Ara Sınavlar Öncesi Öneriler - Ders Çalışma Yöntemleri....

A

alperen alp

Misafir
:dçıkmış soruları bol bol tekrar edin tüm anlatılan konuları iki kere okuyup arkasındaki testleri çözün soruları ezber yaparsanız kesinlikle geçeceksiniz ben öyle geçtim

catzilla

Yeni Üye
Allah yardımcımız olsun, biraz korkuyorum. bu sınava çok iyi hazırlandığım söylenemez. sınav gününe kadar elimden geldiğince çalışıcam. önerileriniz için çok teşekkürler.:eek:

nisanyağmuru

Yeni Üye
ark. sınavlarda umarım herşey gönlünüze göre olur. Allah emeklerimizi boşa çıkarmaz inş. herkese şimdiden başarılar dilerim

rtaha

Yeni Üye
boş kalan zamanlar için (dolmuşta , seyahat halinde v.b)hemen hemen hepimizde mp3 mp4 veye cep tel.bellek kartı var .ben sesli kitapları yükleyip sürekli dinliyorum.çok faydasını görüyorum.tavsiye ederim.hepimize başarılar

KUSURSUZ

Yeni Üye
arkadaslar oncelıkle hepınızı selamlıyorum..
bende ılk defa gırecegım bu sınava ve bu sıteye forma guvenebılecegımı soledıler ve artık burdan destek almak ıstıyorum.. benım sorum su ılk sınavda hangı derslerden kac unıteden sorumluyuz..
işletme
hukuk
ıktısad
ve muhasebe
hazırlık sınıfı ogrencısıyım..
yardımlarınızı beklıyorum..

ceri

Yeni Üye
önerilerin gerçekten tam yerinde ve çok açıklayıcı tşk.ler.sınava erken gitme konusuna kesinlikle katılıyorum. sınava girmeden önce okuduğum sorular her sınavım da en az 5-6 tane çıkıyor ve bu beni acayip motive ediyor arkadaşlar notlar kesinlikle yanınızda olsun.

nihill

Yeni Üye
Bir diğer öneri :
BU ZAMANA KADAR KAPAĞINI DAHİ AÇMAMIŞ ARKADAŞLARA SESLENİYORUM.
Bakın çok adam var tıpkı sizler gibi, kitapların kapaklarını açmamış ünitlerin ismini dahi bilmeyen..şimdi sizlere öneride bulunacağım teknik ile sınıf geçme ihtimaliniz var.
Evet baylar bayanlar
Her dersin geçmişe dönük çıkmış ara sınav soru ve cevapları AOFDESTEK platformunda mevcuttur.
2003 ten başlayın 2008 e kadar tum cıkmış soruları cozun.yanlış yaptıklarınızı tekrar tekrar okuyun.
ve bu ışlemı bıtırdıkten sonra şayet vaktiniz kalır ise
anadolu üniversitenin kendi sitesinde e ogrenme portalı var
bu portal ıle karışık sorular ve konu anlatımları var buradan da destek alabilirsiniz.
Allah yardımcımız olsun.. Başarılar dilerim.
Genel matematik adına şunu belirteyim zor gibi görünen konular var ancak o konuların hepsi tamamen giriş kısmını kapsıyor yani hepsi oldukca basit..
ve unutmayın ki yanınızda hesap makinesi de götürebiliyorsunuz.

dilek04

Yeni Üye
arkadaşlar soruları nerde acacağız sıteye yeni üye oldum ama bna karışık geldi biraz

subaschi

Yeni Üye
bu sitenin kuruluş ve devamında emeği geçenlere içten teşekkür eder, saygılar sunarım.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,724
Son üye
Glassdfl