2010 ağustos-kısa dönem "kader arkadaşları topluluğu dayanışması" :)

mtur

Yeni Üye
arkadaşlar esenler askerlik şubesine bağlı olupta arayıp bilgi alan varmı bi paylaşsanız sevinirim ben ulaşamıyorum da...

ufuk1335

Yeni Üye
Esenler sube bagcılara yakın orayı ara kardesım ıstersenn sende mı yenı mezun oldun muayne ıcın mı

ufuk1335

Yeni Üye
Ben calısıyorum carsaba gunu ıcın ızın aldım ıs yerınden aksray buroya gıdecegım sabah
ordan askerlık subesıne ınsallah gelırde alırız dıplomaları

tekkin21

Yeni Üye
Aradım b.evler büroyu çarşamba sabahtan ara biz gelin dersek gelin diyolar merkezi arıyom salı diyolar ya resmen alay ediyolar kafayı yiyicem en sonunda

mtur

Yeni Üye
Aradım b.evler büroyu çarşamba sabahtan ara biz gelin dersek gelin diyolar merkezi arıyom salı diyolar ya resmen alay ediyolar kafayı yiyicem en sonunda
ben sabah büroyu aradım 10 gün sonra dediler eskişehiri aradım çarşamba sabahtan dediler bence bürolar pek takmıyor milleti onlar kendi sevdasındalar eskişehiri aradım hem tel. cvp verdiler büroyu şimdi arıyorum kimse takmıyor... hakkımızda hayırlısı...

ufuk1335

Yeni Üye
ben sabah büroyu aradım 10 gün sonra dediler eskişehiri aradım çarşamba sabahtan dediler bence bürolar pek takmıyor milleti onlar kendi sevdasındalar eskişehiri aradım hem tel. Cvp verdiler büroyu şimdi arıyorum kimse takmıyor... Hakkımızda hayırlısı...
arkadaslar bende eskısehırı aradımdurumu anllatım onlarda farkında olduklarını carsaba sabahtan burolardan dıplomaları alabılcegımızı sooyledıler. Askerlık subesı carsamba gunu dıploma ıle gelırsen agustos ıcın gıdersın dedıler dıploları alırsak eger askerlık subesıne gıderken goturulecek evraklar sonra zorluk cekmeyın arkadaslar. Zaman cok onemlı

4 adet dıploma fotokobısı
4 adet resim
4 adet kımlık fotokobısı
ehlıyet varsa 2 adet fotokobi
bunları soyledı bagcılar askerlık subede memur.....

mtur

Yeni Üye
arkadaşlar ben şimdi bağcılar askerlik şubesi ile görüştüm çarşamba günü gelin diyorlar dilekçeniz asal a gönderilecek eğer kabul edilerse işlemleriniz tmm lanır perşembe dedim öylesine bakayım ne diyor die kesinlikle olmaz diyor... hayırlısı aksaray büro tel. cvp vermiyor inş. sözünde durarlar çarşamba verirler..
not1: türkiyenin her neresinde olursa olsun askerlik başvurusu yapılabiliyormuş adres önemli değilmiş..
not2: bağcılar şub. 4. adet fotoğraf 4. adet diploma fotokopisi aslı ile birlikte 4. adet kimlik fotokopisi istiyor ( fotoğraflar ı her ihtimale karşı hazırlayın bence)

tekkin21

Yeni Üye
arkadaşlar kesin bilgi merkez büroya durumu anlattım bürolar çarşamba diyo diye büğün diplomaları gönderdik yarın alabilirsiniz biz merkez büroyuz bilgiyi onlardan değil bizden alıcaksınız dedi sonra tekrar aradım bahçelievler büroyu yarın gel al dediler çok iyi yarın alıp askerlik şubesinede verirsem süper olucak hadi Allah hepimizin yardımcısı olsun. hakkımızda hayırlısı neyse o olsun.

ufuk1335

Yeni Üye
afffff saat kac oldu hala ulasamadımm bu keratlara yarın ugramak lazım gelır berkı alırız dıplomayııı:S

sonermen

Yeni Üye
bugun buroma gittim diplomanız geldi yarın gelip alablirsınız dedi askerlik şubesine ugradım hemen evrakları hazırla yarın gel dediler.. evraklar verildekten sonraki süreç nasıl işliyor bilginiz varmı ..

mbakici

Yeni Üye
hangi buro

bugun buroma gittim diplomanız geldi yarın gelip alablirsınız dedi askerlik şubesine ugradım hemen evrakları hazırla yarın gel dediler.. evraklar verildekten sonraki süreç nasıl işliyor bilginiz varmı ..
kardes ben bugun umraniye burosuna gittim..adam yuvarlak laflar soyleyerek 10-15 gun sonra dedi.Siz hangi burodan aliyorsunuz bu haberleri.Bize neden farkli soyluyorlar.sen hangi burodan aldin bu haberi.

parpali

Yeni Üye
ewet arkadaşlar alihan arkadaşımızın dediği doğru diplomalar bürolara geldi hemen alın 30 haziran son gün yani çarşamba ya kadar giderseniz şübeye ağustos ayına yetişiyoruz bugün görüştüm ve herşey yolunda ben ağustos ta gidiyorum gidecek olanlar yazsına arkadaşın dediği gibi belki aynı yere düşeriz

sabri55

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme Yönetimi
ben de ağustos ta gidiyorum konu başlığını ben açtım hiç böyle bir paylaşım olucağını sanmıyodum ama o yönde amacına ulaştı. parpali arkadaşımızında dediği gibi son güne kadar burdan msjlasalım askere gıttıgımızde sıkıntı cekmeyız haberleselım herturlu.

sonermen

Yeni Üye
kardes ben bugun umraniye burosuna gittim..adam yuvarlak laflar soyleyerek 10-15 gun sonra dedi.Siz hangi burodan aliyorsunuz bu haberleri.Bize neden farkli soyluyorlar.sen hangi burodan aldin bu haberi.

kartal aof gittim yarın gel al dediler. basvurduktan sonra ana şubeye fax çeklcekmiş inş yetşirz

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz