Ara Sınavlar Öncesi Öneriler - Ders Çalışma Yöntemleri....

Murtim

Yeni Üye
gerçektende sabah erken saatlerde okunan şeyler daha hızlı anlaşılıyor ve kafada tutuluyor.bunu özellikle denedim ve gördüm:)

cerser

Yeni Üye
arkadaşlar gerçekten bu öneriler çok işe yarıyor ben uyguladım ve gördüm:)bu arada benden size bir tavsiye sözel bir dersin içinde sayısal degerlerde varsa ezberlemeniz gereken,onları ayrı bir kağıda ünite ünite çıkarıp çalışıp hem sözel konularla karışmıyor hemde ezberlenmesi kolay oluyor...herkese finallerde başarılarrr...;)

lordeyp

Yeni Üye
tşk önerileriniz için site olarak çok yardımcı oluosunuz heleki çıkmış sorularla ... hakkınız ödenmez

fida

Yeni Üye
mrb ben yeni kayıt oldum elinizde okul öncesi öğretmenliği 1 sınıf ders notları olan varmı

fida

Yeni Üye
okul öncesi

mrb ben yeni kayıt oldum elinizde okul öncesi öğretmenliği 1 sınıf ders notları olan varmı

cx571

Yeni Üye
arkadaslar ben ders çalısmak istiyorum ama çalışamıyorum qecen sene bankacılık okuyordum 3 dersten kaldım bu sene bölüm değiştiriyorum. Ama nasıl çalışacağımı bilmiyorum bu konuda biri bana yarıdm edsin

cingirt

Yeni Üye
selam arkadaslar bu sıteye yenı kayıt oldum açik öğretim okuyan arkadşlardan yardım istiyorum bende bu sene yerleştım ama nerden nasıl baslıyacagımı bılmıyorum bana yardımcı olursanız sevınırım tskkur ederım :):rolleyes::p

seri41

Yeni Üye
iktisata girişten kaldım.bütünlemeyede çalışmadığım için girmemiştim.şimdiden çalışmaya başladım.bu sefer kendime güvenim maksimum muhasebeden geçtiğim gb ondan da geçecem inş.arkadşlara daatavsiyem şimdiden aheste aheste çalışmalrı.hem böylece sınavlar yaklaşınca kendimizi sıkıntıya sokmamış da oluruz.

ilkay_33

Yeni Üye
oradaki bir maddede şunu yazmışsınız
"yanınızda girdiğiniz dersin notları bulunsun"
nasıl yani???
alıyorlarmı ki sınava
yada kopya çekilmesine izinmi veriliyor?

demirvdemir

Yeni Üye
siteyi yapanların eline emeğine sağlık. başarılı bi çalışma olmuş paylaşımlar için teşekkürler.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO