2010 ağustos-kısa dönem "kader arkadaşları topluluğu dayanışması" :)

parpali

Yeni Üye
arkadaşlar şubeye giderken 3 diploma fotokopisi ve aslı 3 kimlik fotokopisi 6 fotoğraf ile giderse zorluk çekmeden işini halleder yarın son gün

virano

Yeni Üye
arkadaşlar son gün 30umu bugünmü birde kararsız kaldım ben aralık diye düşünüyordum ama diplomayı bugün aldım şubeye gidesm gelmedi ağustostamı yapmak daha mantıklı aralıktamı gerçi bugün sonsa zaten şansı kaçırdık gidesimde yoktu ama işte kararsızlık çok kötü belkide kendimi aralık ayı için hazırlamamdan dolayıdır ağustos mu aralıkmı dünden beri allak bullak oldum vala.

virano

Yeni Üye
napsak yav arkadaslar biliyorm soru bile komedi böyle bir şans gelmiş erken yapma fırsatı hemen git denebilirde ağustos sıcağı vs gibi saçma bahanler buluyorum belki benim gibi düşünenler vardır gerçi forumdakiler hemen halletmiştir işlemleri yaylalar moduna girmiştir :D

sonermen

Yeni Üye
dostum iyimisn sen hiç durma git bence sabah diplomamı aldım öğlene işim bitti agustosda askerimm :)))

ufuk1335

Yeni Üye
arkadaslar ben muaynemı oldum Agustos ıcın basvuruda yaptım ben bir an önce aradan cıkarmak ıstıyorum.... Hayırlısı olsun herkez İçin..........

virano

Yeni Üye
dostum iyimisn sen hiç durma git bence sabah diplomamı aldım öğlene işim bitti agustosda askerimm :)))
yav diyorum ya muallakta kaldım haklısn belkide büte kalanlar bana sövüyodur :D bir yanda böyle belanın aradan cıkması var birde 5-6 ay boşu boşa geçecek ama planlamada yapmıstm işte ama diploma erken gelince şok etkisi oldu vala ne diyem bilemedm :)

sonermen

Yeni Üye
yav diyorum ya muallakta kaldım haklısn belkide büte kalanlar bana sövüyodur :D bir yanda böyle belanın aradan cıkması var birde 5-6 ay boşu boşa geçecek ama planlamada yapmıstm işte ama diploma erken gelince şok etkisi oldu vala ne diyem bilemedm :)

hala şansın var yarın son gün :))

sonermen

Yeni Üye
evet sevk evrakını alıcaz ondan sonra başka bişi yok heralde sınav olayı var işde

virano

Yeni Üye
şu tek tip askerlik davasından çekinmesem gitmemde ne bileyim bellide olmaz iyi düşüneym ben aralıkta serin askerlik birde yazın sıcağında kavruılmak düşceğin yerde belli değil ama sonunda aradan cıkacak bir yük en kötü karar kararsızlıktan iyidirde akıl alma ihtiyacı duyuyor insan :)

sonermen

Yeni Üye
şu tek tip askerlik davasından çekinmesem gitmemde ne bileyim bellide olmaz iyi düşüneym ben aralıkta serin askerlik birde yazın sıcağında kavruılmak düşceğin yerde belli değil ama sonunda aradan cıkacak bir yük en kötü karar kararsızlıktan iyidirde akıl alma ihtiyacı duyuyor insan :)
aralıkda gelirsen sen geldiğinde biz dönüyor olucaz nerdeyse oda var :))

virano

Yeni Üye
o değilde birde tam aralığa 12 ay olursa kısa dönemler tam patlar durum zaten zırt pırt gündeme gelmeye başladı yine gerçi öyle bir şey olacağını düşünmüyorum ama tr burası bellide olmaz

parpali

Yeni Üye
Arkadaşlar bence en iisi ağustos bu bizim için veli nimet neden mi
1 yazı atlatıyoruz nerede ise
2ramazan başlangıcı olacak ramazandan dolayı pek zorlamazlar
3araya bayram ve kurban bayramı gircek günler kısalmaya başladı zaten
4en önemlisi de 6 ay az askerlik yapacaz bakarsın tep tip aniden çıkarsa ayvayı yedik bence gidelim ben karar verdim yarrın müracaat etcem aralık soğuğunda evden çıkılıp ta askere gidilmez şimdi gidersek soğuğada alışırız yavaş yavaş soğuk etkilemez mutlaka ağustos kararı alın askedaşlar bide ii ki bitirdik aof de olsa yok sa 450 gün boru diil kısa dnem askerlik bedava bedava

parpali

Yeni Üye
arkadaşlar askere karar aldıranlar mutlaka burda buluşalım tanışalım bakarsınız aynı yere düşeriz

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,736
Son üye
DonNem