an cd,dd,dc notlarımızı alıp almadığımızı nasıl öğreneceğiz? Genel not ortalaması benim bildiğim 3. Ve 4. Sınıf sonunda son 2 yıllık toplam ortalamaya bakılmıyrmu? Yani benim dönemlik ortalamam 1.99 ise yıl sonunu beklemeden bu derslerden kaldım mı diyeceğim??

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
Merhaba;

Ben 3. sınıf öğrencisiyim.
2. sınıftan kalan alttan dersim var .

2. sınıf alttan kalan dersimden yine FF alarak kaldım.

Bahar döneminde 3. sınıf tüm derslerimi verdim güz döneminde koşullu geçtiklerimide bahar döneminde ortalamam 2,00 geldiği için onlarıda verdim diyelim.

FF aldığım 2.SINIF ALTTAN DERSİM kaldı bir tek .

şimdi sorum şu: kayıt yenileme esnasında 2. sınıftan alttan dersim olduğu için ben 4. sınıftan ders seçemeyecekmiyim?

seçemezsem eğer bir seneyi tek bir ders için mi geçireceğim bunu bi açıklarsanız çok memnun olurum
Teşekkürler

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
Kardeş benim tek cc var . 2 tane ff . 3 tanede kosullu gecer notum war . . Eger bahar donemndede not ortalama 2nın altndaysa kalyrm .ama notlar bu 2.donem notları baya yuksek mı tutmam gerekr ortalama 2 olsun ? ?

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
matematik yerine nasıl ticaret geldi onu anlamadım. Eger ders olarak degiştiyse yerine gelen dersden geçtiysen geçmişsin demektir mantıklı olan bu yani.

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
merhaba ben bı dersten kalmısım acaba o dersı bu sene verebılırmıyım bıde ucretlı ogretmenlık yapabılırmıyım ve son olarak butunleme surecı ne oldu dava acılmıstı?

poissy

Yeni Üye
Bölüm:
kredili sistemde bazı dersler değişince bana matematik yerine o ders geldi mantık olarak geçiliyor tabi de ayriyetten bahar dönemi karşıma farklı bir matematik çıkar mı düşüncem de yok değil :)

poissy

Yeni Üye
Bölüm:
1. Sınıf Dersleri
Genel Muhasebe
Genel İşletme
Davranış Bilimlerine Giriş
İktisada Giriş
Genel Matematik
Temel Bilgi Teknolojileri
Hukuka Giriş
Yabancı Dil Dersleri: Almanca – Fransızca – İngilizce
2. Sınıf Dersleri
İstatistik
Banka ve Sigorta Muhasebesi
Banka ve Sigorta Hukuku
Banka ve Sigorta Pazarlaması
Türk Dili
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi
Sigortacılık Uygulamaları
Bankacılık Uygulamaları

DERSLER ESKİ SİSTEM BU ŞEKİLDEYDİ NASIL ANLICAM GÜZ MÜ BAHAR MI ?

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
bU YIL güz döneminde KAYIT YENİLETİRKEN KALMIŞ OLDUGUN DERSİN GÖRÜNMESİ LAZIM SAYfanda yok muydu?

poissy

Yeni Üye
Bölüm:
görünen ders dış ticaretti baktım listelere matematik dış ticaret olarak değişmişti sınavlarada o şekilde girdim finans matematiği diye bir ders koymuşlar yeni o da 2. yılın dersi

ElifBstncr

Yeni Üye
Bölüm:
Sosyal Hizmetler
Merhaba ben notlarımı size yazsam geçip kaldıgımıda bılmıyorum yardımcı olurmusunuz??

Temel bilgi tek. : 40 CD ?
Sos. : 35 DC ?
Hukukn tmel kv. : 35 FF Başarısız
İletişim bil. : 55 CB Başarılı
İngilizce : 30 DD ?
Psikolojye grıs : 35 CD ?
Sosyal hizmet uyg. : 70 BB Başarılı
Sos. Gris : 30 CD ?

Bunlar nasıl olacak??
Kaldım sanırım geçme şansım var mı?

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.