hangisini seçerdiniz

sonsuz_nur

Özel Üye
benim arkadaşımda sevgilimde öyle bi seçim yapmak zorunda bırakmazlar beni ki olursa hiç seçim yapmam ikisininde kafasını kırarım:mad::mad: sinirlendim ya durduk yere şimdi

sonsuz_nur

Özel Üye
sinirlerim zıpladı birden düşününce zor gerçekten başına gelen varmı bu sitede acaba

haydaa

Yeni Üye
ben için ikisi de özeldir. bir seçim yapmamı gerektirecek duruma gelmez zaten. dengeyi korumalı:D:D:D

Hazır-Cevap

Özel Üye
Orta yolu bulmaya çalışırdım,olmadı arkadaşım benim için çok değerliyse,yıllar geçmişse arkadaşımı seçerdim...Ama ben orta yolu bir şekilde bulurdum..:eek:

Sonkez

Özel Üye
Arkadasınla yasadıklarını sevgilinle yaşayamazsın...sevgilinle kahvede o kadar erkegin içinde okey oynayamazsın tek taşa kaldıgında o taş gelmeyince küfür edemezsin :D:D....At yarışı oynadıgında o kadar kalabaLıgın içinde elini masaya vurarak hadi gelllll diye bagıramazsın ata , gelmeyince gene küfür edemezsin :D:D Sevgilinle el ele tutusarak yagmur altında caddede yürümeyi de arkadasınla yapamazsın...Sevgilinin gözlerin içine bakarak hayaller kurmayı yeri geldiginde öpüşmeyi arkdasınla yapamazsın adama ne derler yaparsan:D:D Onun için ikiside farklı statülerdeler...;) Gerçi bu devirde ne dost diyecek dost kalmıs nede sevgili denecek sevgili kalmıs...2 cins için konusuyorum...Dost ve sevgili 2 ayrı dünya kısacası...;) Ama gel gelelim sevgili evlenecegin kişiyse tabiki sevgili...yok 2 günlük sevgilerden meydana gelen sevgiliyse tabiki dost derim....:cool: dostta gerçi cebinin için şu devirde...ALLAH iyilerle karşılaştırsın cümlemizi...;)

gül_34

Banned
yani ikisinin ayni kisi olmasini tercih ederim

daemon007

Yeni Üye
arkadaşlık öyle bir şeydir ki boşluğunu ne ana doldurur ne kardeş.tabiiki de arkadaşımı seçerdim.

okis

Yeni Üye
ben sevgilim tercih ederdim, nitekim de öyle oldu..şimdi cok şükür çok mutluyum ve iyiki böyle bi seçim yapmışım...pişman değilim;)

rosecan

Yeni Üye
arkadaşımı seçerdim .Elin oğlu ne yapcağı belli olmaz yarın çekip gidebilir :)ama dostlar ve arkadaşlar ebedidir.Benim fikrim..............

UZMANN

Özel Üye
[Arkadaşımı seçip, sevgilimi bıkana kadar idare ederim :D] dicem çok egoist olacak :D:D Arkadaşımı sanırım.

cemal41

Yeni Üye
iyi bir politika yaparak ikisinide kaybetmem.

AsenA_38

Yeni Üye
seçim yapmam için baskı yapanı hayatımdan çıkarırım bu konuda kimsenin üstüme gelmesini istemem biri can yoldaşım biri hayat arkadaşım neticede

suhedaa

Yeni Üye
ben o hatayı bi kere yaptım sonunda iyi bir ders çıkardım
dostun hep yanında olur seni affeder yaptığın şeye rağmen ama o çok fedakarca davrandığnda seni bırakıp gidebilir.. o yüzden can arkadaşımı kaybetmeyi göze almam bunndan sonra zaten arkadaşım sevgili terk etmemi istiyorsa muhakkak ki bei düşündüğündendr benm göremediğim bişileri görüyordur;)

faree1

Yeni Üye
ben sevgilimi seçerdim çünkü benim için o hem arkadaş hem iyi bir dost zorzamanlarda tesselli eden bi hayat arkadaşı benim için herşeyin anlamıdır benim için...

bu zamanda bu şekilde birini bulmak zor benimkisi piyango misali :)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO