Soru ve Sorunlarınızı Burda Paylaşın

BilgeC

Yeni Üye
2 dersten kalırsan 2. sınıfa borçlu geçersin. 3 dersten kalırsan 1. sınıfı tekrar edersin.Tabii ki sadece kaldığın 3 dersi tekrar edeceksin.İyi çalışmalar.
2. sınıfa geçen arkadaşları tebrik ederim. senide tebrik ederim Bilge.2. sınıf hepimize hayırlı,ugurlu olsun.[/QUOTE]
Teşekkür ederim kevin_norton bir osmanlıca var işte onuda vermeye çalışacam veremessemde seneye artık... bu arada bende geçen arkadaşları tebrik ediyor büte girecek olan arkadaşlarada ve şans diliyorum...

BilgeC

Yeni Üye
Başarılar ve şans diliyorum olacaktı :)

kevin_norton

Yeni Üye
Rica ederim. Hayırlısıyla şu bölümü bitirip bir öğretmen olsak ne güzel olur.

eebru

Özel Üye
bütünlemelerde tüm kitaptan sorumluyuz dimi??

bynefretimm

Yeni Üye
peki bişey sormak istiyorum bizim bölümle alakası yok ama
aöf den herhangi bir bölüm okumak için illa ki "öss" yeni adıyla "ygs" ye girmek şart mı??
tabıkı girip baraj puanını gecmek lazım barajı gecmek basit ama kesinlikle girmek ve tercih yapmak lazım yoksa olmaz

eebru

Özel Üye
pekiii teknolojiye nasıl çalışıyorsunuz ya?? bilgisayardan çok iyi anlarım ama sınavda bi felaketti... :S

Brohmir

Yeni Üye
Kapanma konusunda bir değişiklik var mı? Bu bölüm kapatılıyor gibi duyumlar var hala.

chodin

Yeni Üye
arkadaşlar ben iki dersten kaldım da bütünlemeler nasıl olacak bir bilgisi olan var mı? çıkacak sorular hakkında falan ve herhangi bir yere kayıt yapılıyor mu? birde final sorularını nerden alabilirim internet üzerinden bilindik bir adres var mı??? şimdiden tşk ler

kevin_norton

Yeni Üye
pekiii teknolojiye nasıl çalışıyorsunuz ya?? bilgisayardan çok iyi anlarım ama sınavda bi felaketti... :S
bütünlemelerde tüm kitaptan sorumluyuz dimi??
arkadaşlar ben iki dersten kaldım da bütünlemeler nasıl olacak bir bilgisi olan var mı? çıkacak sorular hakkında falan ve herhangi bir yere kayıt yapılıyor mu? birde final sorularını nerden alabilirim internet üzerinden bilindik bir adres var mı??? şimdiden tşk ler

1-Ebrucum teknoloji dersine daha önce çıkmış soruları çözerek çalışabilirsin. Bu sorular gerçek sınavlarda çıkmış sorular.Bu sitede vardır ama bulamazsandiye ben yerinide sana söyliyim.

http://eogrenme.anadolu.edu.tr/Portal/Giris.aspx

bu eögrenme linkini tıkla tc. numaranı yaz içeri gir. Fakülte seçiniz bölümünden sınav sorularını seç.Bölümden öğretim yılını seç ve son olarak ara sınav-yıl sonu-bütünleme diye seçerek sorulara ulaşabilirsin.Bu soruları çözdükten sonra zorlandıgın konulara dönerek tekrar çalış 70 den aşagı almazsın.

2- Evet bütünlemelerde kitabın tamamından baştan sona sorumluyuz.

3- Bütünleme sınavları için hiçbir yere kayıt yok sen dersten kalınca otomatikman dersten kaldı diye kırmızı işaret çıkıyor aof büro- ders notları.Bütünlemeye giriş kartını gönderirler merak etme.

http://eogrenme.anadolu.edu.tr/Portal/Giris.aspx

bu eögrenme linkini tıkla tc. numaranı yaz içeri gir. Fakülte seçiniz bölümünden sınav sorularını seç.Bölümden öğretim yılını seç ve son olarak ara sınav-yıl sonu-bütünleme diye seçerek sorulara ulaşabilirsin.

eebru

Özel Üye
tşk ederim ama şöle bi sorun var ben burayı biliordum ama böyle sorularının fln olduğundan haberim yoktu :) bilgilendirdiğin için çook tşk ederim ;)

ksk_prens

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
et bılgısayardan benımde vıze 40 almıstım fınalden 83 aldım gecmıs yılların sorularına calısarak gecersın

kevin_norton

Yeni Üye
hmm çok saol ya öle yaparım harıl harıl çalışmam lazım :)

Hayır. Abartmayalım. çok çalışmana gerek yok azar azar ama verimli bir çalışma olmalı. Hayat güzel ve yaşamaya deger.Sabah erkenden saat 5:00 den sonra çalışmaya başlayabilirsin. saat 8:00 de bir kahvaltı 10:00 a kadar çalışsan yeter. Bu kadar çalışabilsen bile yeter. Havalar güzel gezip dolaşmayı unutmayın.Bol bol güneşlenin.Vücutun güneşe ve temiz havaya çok ihtiyacı var.Ben önceden dağdan dağa koşardım üniversitede ki arkadaşlarla çok zevkli tavsiye ederim.Bir dağa yavaş yavaş çıkıyorsun sonra son sürat diğer dağa koşuyorsun ilk varan birinci oluyor.Bir keresinde sönmüş yanar dağdan iniyordum son sürat son anda durmasam uçurum varmış farketmedim az daha uçuyordum Allah korudu.

eylülbalım

Yeni Üye
su bılgı teknolojı dersının gecmıs yıl soruları ne oranda cıkıyor arkadaslar

eebru

Özel Üye
Hayır. Abartmayalım. çok çalışmana gerek yok azar azar ama verimli bir çalışma olmalı. Hayat güzel ve yaşamaya deger.Sabah erkenden saat 5:00 den sonra çalışmaya başlayabilirsin. saat 8:00 de bir kahvaltı 10:00 a kadar çalışsan yeter. Bu kadar çalışabilsen bile yeter. Havalar güzel gezip dolaşmayı unutmayın.Bol bol güneşlenin.Vücutun güneşe ve temiz havaya çok ihtiyacı var.Ben önceden dağdan dağa koşardım üniversitede ki arkadaşlarla çok zevkli tavsiye ederim.Bir dağa yavaş yavaş çıkıyorsun sonra son sürat diğer dağa koşuyorsun ilk varan birinci oluyor.Bir keresinde sönmüş yanar dağdan iniyordum son sürat son anda durmasam uçurum varmış farketmedim az daha uçuyordum Allah korudu.
ya bizim burda da dağ çok öyle uçurumları pek yok ama ben pek diil hiç hoşlanmıorum :)
ya aslnda verdiğin fikir güzel düzenli çalışmak en iyisi pekii diğer dersler içinde ordan çalışsak??

ksk_prens

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
su bılgı teknolojı dersının gecmıs yıl soruları ne oranda cıkıyor arkadaslar
valla melıs tum derslerden cıktıgı gıbı bundada 20 gecer cıkmıs soruların sayısı ztn bıldıgımız seyler kolay ders takma kafana :D

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,731
Son üye
Linksysfvy