İSTANBUL lu aöf lüler burya

• Konbuyu başlatan 4ným4l
  • Başlangıç tarihi

duygusu

Yeni Üye
selam, bağcılarda oturuyorum bende bu yıl dikey geçişle 3,sınıf iktisat okuyorum herkese yaklaşan finallrde başarılar diliyorum.ve aranızda marmara ünv.derslere giren var mı?

volkii

Yeni Üye
Ben derslere giriyorum ama o kadar cok katılım varki derste birşey anlaman imkansız :S

duygusu

Yeni Üye
sen bir yararını gördün mü onca katılıma rağmen aslında önümüzdeki sene girerim herhalde bu senee o kadar sayısal ağırlıklı ders yoktu peki tavsiye ediyor musun?:(

volkii

Yeni Üye
Ben tavsıye etmıyorum desem senın acından guzel bir cvp vermıs olmam
ben ortamını sevmedım genelde insanlar ders için degılde geyık yapma maksatlı olduklarını gordum 70-80 kişi derse giriyor diyelım bunların 10 tanesının dersle alakası yok ve bu kişiler senın birşey anlamanıda engellıyor. Ben artık sadece muhasebe dersıne giriyorum bişeyler anladım ama bazı bildiklerimide unuttum diyebilirim. Ama senın gidip birkez görmen gerekir diye dusunuyorum.

duygusu

Yeni Üye
teşekkür ederim .az çok bi fikir oluştu şuan .

volkii

Yeni Üye
Aslında en iyisi paralı ders almak gibime gelıyor tabi yinede git bir ziyaret et ben aksaray marmarada derslere katıldım sana yakın olan hangısı bilmıyorum tabi.......

duygusu

Yeni Üye
bende bilmiyorum neresi yakın b.evlerde var sanırım öğrenirim çok zorlandığım dersler olursa gitmeyi düşünüyorum zaten ..şu finaller bi bitse ahh ..saol arkadaşım paylaştıkların için.

volkii

Yeni Üye
Rica ederim, bende zaten su finallerın bitmesını beklıyorum. Büyük ihtimalle kalacagım derslerden paralı olarak kurs alacagım.

Beyhan

Özel Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
merhaba arkadaşlar bende istanbul emirganda oturuyorum:)

duygusu

Yeni Üye
mrbalar bende istanbul güneşlide oturmaktayım..yüzyüze akedemik danısmanlıklara nasıl gidebilirz nasıl olcak*hiç bir bilgi vermediler..nasıl ögrenebilirm yardım edermisinz..en kısa zamanda
:)hoşgeldin aramıza bende güneşlideyimm:p hangi bölümdesin ?tüm derslerin varmı bilmiyorum ama sanırım bazı dersleri alabiliyorsunn öğrenmeye çalışırımm finallerde geldi çattı seneye artıkk ben girmeyi düşünüyorum ;) açık öğretim kılavuzunda yazıyordu galiba bak istersen

erolpasa

Yeni Üye
Bayrampaşaaaa Bayrampaşaaaaa ooooooo :) Ben erol muhasebe 1. sınıfta okuyorum. 2. sene geçen sene 5 dersten taklaya geldik bakalım bu sefer ne olcak.

surf

Yeni Üye
slm arkadaşlar ben istanbul/bakırköyde oturuyorum adım gökhan işletme 3.sınıftayım sonuçlar açıklansada 4.sınıf diyebilsek :D site çok güzel emeği olanlara teşekkürler

bzby78

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar ben de Beykoz da oturuyorum bu 1.sınıftaki 2.senem 3 dersten kalmıştım iktisat-davranış ve matematik

Davranış ve iktisatı verdim matematikten kaldım Umarım bütünlemede veririm,
Matematik konusunda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa sevinirim.Ders notlarına ihtiyacım var 2 ayımız var yardımlarınızı bekliyorum :)

ceyylan53

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar bende üsküdarda ikamet etmekteyim kamu yöne 2. sınıf öğrencisiyim ve sınavlarda zorlanmıyorda değilim nasıl çalışsam faydalı olur yardımcı olursanız sevinirim

asikız

Yeni Üye
slm millet bende bagcılardan .........:D

DILEK3

Yeni Üye
Slm Bende Avcılardan :)

ankarali_1984

Yeni Üye
Merhaba Arkadaşlar Bende Istanbul Kadıköyde Oturuyorum Artık Yolun Sonuna Geldik şükür Olsun 4. Sınıftayımm :))))

alize

Yeni Üye
slm

:confused::confused:slm arkadaşlar bende kartal /soğanlıktayım 1 sınıf işletme büte kaldım bide akamdik dersleri nerden alabilirim ilgilenirsenz sevinirim evde pek çalışamıyorum şimdiden teşk

dinc_murat

Yeni Üye
adım murat işletme 3.sınıfta okuyorum alttan 2 dersim kaldı (maliyet ve finansal yönetim )
bağcılarda ikamet ediyorum site gerçekten çok güzel ve faydalı hepinize bol şans.

enes_liman

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar bende istanbul bahçelievlerde oturuyorum iktisat 1 bu sene başlıycam allah yardımcımız olsun

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz