Ara Sınavlar Öncesi Öneriler - Ders Çalışma Yöntemleri....

lesya73

Yeni Üye
95 affından faydalandım sizin sitenizdeki sorulardan faydalanmaya çalışıyorum teşekkürler

merhaba422

Yeni Üye
çok güzel olmuş

Merhaba açıköğretim öğrencileri;

Bildiğiniz üzre 04-05 Nisan 2009'de Ara Sınavlar Yapılacaktır...

Sınavlarda sizlere destek olmak ve sizlerin başarı ve sevincine ortak olmak için elimizden geldiğince sizlere yardımcı olmaktayız. Bu sebeple sınav öncesi ve sınav anı için sizlere bir kaç hatırlatma ve önerilerde bulunmak istiyoruz.

*Sınava hazırlanmak için lütfen günde en az 1 saat ders çalışınız.

* Dersleri lütfen çalışanlar, iş yerlerine gidip gelirken yolda geçirdikleri ve ölü zamanlarda serviste, minibüste otobüste çalışmaya özen gösterelim. Bu sayede yolda geçen ölü zamanımızı en iyi şekilde değerlendirmiş olup, kendimize ayıracak daha fazla zaman elde etmiş oluruz. Herhangi bir işte çalışmayan kişiler içinde, en iyi ders çalışma saati olarak sabah saatlerini öneririz. Vucut ve beynininz dinlenmiş ve henüz günün kargaşasına atılmamışken ders çalışmak zihnimizde daha fazla yer etmesine ve daha çabuk anlamamıza olanak sağlayacaktır.

* Mümkün mertebe günde en az 2 dersin 1 er ünitesini okumaya çalışın. Sınav zamanına kadar bir dersi en az 2 kez tekrar etmenizi öneriyoruz.

* Her bir ünite çalıştıktan sonra ünite sonundaki deneme testlerini çözmeye özen gösterin.

* Sınava Bir Kaç gün kala bol bol test çözmeye özen gösterin. Forumumuzda bulunan daha evvel sınavlarda çıkmış olan sorulara çalışabilir testlerden yararlanabilirsiniz.
çok güzel olmuşşşşşş

turke_soldat

Yeni Üye
3 dersten kaldım geçen sene matematik iktisat ve hukuka giriş bunları halledersem seneye 2 deyim iş ve dersler zor oluyor ama elimden geldiğince..

teşekkürler yararlı bilgiler için

ozz.lemm

Yeni Üye
slm arkadaşlar sınava giriş belgeleri ne zaman dağıtılıyor,bir bilen var mı?bnm ilk yılımda:mad:

ramanka

Yeni Üye
teşekkürlerde daha dersler atanmadı bile neye çalışacağız belli değil ne zaman olacak bu atamalar

karakuş1

Yeni Üye
]Merhaba açıköğretim öğrencileri;
2008 yılında tarım bölümünde çıkan ara sınav soru cevaplarını meailime gönderirseniz sevinirim

karakuş1

Yeni Üye
açık öğretim tarım bölümü ara sınav soru ve cevapları

[]teşekkür ederim paylaşımlarınız için[/QUOTE]

açık öğretim tarım bölümü ara sınav soru ve cevapları,arkadaşlar sınav yaklaşıldı soruları cevapları bulumıyorum

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,738
Son üye
Rigidqpp