haydi iyi ve kötü anılarınızı paylaşın...

ayberk228

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
Lise yıllarında okul 2.'si olmuştuk futbol turnuvasında asla unutamam o günleri. Kimse şans vermiyordu bize ama biz başarmıştık. O kadar sevindik ki anlatamam :) tabii finalde yenilmek koysada yinede mutluyduk hey gidi günler.

En kötü anım ise: Lise yıllarınad terkedilmekti ki o bana çok şey kazandırdı.

in trouble

Yeni Üye
Ben bir kötü anımı paylaşim.
9 10 yaşalrındaydım metroda gidiyorduk durak geldi tam incem inerken kapı kapandı kapının ortasında sıkıştım kaldım .
Annem geri çekmeye çalışıyor beni ben sıkıştım çıkamıyorum metro hareket etmeye başladı o an varya resmen öldüm :)
ama son anda durup kapayı açtı artık nasıl gördüyse Allah yardım etti .

eebru

Özel Üye
lise son sınıftaydım.. paket süt için tanıtıma gelmşlerdi sadece kızlar konferans salonuna insin ddiler bikaç ark. gitti söledi snra hayır tüm sınıf ddler bne ve knkm :) gittik sınıfları paylaştık.. en sinir olduğum sısnıf bana düştü neyse girdim söledim ordan (her seferde kavga ettiğim çocuk)
bütün sınıf derken bizde mi gelcez..ddi bende
bütün sınıf derken sınıftaki adamları kast ettim kendini adam yerine koymuyoran gelme..ddm :haha sınıf bi kahkaha attı ama çocuk çok snrlendi
beni gördüğü yerde tehdit ediyodu gebertcem seni die.. :haha

hayat42

Yeni Üye
işimle ilgili bir anımı anlatıyım...
firmaları arıyorum telefonda adamın biriyle görüştüm şuan müsait deilim cepten yarım saat sonra ara beni dedi, tekrar aradım adam kısık bir sesle bayan şuan camideyim cuma namazı kılacam diyor,bende kısık bir sesle tamam beyfendi ben cumadan sonra arayım diyorum:) sanki hoca beni duyacakmış gibi kısık sesle konuşuyom baya bir gülmüştü herkes:) ve daha neler neler...

kevin_norton

Yeni Üye
lise son sınıftaydım.. paket süt için tanıtıma gelmşlerdi sadece kızlar konferans salonuna insin ddiler bikaç ark. gitti söledi snra hayır tüm sınıf ddler bne ve knkm :) gittik sınıfları paylaştık.. en sinir olduğum sısnıf bana düştü neyse girdim söledim ordan (her seferde kavga ettiğim çocuk)
bütün sınıf derken bizde mi gelcez..ddi bende
bütün sınıf derken sınıftaki adamları kast ettim kendini adam yerine koymuyoran gelme..ddm :haha sınıf bi kahkaha attı ama çocuk çok snrlendi
beni gördüğü yerde tehdit ediyodu gebertcem seni die.. :haha

ebrucum süpersin yaa. valla beni güldermeyi paşaran ender insanlardansın.iyi ki varsın.

Hazır-Cevap

Özel Üye
Öğretmenlik yaptığım bir dönem öğrencilerimin bahar zamanı getirdiği güller benim için unutamadığım güzel anlardan birisiydi.Birisi gül verdi mi diğerlerinin hafiften kıskaçlıkları,diğerlerinin de al al olan yanakları.Özlediğim anlar ama geri gelmeyecek zamanlar...

kevin_norton

Yeni Üye
eeee şimdi öğretmenlik yapmıyor musun?

eebru

Özel Üye
bidee en korktuğum zamandı bu..
bi adam gelmişti konferans vermek için kız kardeşimle oraya gitmiştik saat 20.00 gibiydi işte nese iki saat bekide daha fazla zmn geçti sıkıldık eve gidelim ddk (bizim buralarda o saatlerde genelde zibidi takımı olur aileler ve kızlar olmaz..) nese bizim sokağa girdik gidiyoduk bian önümüzde beyaz bi araba durdu bizde saf saf bakıyoruz :) arabann arka kapısı açıldı ve müzik sesi gelid müslüm baba çalıyo..içinden bi adam çıktı snra diğer kapı açıldı ve bitane daha adam.. ne yapcağımı bilmedim adamlar arkasını dönmeden biz ordan tüydük kestirme bi yol varmış kardeşim oraya çekti beni..
eve kendimi nasıl attığımı bilmiyorum..

kevin_norton

Yeni Üye
film gibisin ebrucum ya.devamını bekliyorum.çok keyfle okuyorum yazdıkların çok hoşuma gidiyor.

eebru

Özel Üye
peki tamam bide urfa anım vardı o daha bi komik (az biraz rezil olmuştum ama) lise sonda geziye urfaya götürdüler o anlaşamadığım sınıfla birlikte gittik..
herşey çok güzeldi yedik içtik eğlendik eve döncez toplanıoruz yavaş yavaş bu akıllılar arabınn içinden müzik açmşlar kendi çaplarında halay çekiolar..
ben uzaktaydım müzik sesini duymadım kendi kendime çalmadan oynar bizim ... ddim ayı fln demedim yanımda kızlar vardı onlar bağırarak sölemeye başladı sustrmaya çalışıodum bu yanlış anladı iri bi çocuk hemde..:) öyle snrlendiki üstme yürüdü ya koşarak bi gelişi vardı yer sallandı remsen ben neye uğradğımı şaşrdım arkları tuttu bu bağırıo bırakn beni bu sefern onu öldürcem die :D ben gülüorum tabi..
nese sakinleşti biraz ben arabann oraya gittim kapı açık önnde duruyorum bian tak die bi ses geldi döndüm baktım bişey yok bidaha ve son olarak küt die kafama çarptı ama canım çok yandı
hocalar öğrenciler herkes orda ben çok sinirlendim öyle bi bağrdım kii :D (burda sölemiyim :D) oğlan gene coştu ne dio bu die bi ağız dalaşı oldu ben ona o bana bağırıo hocalar araya girmişti :haha

E

_elmayra_

Misafir
9 kasım akşamı sevdiğim insan hakkında telefonda öğrendiklerim hayatımın en kötü anlarından biriydi:(

eebru

Özel Üye
lisede sağlık klübündeydim ve o gün öğleden snra bir dersi sınıfları temizlmek için ayrmıştık.. dersmiz tarihti hocamz başımızda şunu şöle yapın bunu böle yapın diyip duruyodu.. sinir olmuştuk..
snra ben hocaya ddm ki hocam evde temzilik yaparken babamın başımda olmasından nefret ederim bir erkekiğn yanında temizlik yapılmıo doğrusu ddim..
ark bi yandan dürttü ne diosun sus ayıp die..
hoca şöle baktı şimdi ben gidim yani ölyle mi ebru ddi..
o an ki hali gözümün önünden gitmez yaa :)

ayberk228

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
Hahaha güzelmiş :)

eebru

Özel Üye
urfaya geziye gittiğimizde iki çocuk çimleri suluyoruz die suyu bizim üstümüze tutumuştu.. (hocalarla birlikteydik o zmn)
kızdılar fln... onların arkasında dağın tepesinde bi manzara vardı ki görülmeye değer onu çekmeye çalışıyodum bunlarda üstüne alındı abla bizi çekio poz verelim ddi.. bide güzel poz verdiler ki :D
bende güldüm tatlım seni ddil şu manzarayı çekiorum ddm..
ablaboş manzarayı çekceğine bizi çeksene ya kamerande bi güzellik görr ddi.. :D
biliyomusun sen o boşluktan daha boşsun ddm :haha

ayberk228

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
ebru sende de ne hikayeler varmış :alkış

eebru

Özel Üye
:) daha hikaye çok cnm

eebru

Özel Üye
bi kere çenem yüzünden bi çocukla kavga etcektim :haha
oğlana kafa tuttum sen kim oluyosun die
lan kıza bak bide kafa tutyo ddi
beğenemedin mi ddim
klasik söz kız olmasan yapcağımı bilirdim fln filan.. :)

sonsuz_nur

Özel Üye
bikeresnde banada biri laf atmıştı hiç bakmadım seste çıkarmadım duymazdan geldim yoluma devam ediyodum çocuk arkamdna şöyle bagırdı sendeki hava bizim galerideki arabaların tekerindede var kendini bişey sanma:)'

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz