Açıköğretim Lisans Öğrenimine Hazırlık Programı (İntibak) Kaldırıldı!

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
eee yani şimdi benim hukuk iktisat 2 dersim yani 3'e kayıt yaptırıcaz ?? lütfen yüzümüzü güldür tekrar :)
Evet 3.sınıfa kayıt yaptıracaksın ama kaldığın dersleri 3.sınıfın dersleri ile beraber göreceksin.

ugri

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
evet admin bende aradım doğruymuş yani önce geçtim zannetmiştim yasa değişmiş kalmışım ama şimdi geçtik :) mutluyum..çok teşekkürler alakandan dolayı.

btking

Yeni Üye
sayın admin. ilk önce mutlu haber için teşekkür ederiz. ama kafada sorular oluşuyor.
2kez üstüste kalsakta geçtik dimi 3.sınıfa. bunu tecil edebilecek miyiz (kısaca biz mi tecil etcez yoksa aöf mü)
birde parayı ne zaman yatıracağız
artık bunları öğrenirsem çok mutlu olacağım.
teşekkürler

btking

Yeni Üye
sayın admin. ilk önce mutlu haber için teşekkür ederiz. ama kafada sorular oluşuyor.
2kez üstüste kalsakta geçtik dimi 3.sınıfa. bunu tecil edebilecek miyiz (kısaca biz mi tecil etcez yoksa aöf mü)
teşekkürler
2kez üstüste derken şimdi geçirirlerse 1 kez kalmış olacağım.. admin kusura bakma artık kafam o kadar karıştı ne cümle kurduğumu bilmiyorum resmen

aahhmm

Yeni Üye
Bölüm:
İktisat
Bende hazırlıka 2 sene kaldım tecilim yok şimdi 3e geçtik tecil hakkı doğdumu doğmadımı bunu nasıl öğrenicez bunu cok merak ediyorum son 2 gün kaldı yoksa kaydımı sildirip tekrar tecil isteyeceğim. lütfen net olarak bilen biri varsa cevaplasın

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
evet admin bende aradım doğruymuş yani önce geçtim zannetmiştim yasa değişmiş kalmışım ama şimdi geçtik :) mutluyum..çok teşekkürler alakandan dolayı.
Rica ederim inşallah 3.sınıfta başarılı olursunuz...

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
teşekkürler
Şimdi öncelikle 3.sınıfa geçtiniz bu garanti, ama hazırlık sınıfında geçemediğiniz derlerin tamamını 3.sınıf dersleri ile birlikte alacaksınız. 3.sınıfa kayıt işlemini 28Kasım-23Aralık tarihleri içerisinde yapacaksınız. Tecil işlemini okul otomatik yapmaktadır. %90 ihtimalle askerliğinizde tecil edilecektir.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Bende hazırlıka 2 sene kaldım tecilim yok şimdi 3e geçtik tecil hakkı doğdumu doğmadımı bunu nasıl öğrenicez bunu cok merak ediyorum son 2 gün kaldı yoksa kaydımı sildirip tekrar tecil isteyeceğim. lütfen net olarak bilen biri varsa cevaplasın
Ben tecil hakkınızın doğduğunu düşünüyorum. Ne olursa olsun sonuçta sınıf geçtiniz.

ugri

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
para yatırma 28kasım-23aralık ve işletme isen 250tl yatırcan tecil olayıda sen 1 defa kalmışın okul yapıcak muhtemelen ama ben 2 kez kaldım bakalım yapıcaklar mı onu da admin'den bekliyoruz :)

aahhmm

Yeni Üye
Bölüm:
İktisat
Admin bilgi için cok saol ama arkadasımın dedigi gibi biz 2 yıl kaldık benim merak ettigim bu yıl kaldıkmı geçtikmi yazıcak önemli olan o geçti yazarsa sorun yok ama kaldı yazarsa 2 yıl süremiz doluyor aöf öğrenci diye belge yollarmı

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Bana kalsa hepinizin tecilini yaparım ben :) İnşallah yaparlar arkadaşlar. Bu arada foruma sürekli takılmanızı temenni ederim. Forumun diğer bölümlerinede paylaşımlar yapmanızı rica ederim :)

btking

Yeni Üye
admin ayrıca şimdi bizim durum belgelerimizi eve göndermedi postayla bunlar. geçti ya da kaldı diye gönderirlermi sence... kıasaca elimizde böyle bir belge yazı olsa geceleri rahat uyuyacağız

aahhmm

Yeni Üye
Bölüm:
İktisat
admin şu tecil olsunda takılırız sorun yok olmazsa askerde giremeyiz zaten :)) bende buroyu aradım 31 ekimde belli olucak dedi . en son kaydımı yaptırıp okumaya devam edicem hiç şubeye gitmeden eve gelselerde ben okuyorum derim :)

emrull

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
2 sene ust uste kalanlar ıcın kucuk bılgı vereyım. askerlık yönunden buyuk bır ıhtımalle bır sorun cıkmayacak.Şubememle konusmustum. Bu olayı anlattım. 3. sınıfa gecış oldugunda ekc2 belgesı getırmem yeterlı olacagını soyledıler. Önemlı olan orda askerlık subesının artık hazırlık sınıfını gormemesidir...İnsallah bu karar kayıt olduğumuzdada karşımıza sorun cıkartmadan 3. sınıf olmamıza yarar. bızde bu dertten kurtulmus oluruz artık...

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
admin ayrıca şimdi bizim durum belgelerimizi eve göndermedi postayla bunlar. geçti ya da kaldı diye gönderirlermi sence... kıasaca elimizde böyle bir belge yazı olsa geceleri rahat uyuyacağız
Evinize gelmeyecek artık internetten takip edeceksiniz.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
2 sene ust uste kalanlar ıcın kucuk bılgı vereyım. askerlık yönunden buyuk bır ıhtımalle bır sorun cıkmayacak.Şubememle konusmustum. Bu olayı anlattım. 3. sınıfa gecış oldugunda ekc2 belgesı getırmem yeterlı olacagını soyledıler. Önemlı olan orda askerlık subesının artık hazırlık sınıfını gormemesidir...İnsallah bu karar kayıt olduğumuzdada karşımıza sorun cıkartmadan 3. sınıf olmamıza yarar. bızde bu dertten kurtulmus oluruz artık...
Amin İnşallah...

btking

Yeni Üye
admin aöf merkez büroya attım e-maille cevap vererek 3.sınıfa kayıt yenilebilirsin dedi. iyice rahatladım.. çok şükür. inşallah tecili onlar yapar ya da sadece ekc2 ile de yapalabilinir. o da olursa tam gaz aöf sınavlarda ben bunlara sınavsonuçlarımla cevabı yerleştiririrm :D:D:D

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
admin aöf merkez büroya attım e-maille cevap vererek 3.sınıfa kayıt yenilebilirsin dedi. iyice rahatladım.. çok şükür. inşallah tecili onlar yapar ya da sadece ekc2 ile de yapalabilinir. o da olursa tam gaz aöf sınavlarda ben bunlara sınav sonuçlarımla cevabı yerleştiririrm :D:D:D
Size söylemiştim :) İnşallah....

azizor

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
Peki arkadaşlar bu sadece intibak öğrencileri için mi geçerli acaba, yani ben iktisat bölümü 2. sınıfta iki sene üst üste kaldım. Bizi etkilemiyor galiba bu yönetmelik değil mi?

ugri

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
aof buro sitesine giremiyoruz admin neden böyle oluyor ama o değil de çok iyi olduğun için teşekkürler..

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz