2010 ağustos-kısa dönem "kader arkadaşları topluluğu dayanışması" :)

srd208

Yeni Üye
az önce askerlik şubesi ile görüştüm bugün 5e kadar gelirseniz ağustos dönemine yetişirsiniz dedi.ısrarla bugün son gün diyip durdu.kafam karıştı.yarın son gün değilmii ??

parpali

Yeni Üye
yarın son gün bende aradım sabah sıkıntı yok giderken diplomanın aslı 3 fotokopisi 3 kimlik fotokopisi 6 adet vesikalık foto ile gidin kolayca halledilir inşallah

mtur

Yeni Üye
arkadaşlar ben bu gün aksaray bürodan diplomamı aldım askerlik şubesindende başvurumu yaptım inş. ağustosta askerim hayırlısı bakalım..:)))))

EndLess

Yeni Üye
inş. bi aksilik olmazsa ağustosa askeriz. verilen kagıtta celp dönemi 2010-ağustos yazıyor. ama içerdeki asker agustos doldu aralık olabilir diyince sevincim kursagımda kaldı.. hayırlısı artık

ufuk1335

Yeni Üye
bende bugun muayne oldum bana doldu falan demedıler hem kagıttı celp donemı agustos dıyor ve 27/07/2010 asker olabılır dıyor. Agustosda gıderız. arkadaslar

doktor44

Yeni Üye
bende şimdi geldim askerlik bürosundan, yarın sabah muayane için askeri hastaneye gidecem eğer yarın yetişirse ağostos ta askere gidecem hakkımıza hayırlısı olsun hepimizin...

EndLess

Yeni Üye
verilen kağıtta;

1. aşagıda kimliği yazılı yükümlünün 31.07.2010 tarihine kadar askerlik işlemleri yönünden bir sakıncası yoktur.
2. bu belge yükmlünün iseği üzere verilmiştr

kimliği
...
..
....
..
Askerlik bilgileri
celp dönemi : ağustos 2010
son yok. tarihi. : 29.06.2010
.
.
.
..
diye bu şekilde asker olabilir die bişey yazmıyor.

biyanik

Yeni Üye
Şubede gerçekleşen süreci yazarmısınız ? Hastaneye gitme, dilekçe yazma vs. gibi rutin yapılması gerekenler neler acaba.İşlemlerin tamamlanması ne kadar zamanınızı aldı?İkamet edilen bir şube dışında örneğin Avcılarda ikamet ediyorken Bağcılarda olabiliyormu ?
teşekkürler

parpali

Yeni Üye
biyanik heryerden oluyor sen 3 adet diploma fotokopisi ve kendisi 3 kimlik fotokopisi 6 adet fotograf yeterli yarın son

mtur

Yeni Üye
Şubede gerçekleşen süreci yazarmısınız ? Hastaneye gitme, dilekçe yazma vs. gibi rutin yapılması gerekenler neler acaba.İşlemlerin tamamlanması ne kadar zamanınızı aldı?İkamet edilen bir şube dışında örneğin Avcılarda ikamet ediyorken Bağcılarda olabiliyormu ?
teşekkürler
şubeden sana önce bir başvuru dilekçesi ve sağlık durumunuzu bildiren dilekçe dolduruyorsunuz daha sonra onlar sana evrak hazırlıyorlar tecil bozdurma ağustosta askere gitmek istediğini bildiren dilekçe ile başka bir dilekçe doldurtuyorlar onları şube başkanı imzaladıktan sonra evraklarla sağlık ocağına gidiyorlar ehliyette olduğu gibi:) sağlık sorunun varmı bir şiyetin varmı diye soruyorlar haliyle yok diyorsun daha sonra imzalıyor şubeye gidiyorsun şube başkanı evrakları tekrar imalıyor gönderiyorlar toplamda 1 saat ancak zamanını alıyor kolay gelsin cümlemize inş...

sabri55

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme Yönetimi
budaa yetişmez diyen arkadaşlara kapak olsun paşalar gibi gittim diplomamı aldım, muaynemi oldum, ağustosta askerim allah izin verirse 31 temmuz 2010'a karar aldırdım. benim gibi olan arkadaşlarında kısa veya uzun görev yerlerinde allah yar ve yardımcısı olsun... tez gidip tez geliriz inşallah...

sabri55

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme Yönetimi
hee birde aöf bürosu "samsun" bir fırça çekmişim akıllara zarar :D dün diplomasını alanlar olmuş dün aradım gelmedi demişlerdi duyunca kudurdum :D açtım azımı yumdum gözümü... :D

virano

Yeni Üye
bu muyanede neler oluyor arkadaslar yazarmıısınız nasıl bir muayene hatırlıyorumda ta lise bitimi gittim en son 7-8 sene geçti :D tüylü gitmeyek hani heheh neyse herkes sevinçli illa ağustosta gidelim diyor kimse ulan ağustos sıcağı tamda ramazan griyior tüm bayramlar kaçacak birde bi muhabet duydum sonbahar hazırlıkları ve ilk bahar hazırlıklarını yapıyormus ağustos dönemi bahanelere bak be :D

cemil3000

Yeni Üye
yaw bu zıkımı persembe gunu dagıtıcık deselerde ona gore bugunden işlerimizi halletsek ne vardı.yarın bi sürü iş.cok şükür kurtuluyorum aof ten

sabri55

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme Yönetimi
bu muyanede neler oluyor arkadaslar yazarmıısınız nasıl bir muayene hatırlıyorumda ta lise bitimi gittim en son 7-8 sene geçti :D tüylü gitmeyek hani heheh neyse herkes sevinçli illa ağustosta gidelim diyor kimse ulan ağustos sıcağı tamda ramazan griyior tüm bayramlar kaçacak birde bi muhabet duydum sonbahar hazırlıkları ve ilk bahar hazırlıklarını yapıyormus ağustos dönemi bahanelere bak be :D
muayenede bısey yok sozlu olarak muayne oluyosun!!! ananın babanın adı nedergıbı yanı :D dalga dümen işin içine girmiyor :) acemı bırlığine katıldığımızda takım taklavat muaynesi olucaz oraya mümkün olduğunca temiz gidin yoksa rezil ediyorlarmış :D

virano

Yeni Üye
muayenede bısey yok sozlu olarak muayne oluyosun!!! ananın babanın adı nedergıbı yanı :D dalga dümen işin içine girmiyor :) acemı bırlığine katıldığımızda takım taklavat muaynesi olucaz oraya mümkün olduğunca temiz gidin yoksa rezil ediyorlarmış :D
ozaman güzel peki zabri gsli sabri niye ağustos ayında gitmek için bu kadar heveslisin bro :D

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,737
Son üye
ChessManInvow