Ara Sınavlar Öncesi Öneriler - Ders Çalışma Yöntemleri....

molcar42

Yeni Üye
inş bu yola bas koyduk sonuna kadar devam ettireceğiz Allah razı olsun tam anlatılanlar gibi calıstım bunları okumadan öncede ins hic birimiz zorlanmayız ;)

quantum53

Yeni Üye
bu ara sınavında butun kıtaptan mı sorumluyuz yoksa belli bi ünite varmı ?? yardımcı olursan sevınrm?? cok guzel onerıler saolasın!!

nahilsen

Yeni Üye
Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.Evet çok haklısınız sınav günü yanımda götürmüştüm notları gerçekten çok faydalı oluyor arkadaşlar bilginize

alpha83

Yeni Üye
moralini bosmak istemem ama askere gitmeden bi kes daha dusun ben asker yolu bekledm 1.5 ay anlıcağın bende yaptım bi askerlik askere gtsen keske gelmeseydim okulun olması daha ii derdin :)ama yinede şimdiden hayırlı teskereler:):):)
Askerlikten kacmakta kötü sürekli bir engel daha fazla bana yük olmadan bir an önce gidip gelmeli(tabi gelebilirsem).

sufi

Yeni Üye
yahu bu panik atağı ne yapacam ben günlerdir içim içimi yiyo yapamamaktan deil ama kalbim heyecana gelemiyo:(

bunyox

Yeni Üye
Bizi bu dar zamanda calisirken boyle sacma seyleri ezberlemeye, buyuk sIKINTILArimiiz varken bizi ders calismaya mahkum eden sisteme, gelecekte hic mi hic (erkeklere askerlik kizlara prestij diplomasindan baska) bir faydasi olmayan bu sacmaliklara isyan ediyorum!!!!

ewrem89

Yeni Üye
inş. hepımız sınawlarımızı geçerızz. buarada arkadasla bn ıkıncı taksıtı yatırmayı unutmuşum seneye basdan yatırıp ole mı deam edıcem bır benı aydınlatabılır mı..???:eek:

sevtaç

Yeni Üye
merhaba ben aftan kayıt oldum turizm ve otelcilik 2.sınıfa tabi kitab vermediler bende dışarıdan özel yayın kitabları aldım bu son haftalara ingilizce va atatürk ilkelerini bıraktım bi de baktım yardımcı kitabta ingilizcenin sadece türkcesi var benim evde ingilizce acık öğretim kitabım yok çok üzüldüm şimdi eskişehirden istesem gelene kadar sınav gelcek bu beni çok üzdü..:mad:

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz