İSTANBUL lu aöf lüler burya

• Konbuyu başlatan 4ným4l
  • Başlangıç tarihi

bellamy

Yeni Üye
merhaba ben alper ist beşiktas oturuyorum.bölümüm dış ticaret mezunnn...

elifa

Yeni Üye
selam

Merhaba arkadaşlar ben istanbul bayrampaşa'dan Elif aranıza yeni katıldım :) Bölümüm Çalışma ekonomisi nam-ı değer çeko :)

by_cool

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar ben burak istanbul/güngörende oturuyorum benide aranıza alırsanız sevinirim bu arada bölümüm işletme 3.sınıftayım:p

polatturan84

Yeni Üye
slm bende istanbul s.beylideyim şuan çalışmıyorum evdeyim 4.sınıftayım işletme bana yakın arkadaşlar varsa beraber ders çalışabiliriz

z.bed79

Yeni Üye
bende istanbul zeytinburnunda ikamet ediyorum. fi tarihinde aöf liydim şimdi aftan yararlandım maliye 1. sınıfa kayıt oldum tekrar. Aklım başıma yeni geldi :) Yardım isteyeceğim sizlerden haberinis olsun :) Kalın sağlıcakla

yasmin_00

Yeni Üye
selam arkadaşlar bende istanbuldan yasemin yeni katıldım.3.sınıf işletmeyim çok soru sorarım:)

frost_ilhami

Yeni Üye
slm arkadaşlar ben yeni üye oldum şuan tarım 1 okuyorum ve çalışıyorum memurum bogaziçi üniversitesindeyim eger üniversiteyi gezmek isterseniz yardımcı olurum

thelegend

Yeni Üye
istanbul HAZNEDAR..warmı buralarda komsu:)

tubii ank

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar ben okul öncesi son sınıf öğrencisiyim istanbulda usta öğretici olarak görev yapıyorum daha önce ankarada oturuyordum adres değişikliği yaptığım halde staj yerim ankara mamak çıkmış ne yapmam lazım acilen yazarmısınız zor durumdayım

deliyayla

Yeni Üye
merhaba ben ist.bahçelievlerden hiç ders çalışmayıp hep kalan bir aöfli :D belki azim verir diye sitenize üye oldum.herkese başarılar dilerim.

sude1869

Yeni Üye
selam arkadaşlar bende ist/ esenlerdenim kamu yönetimi 1.sınıf öğrencisiyim...yardımlara açığım:D

roadkiller

Yeni Üye
selam arkadaşlar ben ümraniyede ikamet etmekteyim. 4.sınıf kamu yönetimi okuyorum. sizlere tek tavsiyem kursa gidin. ben hiç kalmadan 4.sınıfa geldim faydasını fazlasıyla görürsünüz... yardım almak isteyen bana yazabilir. tüm arkadaşlara selamlar...

gochanx

Yeni Üye
arkadaslar ben gecen sene 4 dersten sınıfta kaldım bu senede finalde bunların ikiisni verdim bütünlemede geriye kalan ikisini veremesem bile bir üst sınıfa gecmiş oluyormuyum yardımcı olursanız sevinirm

tbua

Yeni Üye
arkadaslar ben gecen sene 4 dersten sınıfta kaldım bu senede finalde bunların ikiisni verdim bütünlemede geriye kalan ikisini veremesem bile bir üst sınıfa gecmiş oluyormuyum yardımcı olursanız sevinirm
geçersin arkadaşım 2 dersin kalsada, üst sınıfta yine vize finale giryosun bu derslerden de

sokmaunt

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar bende çeko mezunu oldum bu sene aklınıza takılan sorular olursa yardımcı olmaya çalışırım.

esra8333

Yeni Üye
ben aof ogrencısıydım sımdı mezunum

nuraymörv

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar bende istanbul-sarıyerde oturuyorum.şimdilik sağlık işletmeliği 1. sınıftaym muhasebe ve iktisat derslerinde zorlanyrm çok çalşmak gerektğni de biliyorum.bu dersleri geçmek için ne yapmam lazım.. yardımmm!!!

emrahegem

Yeni Üye
Ben istanbulun beyoğlundan emrah işletme 4 sınıf öaf ögrencisiyim :)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz